Na svoj vek vyzerám oveľa staršie

22. aug 2022

Ahojte baby normálne uz som zúfalá, mám 27 rokov a ľudia mi stále tipuju 30+. Uz mi to začína narúšať sebavedomie a dokonca aj keď sa vidím v zrkadle uz mam aj ja ten pocit. Sestra mi dokonca povedala ze keď sa na maľujem (obocko vycesem, maskara a lesk na pery nič viac) ze vtedy vyzeram staršie... Co robím zle? Mám pehy je to tým? Používam peptidy, vitamín C na pleť a krém, pleť cistim. Ako rozjasnit pleť? Ďakujem za rady.

doriiis
22. aug 2022

Tazko takto posudit...bez fotky

sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gab
22. aug 2022

plet rozjasnis kvalitnym make upom a dobrym stylom licenia - techniky, ktore vedia omladit a naopak pridat roky, vhodna farba a strih vlasov , spravne vybrata farba k pleti a styl oblecenia.

macekovam
22. aug 2022

a maju tipnut presne 27 aby si bola spokojna? ved to je uz jedno nie?

autor
22. aug 2022

@sella38 aký je vhodný? Ja keď som aj šla tak mi žiadna pani nikdy dobre pri vybere make upu neporadila.

autor
22. aug 2022

@macekovam ale keď mám 27 a tipuju cez 30+ tak mi to nelichoti

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
macekovam
22. aug 2022

tak im vtedy mozes povedat ze mas 40,.. a odpadnu ze ako dobre vyzeras... a teda naco ich nechavas tipovat tvoj vek.. ani by som im o nom nevravela..

autor
22. aug 2022

@sella38 ja som len chcela poradiť ako omladit a rozjasnit pleť

autor
22. aug 2022

@macekovam ja som sa nepýtala na koľko vyzeram vždy to bolo medzi rečou

bluka2
22. aug 2022

Ja si myslím, že to s makeupom a účesom a pod. nemá nič spoločné. Ide o životný štýl - fajčís? Malo spis? Pracujes v noci? Pracujes veľa? Máš stres? Máš stravu plnú vitamínov (ješ denne zeleninu všetkých farieb, ovocie)? Alebo ješ junkfood, veľa hotových jedál plných chemikálií, konzervy atď?
Ak si sa v niečom našla, na to by som sa zamerala

syslik81
22. aug 2022

niekedy to nieje pletou ... ale celkovo-ako sa prezentujes ..uces ,obleceie, genetika-s nou nic moc nenarobis ... takz skor ako radit bez fotky skus vygooglit dobreho vizazistu v okoli a investovat do navstevy a neakeho kurzu licenia a obliekania sa ..

kiwi3
22. aug 2022

to moze byt hocicim nie len pletou, aj postavou, recou tela, vyzarovanim, obliekanim...

mandzula
22. aug 2022

@autor príliš sa zameriavaš na tvár a pleť. Ako chodíš? Si zhrbená či vzpriamená? Čo vyžaruješ? Ide z teba pozitívna alebo negatívna energia? Ako sa obliekaš, aký máš účes...? V akom stave máš zuby?

doriiis
22. aug 2022

Dovodov preco tvoja plet vyzera starsie ako v skutocnosti je moze byt velmi vela.Fajcenie,stres...vitamin c aky? Krem aky? Ocny krem je kde? Opalovaci krem je kde? Nocny krem aky?Cistis cim?Tvarova gymnastika,masaze pleti....robis?
Takto bez fotky tu mozme radit celu vecnost

autor
22. aug 2022

@doriiis používam kozmetiku Olival, aj Spf 50,vies mi prosím poradiť aká je teda lepšia? Alebo ako nato?

miadi
22. aug 2022

Tak sa nemaluj a zmen satnik nieco mladsie posobiace.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beronsche
22. aug 2022

Si si ista, ze je to len a len pletou? Nebude to skor celkovo ako posobis na ludi? ako sa obliekas, aky mas uces, celkovy styl..

lilyianka
22. aug 2022

Ja si skôr myslím ze to bude šatníkom. Asi pred 2 týždňami bola jedna žena a tiež sme sa bavili a prišlo na vek... od začiatku som si hovorila,že môže mať tak dobrých 56r. A ona zrazu,že 39... skoro ma vykotilo! U nej to bolo oblečením,plus zuby, mala niektoré zlaté 🤦‍♀️🤦‍♀️ a ešte na hlave akoby ručník

bluka2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
samkolea
22. aug 2022

@bluka2 50-60 🤣🤣🤣. Sranda

bluka2
22. aug 2022

@samkolea mala som tam ešte paličky prirobit 😳😁

h2
22. aug 2022

Daj fotku a povieme ti. Ináč, vyzerať staršie nemusí hneď znamenať vyzerať zle. Možno budeš na 30+ vyzerať najbližších 20 rokov. 😉

samkolea
22. aug 2022

@bluka2 🧨🧨, inak krasne sandale v strede 😊

pralinka25
22. aug 2022

dobry vizazista by ti mohol pomoct s tými povrchovými vecami. myslim ze by to mohlo stat za skusku a uvidis ci je to tym.
ako tu uz dievcata pisali moze to byt ale aj niecim inym. crty tvare, vyraz, vyzarovanie, sposob akym sa "nosis" genetika, postava oblecenie.
ja mam 40 a v tomto smere stastie. vzdy som vyzerala na o 10 rokov mladsie. v puberte to bol handicap teraz je to fajn a nepouzila som zatial este nikdy ziaden krem. make-up uz vobec nie. na oci zvladnem max linku a spiralu.
robit zo seba za kazdu cenu ale mladicu je nanic. podla mna najlepsie je ked je clovek skratka schopny sa prijat - pozor neznamena sa opustit a vydlabat sa na seba ale byt spokojny znamena ze vyzarujes pozitivitu a to ta robi aj atraktivnejsou. a atraktivne clovek moze vyzerat aj ked vyzera na 50.

macekovam
22. aug 2022

@bluka2 50--40-35..

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz