Najlepšie legíny

zuzzka358
16. feb 2021

Chcem poprosit o radu ake su vase oblubene leginy. Cierne, nepriesvitne, na bezne nosenie s detmi von. Lelosi? Pika luka? Litex? Dakukem vopred za nazory.

malinoismum
16. feb 2021

@zuzzka358 Mám obyčajne z Tesca a Newyorkeru a sú 🔝🤣

3petka
16. feb 2021

@zuzzka358 má doma mám z lidlu - pohoda. Ale na take exteriérové nosenie mám addidas, puma a pod. Ale mám napr aj z reserverdu take “elegantnejšie” a sú super a aj po mnohých prianiach si držia farbu...

marytesss
16. feb 2021

ja mám lelosi a zostávam im verná, za mňa sú fakt top. mám aj z dedolesu, z NY a aj z HMka... ale nie som s nimi taká spokojná ako s lelosi.

cookie29
16. feb 2021

@3petka dakujem, ze elegantne leginy 😍

jaskolka
16. feb 2021

Obyčajne Lidl, New Yorker. Jedny mam také drahšie z Bonprix, zateplene ale tie nosím vonku, na doma mi stačia aj za pár eur z Lidlu

sasitimi17
16. feb 2021

Som si teraz objednala z my protein a sú super takze asi tieto by som odporučila. Ja mám rada take športové, nie klasické čierne

amarilka26
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viikkki
16. feb 2021

Ja nosím tieto a sú super len toho veľa nevydržia ale sú veľmi pohodlné a dajú sa nosiť aj na von... Z h&m

bellovag
16. feb 2021

slovenský výrobca froggywear

tyrkysova_kobyla
16. feb 2021

A neskusali ste nahodou od KFIT (Klotinkfit) niektora?

emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tyrkysova_kobyla
16. feb 2021

@emilius03 tak pre mna je napriklad ta veda v tom, aby mi nepresvitali nohavicky 😀 a to ver, ze najst take, kde sa to nedeje, je castokrat veda 😅

evaachesa
16. feb 2021

@tyrkysova_kobyla cez legíny treba dať dlhší top, šaty či sukňu a nebude ti nič presvitať 🙂 veď legíny sa rovnako ako punčochy či silonky nosia s dlhým spodkom nie? 🙄

emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
heidi4
16. feb 2021

Ja odporucam definitivne z Tchiba. Ani necitim, ze ich mam na sebe, su elasticke a mam pocit, ze som vo svojej vlastnej kozi. Ohybam sa, ako len chcem a bez obmedzenia - nikde netlacia, netahaju, nebrzdia.
Sranda, akurat uz hodinu si upratujem a vyhadzujem stare blocky a faktury a presne tieto som dnes mala v ruke. 😀 Odvtedy som ich uz vyhodila, lebo som ich nosila do zodratia, no pred rokom som si kupila tie iste a denne v nich vencim psika, aj dnes, aj vcera atd. 😀😀 Dufam, ze ich budu este mat, ked sa zas dam na ich kupu.
Aj kolegyne z prace si ich nevedia vynachvalit. 🙂
Z tchiba mam uz aspon 20 gati, ak nie viac, aj 3/4, aj sortky, aj rifle, aj "slusnacke" do prace a s kazdym jednym kuskom som velmi spokojna, su vkusne, pohodlne, prijemne na dotyk i vzhlad. 🙂
Alebo jedny dobre mam este zo Zary, ale tie su uz pevnejsie a menej elasticke, hruba guma v pase, ze sa clovek boji ist aj obedovat... 😀
Z Lidla sa mi straaaaaaasne rozgajdali, na cislo vyssie, ze som ich musela babke posunut... a bola to taka polopresvitava latka...

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vikusjk
16. feb 2021

Smooth leginy z Beponu, vydrzali mi styri roky, kym sa zozmolkovali na zadku, kupila som nove a tie stare nosim uz len doma

lucia147852
16. feb 2021

Ja nosím hlavne calzedoniu. Ich leginy mi sedia najlepšie.

cookie29
16. feb 2021

@emilius03 veda? Nie mas pravdu, leginy su leginy 🙂

0silvia0
16. feb 2021

@cookie29 och, neviem ci som prave toto chcela dnes vidiet🙈

elenka.k
16. feb 2021

no fuj, dík za zbabraný obed ...

evamea
16. feb 2021

New Yorker. Majú aj na veľké zadky ako mám ja. 😁

lyci
16. feb 2021
evaachesa
16. feb 2021

@cookie29 noo ono to tak dopadne keď si dámy zabudnú obliecť na spodné prádlo ďalšiu vrstvu oblečenia 😂 toto mi hlava neberie 😳🤷

tyrkysova_kobyla
16. feb 2021

@evaachesa no neviem, cvicit v leginach so satami alebo suknou... 😀 ja ich vyuzivam hlavne na sport a na nosenie po byte, takze si neviem predstavit mat nieco na nich 🙂

0silvia0
16. feb 2021

@tyrkysova_kobyla spominane damy na foto s tymi uzasnymi presvitajucimi ritami nosia leginy evidentne ako nohavice, ziadne cvicenie😬
Alebo idu prave z /do fitka? 😆

simca06022011
16. feb 2021

@heidi4 tie aj ja milujem

enoula
16. feb 2021

Zateplene merino leginy od froggywear, na zimu sú perfektné. Drzia a netlacia

simca06022011
16. feb 2021

No ja leginy, cierne mam aj z decathlonu a v pohode, maju ale rozne hrubky.. a tak cena, to akoze ani neriesim.. netrapi ma ani ekd sa okydam nejakym savom doma :DDD

simca06022011
16. feb 2021

Inak mam doma asi tak 15legina ani jedny jedine nepresvitaju.. tak asi som divna :DD