Kvalitné granule pre psíka

henuska2003
19. sep 2023

Dobrý deň máte odporučiť nejaké výživné granule bez obilnín hlavne nie kuracie ďakujem

katkaseiner
19. sep 2023

my sme mali royal canin, ake pes ich az tak nemal rad. Teraz pouzivane Britt premium. My mame štena vacsieho vzrastu, takze to uz potom treba prisposobit veku a vzrastu

pribinak
19. sep 2023

Tiež kupujem Britt

mima1608
19. sep 2023

Skúste Bodreek. Je to slovenská výroba, veľmi kvalitné granule 🙂

h233
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simca06022011
19. sep 2023

nas bol nastaveny este z chovky na taste of the wild a tie som mu nechala do teraz. boli pokusy s inymi, ale teda vzdy sme sa vratili k nim :D rychlo...

gejb
19. sep 2023

@henuska2003 mam psa s veeelmi citlivým trávením, alergik. Kupujeme Wolf of wilderness, sú polosuché, voňavé, jedine ktoré mu aj chutia a nemá z nich reakciu.

basulaak
19. sep 2023

Panakei, slovenska vyroba. Obsahuju vela byliniek na dobru mikrofloru a pod

cocolino234
19. sep 2023

@henuska2003 royal canin v žiadnom prípade. Je to čistá obilnina a odpad z rýb, nulové výživové hodnoty, len predražená supermarketovka so zaujímavým názvom.

Bodreek je skvelý, majú mäso z regionálnych zdrojov a granule sú plné sušeného ovocia, vitamínov a byliniek. Ale neviem či majú granule bez obilia, to viem len o Acane a tiež je to kvalitná značka. 🙂

misulka22
19. sep 2023

Paci sa mi ako vsetci radia bez toho aby bolo spomenuty vek,plemeno,zdravotny stav,zataz...😂

cocolino234
19. sep 2023

@misulka22 bodreek planina je krmivo vhodné pre všetky vekové kategórie, majú takú receptúru. A samozrejme pri každej kvalitnej značke granúl si vieš vybrať podľa záťaže tvojho psa a taktiež podľa veku. Čo sa týka zdravotného stavu, tak jediné kritérium tu bolo obilie.

Neviem či si nepostrehla, ale radíme tu značky, z ktorych si môže vybrať podľa svojich kritérií, predsa neradíme konkrétne granule. 🤦‍♀️ To môžeme radiť až po objasnení stavu psa. Čiže, celkom odveci pripomienka. 🙂

misulka22
19. sep 2023

@cocolino234 mam vystudovanu vyzivu zvierat aj sa tomu venujem profesionalne,ale hej som uplne odveci co mozem o tom vediet...ked robim poradenstvo vo vyzive psov, tak toto su uplne zakladne prve otazky ktore riesime

colsami
19. sep 2023

V prvom rade, je vela kvalitnych aj kuracich.
V druhom rade, "bezobilninove granule" vo vacsine pripadov vobec nie su najstastnejsia volba. Je to len skvela moderna ekobio propaganda bszobilovinovych rad.
Pes uz davno nie je taky masozravec ako vlk, a potrebuje aj obilovinu. V spravnej miere a spravnej kvality, ale potrebuje.
Ostatok uz treba riesit podla plemena/velkosti/vahy/financii.
100 ludi 100 chuti.

Ja vzdy odporucam granule s nizky obshaom obilnin, bez chemickej konzervacie, a ostatne zalezi na konkretnom psovi a majitelovi.

cocolino234
19. sep 2023

@misulka22 to si nám sem prišla povedať, čo si vyštudovala? 😀 Ako keby to v tejto téme malo nejakú váhu. Hádam ti netreba opakovať, že odporúčame len značku, z ktorej si vie vybrať na základe kritérií, ktoré si uviedla. Tie kritérie sú dôležité a tvoja pripomienka by sa dala brať do úvahy, ak by sme odporúčali konkrétne granule a nie len značku. To ale nerobíme, keďže nevieme, čo jej pes potrebuje.

henuska2003
autor
19. sep 2023

@cocolino234 o royal viem že už dávno niesu kvalitne teraz mame nature variety lososové len neviem či sú úplne najlepšie

henuska2003
autor
19. sep 2023

@misulka22 granule som myslela všeobecne značku do budúcna nejakú kvalitnú lebo viem že aj na brit sa dosť sťažujú že majú veľa soli napríklad

zuzubb007
19. sep 2023

Eminent najlepsie

nayeli11
19. sep 2023

@henuska2003 bodreek, acana, dogschef… pokladám ich za tie kvalitnejšie

mima1608
19. sep 2023

@zuzubb007 nám práve veterinár povedal asi 3t dozadu, že eminent sú odpad

hankab
19. sep 2023

@henuska2003 skusali sme rozne, zatial naviac chutia Acana, ale su aj drahe ako fras 🙈 (2x dospely jazvecik). Nie su take suche ako ostatne, nas starsi predtym kazde po 2 tyzdnoch odmietal, tieto mu uz mesiac chutia.

colsami
19. sep 2023

Eminent nie su ani odpad, ani najlepsia kvalita. Je to priemerne premiove krmivo pre psov. Taka stredna trieda. Kvalitativne vhodne pre ludi co hladaju nieco financne vyhodne.

zara0201
19. sep 2023

N&D farmina,bezobilninové, diviak,tekvica,jablko.

mima1608
19. sep 2023

@colsami my sme ich síce dávali kocúrovi a nie psovi (samozrejme, mačacie) a ten, zrejme z nich, dostal zápal žalúdka - aspoň veterinár to tak usúdil, keďže problémy mu začali 3 dni po tom, čo sme mu ich nasadili. Hneď mi povedal, nech ich hodím do koša, že zloženie nie je veľmi vhodné, či už sa bavíme o psoch alebo mačkách 🤷 takže išli do koša 🙄
Samozrejme, to že nášmu kocúrovi nesadli, neznamená, že iným zvieratám tiež nesadnú. Len teda posúvam našu skúsenosť 🙂
Veterinár najviac odporúčal Ontario. Že tí snáď nemajú zlé granule v ponuke.

ivanka12311
19. sep 2023

Keď som sa na moju zvedavosť ohľadom granúl psa spýtala veterinára odporučal Hills, alebo Ontario 👌👌👌treba vyskúšať čo mu chutí

zuzubb007
19. sep 2023

@mima1608 fakt? Lebo nam ich veterinarka vyslovene odporucala, ze su naj za dobru cenu, my mame tie najdrahsie, a mimo toho veterinar nechcel len zarobit aby ste u neho kupili ine?

trema
19. sep 2023

Panakei davame

mima1608
19. sep 2023

@zuzubb007 nie, on nepredáva granule. Len mi povedal, nech sa radšej vrátime k Ontario granuliam.

nenne27
21. sep 2023

@henuska2003 josera.neviem ci sa da kupit v kamennom obchode# mne ich nosia.pozri na googli

beahavala
11. dec 2023
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

ja doporucujem granulky od slovakiafarma, nasemu psovi velmi chutia 🙂 ti myslim ze kuracie ani nemaju v ponuke :D

loliki
13. apr 2024

Kde kupujete granule? Kde je najlepšia cena?

barney643
16. jún 2024