Lacný týždeň - recenzie

matulyk11
13. jan 2017

Peniaze mi po mesiaci vratili az dnes! Sto mailov tisic telefonatov! NEODPORÚČAM! Tovar spat zasielate na vlastne naklady. Zlavy na tejto stranke su falosne. Vsetko si kupite v činskych obchodoch. Skoro som sa rozrevala po otvoreni ked mi dosiel balik od nich! Fuj! Klamari!

dominika6

pointa?

matulyk11

Recenzia

fego
21. feb 2017

No ahojte.Ja som si objednal mynuli tyzden kamerovy system 4 IP wifi za 175 eur a namiesto toho mi poslali teleskopickú tyc na mobil v hodnote 4.50 eur.Ked som po zaplateni otvoril balik,skoro som dostal infarkt. dnes je uz neskoro to riesit,ale zajtra tam idem volat,a som strasne zvedavy co mi povedia.Ale ked ma naseru,tak tam pojdem osobne a bude kuca paca.Zatial caute.

atrejkacucu
16. okt 2017

jam si objednal kameri za 105e ale nepreberiem ich kedze je to oklam prodaksn

jojobedi
3. nov 2017

Mám podobnú skúsenosť. Objednaný mlynček na mak prišiel bez rukoväte, hoci to reklamujem nie je žiadna odozva. Vôbec im nezáleží na zákazníkovi. Takže ďalší lacný e-schop........ NEODPORÚČAM.

michalka6
14. nov 2018

Ahojte ,takze ak mozem reagovat aj na takzvanu firmu lacny tyzden odporucam vsetkym ktory by si chceli od tejto firmy nieco obejednat tak cim skor na to zabudnite.Ja som si u tychto podvodnikou objednal autokamery ktore sa mi pokazili za par dni a do dnes sa mi nepodarilo nic vyriesit ohladom reklamacie aj ked sa mi pani dusovala pri telefonate ze peniaze mi pridu v dany termin doteraz mi nic nedoslo , a odporucam kazdemu kto im naletel bojujte za svoje peniaze. Ja som osobne napisal na statnu obchodnu inspekciu aby to riesli.Uvedomte si ludia ze ak len kazdy druhy clovek z nas kyvne rukou co tam po nejakych 20 tich ci 30 tich eurach tak tyto podvodici sa potom vyvazaju na mercedoch za nase peniaze .Takychto tiez podnikatelou by trebalo pekne prefackat hned by zistili s kym maju docinenia

michalka6
14. nov 2018

@fego dobra recenzia keby tak kazdy tak reagoval na take podnety ako ty, zasluzili by si par prepleskou vsetky im podobne akoze firmy

vasulka
27. nov 2018

Dobrý deň, aj ja som naletela, prišla mi totálne poškodený reflektor s odlomeným snímačom pohybu:

1janka24
11. dec 2018

Práve som chcela objednať ešte že som natrafila na vaše recenzie...

nikusa27
18. dec 2018

@fego dakujem, chceli sme objednavat veci na vianoce ale po precitani recenzie som vymazala vsetko

leeo
31. dec 2018

dakujem vam za uzitocne recenzie, tiez som pokukovala ze nejaky podorzivy obchod, tak reku ci nie je nieco na nete o nom a tu som narazila na vas. Pomohli ste mi, este raz vdaka

max1983
12. jún 2019

Nenakupujte od nich mne nechcú vrátiť ani peniaze už vyše mesiaca!!

franci1
19. aug 2019

Zdravim, chcem si od nich objednat kocik, cize mam nato rychlo zabudnut?

stanulienkat
19. aug 2019

Treba dat podnet na inspekciu a nie vykaslat sa na to.

monika0609
25. sep 2019

@franci1 dobrý deň objednávali ste kočík ci radšej nie lebo dnes som chcela aj objednať buginu ale ako čítam tieto recenzie ma chuť prešla

franci1
25. sep 2019

@monika0609 nie neobjednavala som radsej, lebo by som prisla asi o peniaze. Pozrite si iny, lebo tato stranka vyzera ako podvod

gabca122
3. okt 2019

Dobrý deň čo sa stane keď som si od nich objednala a nepreberiem to?

vasulka
4. okt 2019

@gabca122 keď si to zaplatila, peniaze už neuvidíš ☹

jmajak
12. nov 2019

Ja som kúpil centrálu za 240€ po 5 min voľnobehu sa rozsypala, po zaslaní na vlastne naklady(15€) mi vrátili presne tu istú nedotknutú( zevraj) opravenú tentokrát som napojil rýchlovarná kanvicu začala dymiť a koniec... voda v kanvici ani nezovrela( kanvica mala 2000w proklamovaný výkon centrály 6500w. Centrálu som opäť poslal naspäť na vlastne naklady(opäť) to bolo pred 2 mesiacmi, nikto ma nekontaktoval... po asi 3 mailoch napísali ze centrálu poslali novú ale GLS im staratil zásielku, doteraz som nevidel ani peniaze ani centrálu... môže mi niekto poradiť co robiť prip kde ich nahlásiť?

simca06022011
12. nov 2019

@jmajak https://www.soi.sk/ sem nalasit, do emailu im napis, ze ziadas vratenie penazi (okrem ineho nedodrzali 30 dnovu lehotu na vybavenie reklamacie, ty si tovar nedostal). Ked hned po vyskusani nieco nefunguje, odprucam to vratit s odstupenim od zmluvy a neriesit s nimi reklamaciu.

matuskooo
26. nov 2019

podvodníci, na vybavenie reklamácie chcú odo mňa fakt.,kt.mi ani neposlali.

lopuch62
29. nov 2019

No,nie sme takí bohatí,aby sme mohli kupovať lacný tovar.V tomto prípade to bohužiaľ tíež platí.Ja som kúpil ledkové reflektory,ktoré tiež prišli poškodené,ale ako čítam,tak tiež môžem zabudnúť na reklamáciu,alebo vrátenie peňazí za nechcený tovar.Ja som zaplatil "len"17€,lenže ak je takých ľudí viac,peniažky im pribúdaju za brakový tovar ktorý má možno hodnotu pár € príp.centov-čo je lepší prípad,Preto ale by bolo naozaj dobre poslať oznámenie na Štátnu obchodnú inšpekciu nech ich prevetrajú.DOST uz podvodníkom v tejto republike

buclanka
19. dec 2019

Dobrý deň,čo sa stane,ak nepreberiem zásielku,tovar som ešte nevyplatila.

damadama
19. dec 2019

@buclanka nič, budeš mať kľudné sviatky, bez stresov. Prečítaj si vyššie uvedené recenzie. Šit firma ti nemôže nič, ani sa vyhrážať (možno to skúsia, nezľakni sa). Pekné pohodové Vianočky :D

matuskooo
27. dec 2019

@damadama Dievčatá, ja som narobila taký cirkus , písomne mailom, s tým , že dávam podnet na prešetrenie na SOI, prosili ma, aby som si v cene reklamovaného tovaru zobrala iný, tak som im napísala, že nemám o ich šmejdy záujem, do týždňa som mala peniaze na účte.

djm6
10. feb 2020

Ja som najprv objednal až potom som našiel tieto recenzie, keďže som objednával cez levnytyden.cz / firma je to tá istá ako .sk / a česká stránka recenzie nemá. S malou dušičkou som čakal na dodanie balíku za 45e pretože už nešlo stornovať. Všetky položky / 9ks / prišli v poriadku a všetko čo som objednal tam bolo.Dodanie za 5 prac. dní.

kosaristan
5. mar 2020

ja som si na jar 2019 objednal lacnú rýbársku udicu a rybársky navijak a podberák. Prišlo mi všetko čo som si objednal a všetko je v poriadku a v lete som na udicu s navijakom a s pomocou podberáka pochytal kapre.

sheggy2212
25. mar 2020

Objednavku som zrusil napriek tomu prisla a priatelka ktora o tom nevedela ju prebrala... vsetke veci najdete v cinskych obchodoch aj na aliexpresse len niekde v garazi na to nalepia znacku ktoru ani google nepozna ... lacne cinske smejdy urcite NEODPORUCAME!!!

skappap
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
skappap
26. mar 2020

Včera mi od nich prišiel strojček na vlasy , keď som ho otvoril bolo mi dosť podozrivé ako vyzerá , fakt mal pekný dizajn , motorček bol tichý, všetko Ok okrem spínača ktorý mal taký nenormálny zvuk. Začal som strihať ,po 5 minútach sa mi začalo zdať že strojček znižuje výkon , až po dalších minútach prestal úplne brat vlasy , tak som ho vyčistil tou kefkou ktorú som mal pribalenu k nemu , a nalial som doň ten olejcok ktorý som mal tiež k nemu pribaleny , zrazu fungoval tak ako keď som ho zapol prvý krát , tak som teda strihal ďalej a po ďalšom nejakom čase som si všimol že je horúci a vypol sa . Koniec , už sa nezapol , napísal som im email, opísal som im v tom e-maili čo sa stalo , že som ho používal 15 minút a zrazu prestal fungovať , potom som im napísal ešte jeden že nech sa to vyrieši normálne nech mi poslu peniaze alebo strojček ktorý už bude normálne fungovať. Mal som pocit že tým nevyriesim nič , že mi žiadne peniaze nepošlú , ani žiadny nový strojček . Tak som sa rozhodol že sa idem pozriet čo snim je . Tak som odsrovboval plastový kryt a jeden kábel tam bol zaizolovaný , je to normálne keď si kúpiš nový vraj ‘’nepoužity” strojček ? Napísal som im dnes ráno další email že ak mi do dnes neodpisu tak to nahlasim na soi , poraďte mi čo si mám vlastne myslieť a čo mám spraviť ?