Kúpili by ste takýto handmade obraz?

6. jún 2024

Viem že handmade je už plny internet len ma zaujima objektívny nazor. Ďakujem 🌺

zmrzlinka2021
6. jún 2024

Nie.

Ale nie z dôvodu, zeby to nebolo pekne, ale preto, ze to nie je moj styl, ktory preferujem

ajka19
6. jún 2024

jedine do detskej izby, alebo umiestniť do škôlky.

unicornlady
6. jún 2024

Nie.

A asi z dôvodu, že kopec podobných vecí vyrábame s dievčatami aj samé (veľa vecí na vyrábanie sa dá kúpiť z Tedi, alebo vyrábame podľa videí zo Zázračného ateliéru, atd...), a o to to má krajšie čaro.

katarinaba
6. jún 2024

Nie. Mne to pride ako by to dieta robilo. Ak by som mala mat taky obraz doma, tak jedine od svojho dietata.

iivancova
6. jún 2024

Podľa mňa je to štýlové, síce by som to asi nemala kam dať, ale kupcu si to isto nájde 🙂

thereisabear
6. jún 2024

A nie je to keramika? Viac by sa mi to páčilo bez rámu.

larisa
6. jún 2024

Nie

guudy
6. jún 2024

Ani ja nie. Do skolky/pediatrickych ambulancii/detskeho kutika by sa to hodilo. Domov nie🤷🏼‍♀️

ss1908
6. jún 2024

Mne sa to celkom paci ale ramy by som riesila inak. Mozno aj na ciernom pozadi by to krajsie vyniklo

nika23t
6. jún 2024

Nie. Skôr by sa mi to hodilo do škôlky, školy, nejaky detský kútik, možno aj čakáreň u lekára, ale domov určite nie, nie je to moja šálka kavy.

muchotrafka298
6. jún 2024

Nekupila nie je to moj styl. Hodi sa to mozno tak do cakarne u detskeho lekara, do skolky alebo do detskeho kutika niekam.

heidi4
6. jún 2024

Nie. Na mna su tam prilis pochmurne farby, tmave. Mam rada veselsie, pestrejsie a aj pastelove.

beata_k
6. jún 2024

Nie. Skoro az depresivne tmave farby.

tamta
6. jún 2024

Do detskej izby možno ale tie zlaté ramy su fakt škaredé, nedavaj to do toho.

diewcatqoo
6. jún 2024

Nie, nie je to moj styl, ale som schopna prekonat sa a zavesit nieco take na stenu, ale len ak to vytvori moje dieta.

zuzanapjat
6. jún 2024

Áno, ale skôr by sa mi to páčilo v detskej ordinácii, alebo v čakárni alebo v nejakých detských centrách.

rozculena
6. jún 2024

Nie

alexandra383
6. jún 2024

Jedine ak to robili nejake znevyhodnene deticky a ten obraz by som odlozila do pivnice 🫣

autor
6. jún 2024

Áno je to keramika a konkrétne tieto mam v detskej, preto ten motív mne sa paci ten 3d efekt napr tu vysiaca udica. Ale ďakujem za názory

suzitok
6. jún 2024

mne sa to páči a do detskej izby by som si to dala... vadia mi len tie rámy pozlátené, tie bledé sú v pohode...mne sa páči podklad napríklad drevená doska, alebo preglejka

princess59
6. jún 2024

Domov za mňa nie, mne tieto obrazy evokujú miesta určené deťom, na chodby škôl, škôlok je to ako vyšité. Ešte aj nemocnice a čakáreň u pediatra

petracandle
6. jún 2024

Mne sa to celkom páči - ideálne ako písali baby do čakárne k pediatrovi, detskému psychológovi atď, ale kľudne aj do detskej. Hlavne ten posledný sa mi páči. A odpoveď na tvoju otázku - ak neprestrelíš cenu určite si nájdeš kupcov.

muchotrafka298
6. jún 2024

Vies, ono je to tak, ze nie kazda podla vyrobcu pekna a uzasna handmade vec je aj predatelna. To tak proste chodi. Tebe sa to moze pacit, pochvali Ti to rodina, kamarati. Skus sa ich opytat, ze ci si to teda kupia. A mozno budes prekvapena. Mam znameho, ktory vyrabal handmade produkt, ktori sa velmi pacil jeho kamaratom, ludom na socialnych sietach, tak odisiel z prace (!!!!) s tym, ze ide s venovat vyrobe toho produktu. Suroviny ho stali kopu penazi, vyroba cas a nepredal NIC. Vsetci co mu to chvalili cakali, ze im to bude ako kamaratom a rodine rozdavat zadarmo. Ta vec bola pekna co robil, ale je toho kvantum na kazdom kroku. Tak isto ako tvoje obrazy, su v pohode, narobis sa na tom, ale keby si realne mala nacenit svoju pracu, material, cas a este zarobit, tak to bude nepredatelne.

mondolina
6. jún 2024

mne sa páčia.

iwesska
6. jún 2024

Z tohto sa mi pacia iba tie macky,ale dala by som ich bez ramu.

veronnica080
6. jún 2024

No tak ja by som si to vyslovene ze domov nekupila, aj ked sa mi to paci 🙂
Ale ako je vyssie spomenute, mozno by to vedeli ocenit v nejakom zariadeni pre deti, detsky domov alebo nemocnica, tam vidis plno takychto kuskov.

rooberta
6. jún 2024

Dávaj ich do obyčajných, jednoduchých rámov (biele, čierne, tmavomodré, prípadne bledé drevo) nie do týchto precackanych a budú vyzerať aj obrazy lepšie.

laurita285
6. jún 2024

Nie, mne to prídu ako výtvor školáka v škole...

egonsk
6. jún 2024

zenske vy ste uzasne ... najprv vsetky pisu nie, resp.negativne reakcie, ked autorka nasledne da dalsi obrazok a napise, ze je to 3D a uz taky jeden ma, tak nasledne idu pozitiva :D Ma tu niektora aj uprimny nazor? ;)
Za mna iked som chlap, to nevyzera zle do dievcenskej detskej izby.

zuzanapjat
6. jún 2024

@egonsk možno ženy mali pocit, že je to robené fixami na sklo. Keramika je iný level a detail obrazu ktorý nahodila tiež.