Mám 190 cm a problém kúpiť si oblečenie

romcix213
6. apr 2023

Ahojte žienky,maminy,baby, dievčatá....potrebujem hromadnú radu, takú že ozaj....nejdem sa ani spovedať ani vyplakať iba jednu radu potrebujem lebo už som mimo....

Som žena, mám 190cm a nikde(naozaj nikde) v kamenných predajniach nedokážem zohnať legíny,rifle a podobne veci na svoju postavu....mám asi 3je rifle z Bonprixu,jeden druh a 3farby,mala som dvoje legíny ale tie sa potrhali,mám asi dvoje tepláky takže čo sú tak akurát a na leto je mi to v podstate jedno...ale potrebujem nejaké legíny,rifle a ešte nejaké oblečenie na moju postavu...prosím. Pomôžte mi ak viete kde zohnať nejaké také pre mň(nás) vyššie ženy...už som počula skúsiť aj Shein alebo factcool alebo lelosi ale nechcem ísť do niečoho keď v tom nemám istotu....však sa tu nájde aspoň pár žien ktoré mi poradia 💪💪💪💪💚😥

jaond19
6. apr 2023

@romcix213 mam 183cm a bezne kupujem na About you nohavice/dzinsy bud v sekcii "Tall" alebo take, kde si zvolim dlzku 34 alebo 36 ale to je uz moc dlhe na mna. Shein a factcool by som neriskovala, to su povacsinou cinske veci a oni podla mna ani nevedia ze existuju 180-190cm zeny

zelenakobyla123
6. apr 2023

@romcix213 mám 185cm, dobre mi sadli na dĺžku legíny z myprotein a tepláky z tesca, s riflami mám tiež extrémny problém, ešte aj to že mám velký zadok, boky a stehná, a úzky pás, katastrofa kupovať veci🤦‍♀️ a o tooánkach ani nehovorím, tie musím nakupovať len v pánskom😆🥲

loliki
6. apr 2023

@romcix213 Daj si ušiť na svoju mieru.

adamadent
6. apr 2023

Legínky lelosi majú aj predĺžené veľkosti. A rifle mam z about you zn. Only tiež predĺžené veľkosti. Och úplne ti rozumiem.

janka_mamka
6. apr 2023

@romcix213 Ahoj mam 191 😇😇😇 je tu aj skupina vysoké ženy do ktorej ti odporúčam pridať sa. Občas si radíme a niektoré majú aj svoj bazarik s oblečením pre dlhane. 😅

luccija
6. apr 2023

@romcix213 ja som mala takú vysokú kolegyňu a vôbec sa s tým "neondila" nosila rifle, že vyzerali ako 3/4 vyššie tenisky, pekne pancuskove ponožky
Ale su aj dĺžky pre vysoké ženy legíny natiahnes;)ja tak natahujem, keď vyberám veci zo sušičky
Aj Next mal na vysoké ženy ponuku

romcix213
autor
6. apr 2023

@jaond19 ďakujem 💚skúsim to pozrieť,možno nakoniec konečne si spravím radosť 🙄
@zelenakobyla123 nooo my protein som teda neskúšala ani by mi to na um nezišlo ale kuknem skúsim vyskúšať

zenulkaaa
6. apr 2023

Mam 185cm, a bezne kupujem leginy v Calzedonii velkost S este dokonca. Ved ono tie leginy su tak elasticke, ze sa natiahnu aj na celu dlzku noh. A celkovo, potrebujes, aby si ich mala az po paty??? Ja nie. Staci mi dlzka po clenky a okrem toho dnes sa nosia vselijake dlzky. Kukni moj instagram, ak chces @zzuzzulienka, pridavam outfity a mozes vidiet, co mi je ake dlhe.
Potom pozri este www.naine.sk od nich mam super dlhe a dobre sadnuce leginy a taktiez aj napr myprotein ma supwr leginy alebo na about you leginy znacky Pieces su dost dlhe.
Rifle ako kde, ako kedy, to zavisi od strihu. Ale mam rozne.
Ale odporucam naucit nosit sa saty a sukne, tam s dlzkou nie je problem 😁😁 ja ich nosim viac ako nohavice.

solange7
6. apr 2023

@romcix213 v Zare mavaju aj nohavice v "plnej dlzke" a tak isto aj leginy. Ja som si tam raz omylom objednala leginy a chybali mi este asi tak 30cm nôh do nich 😀 Odvtedy davam pozor aj v predajniach.

babulkomale
6. apr 2023

@romcix213 k spomenutemu este dodam ze napriklad sofshelove letne ( s vetranim) nohavice som kupila pansky strih v predajni s prac.oblecenim a ked si objednas alebo kupis latku alpenfleece tak ti krajcirka usije teple leginy na zimu presne na tvoju postavu. To je taka s chlpatym vnutrom, v mrazoch nemam nic pod nimi a parada.

deti95060810
6. apr 2023

žienky závidíííím vám vašu výšku ... ja nemám ani 170 cm, nosím 8-10 cm opätky aby som aspoň troška vyzerala....
nič nemám horšie ako keď sa po mne pozerá chlap čo má ledva 170 cm.... takéto typy ozaj nemusím....

zenulkaaa
6. apr 2023

@solange7 no ja neviem, ale prave v zare som bola skusat tieto nohavice, a ani jedny mi nesedeli a boli kratke. Asi plnou dlzkou myslia sice vysoke dievcata ale nikto nepocita s vyskou nas 180cm, lebo ved takych nas je malo.. tak naco

zenulkaaa
6. apr 2023

@deti95060810 nemas co zavidiet. My s opatkami mame 2 metre a a chces mi povedat ze to je pekne??? Takze bud rada, ze si mozes vysku upravit opatkami, my sa znizit nijako nevieme a opatky radsej nenosime.

babulkomale
6. apr 2023

@zenulkaaa ale nosime a vobec nam to nevadi 😉 Aj nizsich muzov mame, lebo uplne ine veci su dolezite.

solange7
6. apr 2023

@zenulkaaa nie, to je specificka kategoria. Plnou dlzkou oni nazyvaju nohavice, ktore by zena priemernej postavy plandala po zemi a musela skracovat.

missviolet
6. apr 2023

Next - F&F džíny maju dĺžka s, regular a long zober si long pri 180cm su stale ze o dost dlhsie a stacili by regular tak by ti mohli sadnut veru

zenulkaaa
6. apr 2023

@solange7 ano chapem. Ale co je priemerna postava?? 165cm, takze ked aj pridam k nohaviciam pre priemernu zenu 10cm, jej sa sice budu plandat po zemi, ale na 185cm budu aj tak kratke. Mam odskusane

kiki68
6. apr 2023

@romcix213 pozri asos, maju liniu ciste pre vysoke damy. Cize od 175cm vyssie .

kiki68
6. apr 2023

@zenulkaaa vacsina modeliek ma okolo 180cm. Tam je to priemerna vyska. Cize je takych zien vela. Ja viem, ze su znacky , co maju pre vysoke zeny extra segment. A mozete nosit stekle, stale je to pekne. Z mojho pohladu mensej to zeny je to prave velmi pekne a vzdy si hovorim, ze ake su tie vysoke zeny krasne.

simona121627
6. apr 2023

Vy ste dlhane daktore a ja pri 178 sa cítim ako žirafa 😀

drake122
6. apr 2023

@deti95060810 tak to bol inteligentný komentár. Takže chlap pod 170cm chudák sa ani pozerať nemá, hej?👌

xux
6. apr 2023

Ahoj, skus pozriet asos, tam maju sekciu pre vysoke zeny. Vies si objednat, a keby nahodou daco nesadlo uplne bez problemov bezplatne vratit

mamadievcatiek
7. apr 2023

Meriam 181cm a roky nakupujem výhradne v Next pre vysoké ženy a som maximálne spokojná.Neznášam chodenie po obchodoch a skúšanie a z Next mi všetko sedí.Ešte sa mi nestalo že som niečo vrátila 😊 Občas nakupujem cez Zalando a podobné eshopy kde majú oblečenie pre vysoké ženy.Ale napr.iba v Nexte majú super rifle s vyšším percentom elastanu.

canany
7. apr 2023

Ja ti velmi nepomozem, ale tiez sa postazujem, mam sice len 170,alesirokeboky a uzky pas, tiez mam problem s nohavicami. Vrch mozem nosit aj detske velkosti, ale leginy, Skove co by mi sedeli na pase a neodstavali, tak su kratke, Mkove uz odstava guma na pase, tak su kratke a chcem ich hlavne po clenky, lebo som zmrzlina. Rifle kapitola sama o sebe. Bedrove nechcem, vysoke nepretiahnem cez boky, ked maju sirsi pas a pretiahnem cez boky, na pase odstavaju. A najviac ma teraz stvu tie zadne vacky na rifliach, tie male nevkusne, co zadok vyzera otrasne v nich. Neviem zohnat rifle s velkymi spravne natocenymi vreckami, aby to vyzeralo pekne. Vacsinou to maju pubertiacky, ale potrhane rifle a kratke. Tak uz neviem, kde to zohnat, naposledy som v bershke kupila, aj to su trosku sirsie v pase a stalemu padaju

zenulkaaa
7. apr 2023

@kiki68 ale co tam po modelkach 😄. V realnom svete ked mas 185cm, a prides v 10cm opatkoch do kancelarie, tak vsetci budu mat neustale narazky a budes rada ked sa vojdes do dveri. Aj tie modelky v beznom zivote chodia zvycajne v teniskach a nenalicene.
@babulkomale hej? A ty mas viac ako 180cm???

riyadh
7. apr 2023

@romcix213 bud rada, ja mam 155cm a kazde kilo vidno😂radsej by som Mala 190

valeria_h
7. apr 2023

To som ešte "maličká" so svojimi 175 cm. Ale teda napočúvala som sa narážok viac než dosť. Ja kupujem cez Next, tam majú aj na nás vysoké ženy.

babulkomale
7. apr 2023

@zenulkaaa ano mam.

kiki68
7. apr 2023

@zenulkaaa zavidia ako posledne chudery no 😀 Lebo ja keby mam 185cm tak skacem od radosti. S mojimi ledva 163 cm mozem tak vies co. Tam zas musis chodit v takych stekloch, ze by to vyzeralo nejak obstojne

amadea3
7. apr 2023

Ak ti nevadi ze to nie je kamenny obchod, odporucam oblecenie znacky Long Tall Sally. Leginy na moju vysku (183cm) su perfektne Lelosi, natiahnu sa podla potreby a su super pohodlne 🙂