Máte skúsenosť s kulmou GoodBaby Perfect Curl?

j_ank_a
12. jún 2014

Vlasová kulma GoodBaby Perfect Curl
baby, mate skusenosti? oplati sa to za tu cenu?stoji cca 90 eur

https://www.youtube.com/watch?v=2lxVbuyiW6A
vendulka80
13. jún 2014

Ahoj, ja som sa na nu pytala kadernicky lebo som si ju chcela kupit a ona mi povedala, ze robi pekne vlny ale sama sa s nou nenatocis, Totizto funguje na akysi motorcek, ten ti natoci vlas. Lenze zadne vlasy sa zvyknu namotat, staci, ze je tam nejaky maly uzlik a vlas sa ti v motorceku zasekne a nejde vytiahnut. Tym padom sa moze stat, ze vnutri zhori. ☹

levica1313
13. jún 2014

Kámoška ju má,robí super vlny a je t tom výhodná,že sa snou nepopáliš,z vonkajšej strany nie je horúca.Je tam rýchla obsluha,rýchle natočenie.Skúšala som aj sama sa natočit ale nemala som nejaký problem pri mojej kadrníckej "zručnosti"🙂

vanenka44
9. júl 2014

Predavam kulmu zo zarucnym listom.kupovana v marci.raz pouzita...predam za 60 eur.

karinx
2. sep 2014

@vanenka44 preco predavas? nebila si spokojna?

michaela1871
9. sep 2014

@vanenka44 ešte ju chceš predať?

veve44
14. sep 2014

Dievčata vyššie, skuste pozriet toto:
http://www.zlavozdroj.sk/product/vlasova-kulma-...

blondiee83
20. sep 2014

@michaela1871
@veve44 na opicialnej stranke babyliss je upozornenie, ze si treba davat pozor na lacne fejky a napodobneniny. cize toto by som nekupila, urcite len original od babyliss...je sice drahsi, ale istota je istota

chihuahua81
23. sep 2014

Presne tak, pridavam osobnu skusenost z jari tohto roka.. cez zlavovy portal som si objednala za cca 90 eur perfectcurl od babyliss..aspon tak to uvadzali.. nakoniec mi dosiel fake, aky sa na aliexprese predava za 30 dolarov. Kulmu som poslala spat, vratili mi peniaze a ja mam ponaucenie, ze nieco co v reale stoji cca 150 eur, na zlavovom portale nekupim takmer o polovicu zlacnene 🙂 a za fake nehodlam dat ani cent

danielka1982
25. sep 2014

ako zistím či je to fejk alebo originál ?

11zuzana11
27. sep 2014

no to by zaujimalo aj mna, resp. z kade zarucene objednam original?

bocka
11. okt 2014

Baby tiež si chcem kúpiť túto kulmu no bojím sa presne toho že to nebude originál. Na zľavách ju majú za 69€, obrázok ako originál no bojím sa toho. Poradte odkiaľ originál za dobrý peniaz?

zuzanaha
12. okt 2014

@bocka moja svagrina ma presne tuto zo zlavozdroja, a je velmi spokojna, dnes som videla jej vlny a vyzeralo to super.. ziadne ruricky,a le krasne velke vlny.. nikdy si sama vlasy nenatacala, tak sa tesi, ze toto zvlada sama ... skoda, ze som si nepozicala jej a nevyskusala to :(( zvazujem aj ja velmi.. ani 70€ nie je malo

bocka
21. okt 2014

takže baby ktoré sa zaujímate o túto kulmu, chcela som si ju kupiť z morezliav za 69€ no ked som zavolala na stranku ktora zlavu poskytuje a pytala sa na znacku, pani mi povedala ze znacku zamerne neuvadzaju pretoze by to bolo zavadzanie kedze je to " CINA" inak povodnu cenu tam maju 179€. Takze co s toho vyplyva? ze radsej dat 130€ za original ako 70€ za fake.....a vsimnite si ze fake nema ani menenie troch smerou natacania kucier co je dost dolezite!....
takze ja idem urcite do originalu!

zuzanaha
22. okt 2014

jasne, oni davaju videa, ze babyliss, ale to urcite nie je ona.. ja som myslela, ze hadam by sa aj s touto dalo dobre natocit... ale nakoniec tiez nekupujem, mne je uz aj 70€ vela 😅

modemik
17. jan 2015

@chihuahua81 hmm a ta kulma vyzerala presne na nerozpoznanie vsak ?? aj vsetko take ako ma aj ta original popisane ja som si ties objedna s stranki wish a dala som za nu 90 libier a skruti mi jedine koniec vlasov vobec niesom spokojna a ani mi nechceli vratit peniaze tak mi lezi doma zbitocne za take prachy ☹

fanca1
27. jan 2015

no neviem kočky..dnes mi došla zo zľavového sveta..v akcii za 44€, má všetky "gombíky" ktoré má mať a teda samoška že som ju musela hneď vyskúšať..pripájam foto ;)

sasa771
16. feb 2015

Dobrý večer.Objednala som si Babyliss Pro Perfect Curl zo Zlavadna za 60 eur.Prišla mi.Ked som si ju 1x zapla nadstavila som si teplotu počkala som kým sa zohreje.Ked som tam dala pramienok vlasov,tak mi začala hned pípať a začal mi blikať dispej.Vobec mi nenavíja,stále len pípa a blika.Skušla som aj hrubší,aj tenší pramienok a nič.Neviete mi niekto poradiť čo s tým?Ďakujem pekne...

adulka0712
19. feb 2015

Ahoj presne toto robi aj mne a neviem sa pohnúť ☹ co si s tým prosim ta dalej robila??

sasa771
21. feb 2015

Neviem s tym nic urobit.Budem musiet zavolat do tej spolocnosti odkial mi to poslali,ze co s tym urobit.Len mam strach,ze mi povedia,ze sa s tym uz nic neda urobit.A najlepsie na tom je,ze ja uz ani blocik z toho nemam ☹ Ak nieco zistis,tak mi prosim ta daj vediet.Dakujem.

fivana
22. feb 2015

@fanca1 ahoj, prosím a akú značku tejto kulmy si kúpila? Máš tú goodbaby? Ak by si mala čas možno by nám všetkým, ktoré uvažujeme pomohla foto tej kulmy. Kučery na foto sú naozaj krásne...pekné vlásky 🙂

adulka0712
22. feb 2015

Sasa771 ja som im napisala mail ale zatial nic asi im to pošlem naspäť...ale riadne ma to nastvalo ze clovek si nieco objedna a poslu mu to nefunkcne

fanca1
22. feb 2015

Sasa771, adulka0712 ...presne túto mám http://www.zlavadna.sk/zlava_116641_www-stylpro... . A niekedy sa aj mne stalo, že mi ani nenatiahlo vlasy a ani nepípala...a prišla som na to, že prameň Vám musí vo vnútri vojsť pod taký akoby háčik..ináč to nenatáča...tiež mi neprišiel žiaden bloček ani faktúra..nič...zatiaľ funguje, ale pre istotu sa tiež ozvem, čo ak bude treba? :// Dajte vedieť či sa Vám s tým niečo podarilo spraviť. ;)

lucia2259
4. apr 2015

@fanca1 krásne vlny..🙂

adulka0712
4. apr 2015

Ahojte baby 🙂 tak ja som tam volala a poslali mi papier na reklamaciu ktory som vyplnila a poslala aj s kulmou. Do niakych 20 dni mi poslali novu a uz konecne funguje 🙂

fanca1
7. apr 2015

@lucia2259 Ďakujem 🙂

kell147
10. apr 2015

Ja som si objednala z tejto stránky : http://www.sommacka.eu/?utm_source=facebook-ppc... za 49 eur a tiež som mala s ňou také problémy ako písala adulka0712 a tiež sasa771, volala som tam viackrát,no nedá sa tam dovolať,poslala som ju naspäť tak som im písala mail ,no zatiaľ žiadna odpoveď ani peniaze nič. Chcem vás len varovať,aby ste si neobjednávali od nich sú to klamári a predávajú šmejdy !

nika1610
21. máj 2015

@blondiee83
@blondiee83 prosím Vás viete mi poslať oficiálnu stránku odkiaľ ste to objednali? Ďakujeeem moc

blondiee83
21. máj 2015

@nika1610 mne to objednaval manzel - nasiel si cez heureku najlacnejsi eshop a tam...no musis hladat babyliss pro miracurl. v ziadnom pripade neuveritelne ponuky za 50-60 eur.
napr. http://kulmy-a-susice-vlasov.heureka.sk/babylis...

nika1610
22. máj 2015

Ďakujem...ja som našla stránku babyliss-sk.sk tam ju majú okolo 50e,myslela som že to je oficiálna stránka .prisiel mi email že prijali objednávku.ked som tam volala a písala email nikto mi nezdvihol a ani neodpisal..firmu om pozerala v rejstriku a je tam normálne vedená česká firma to je...dnes mi prisiel email od GLS že mi príde balík...neviem teda či to mám prebrat....aby mi neposlali nejakú blbosť alebo v pripade reklamácie aby som sa snimi aj spojila..

megi118
7. jún 2015

@chihuahua81 presne tak,ja som kupila z extrashop.sk-a nie som spokojná vobec mi to neurobilo žiadne vlny