Kto miluje Vianoce?

mamanaplnyuvazok
17. aug 2024

Skupinka je pre všetkých kto miluje Vianoce,čas príprav a teší sa na tú krásnu atmosféru.

mamanaplnyuvazok
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
doriiis
17. aug 2024

A aj ti z toho trošku hrabe už? Že?

mamanaplnyuvazok
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamanaplnyuvazok
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskakyska
17. aug 2024

...ja len, že si založila diskusiu,nie skupinu..😁

mamanaplnyuvazok
autor
17. aug 2024

@miskakyska a nevies mi poradit ako založím skupinu?

marca12
17. aug 2024

@mamanaplnyuvazok 😍😍😍😍 aj ja milujem Vianoce. Presne dnes som myslela na to ako velmi sa uz tesim na to carovne obdobie.

galganka
17. aug 2024

@mamanaplnyuvazok keby si ich tak milovala, už by si dávno bola v dlho existujúcej skupine.
P.s. 129 dní.

mamanaplnyuvazok
autor
17. aug 2024

@marca12 chcela som zalozit skupinu nás,ktorí sa tešíme na toto obdobie ale neviem ako na to

bessie12
17. aug 2024

@mamanaplnyuvazok taktiež milujem Vianoce 🎄😍🥰 už som začala pomaly nakupovať nejaké tie dekorácie 🤩

miska1997
17. aug 2024

@mamanaplnyuvazok Aj ja 😍😍 doma mám väčšinou postavené 4 stromčeky. Ozdobené čo sa dá...
Už sa neviem dočkať

1mina
17. aug 2024

Ja tiež zbožňujem Vianoce a nehanbím sa zato, na FB mi vyskočilo už pár videí s vianočnou atmosférou a áno pozerala.som ich teraz v auguste, hlavne že 3 krát za týždeň na kúpalisku s deťmi a 30 stupňov vonku 😂

kandelabra
17. aug 2024

@mamanaplnyuvazok skupina uz je, pridavam sa tam tak zaciatkom decembra... tiez mam rada Vianoce, ale v auguste este prepanakrala nie....je leto!

mamanaplnyuvazok
autor
17. aug 2024

@kandelabra chápem ved ok

bessie12
17. aug 2024

@kandelabra leto sa pomaly, ale isto konci a u mňa teraz sa začína to obdobie kedy začínam pokukovať po vianočných veciach 🎄

kandelabra
17. aug 2024

@mamanaplnyuvazok skupina Vianoce a zimne inspiracie. Ak si spravne pamatam niekto tam pridava kazdy den + sa odpocitavaju dni do Vianoc

deti95060810
17. aug 2024

moja dcéra miluje Vianoce... už si pripravuje čo si oblečie posledné dni pred Vianocami ...a dnes mi oznámila že do Vianoc 128 dni? tuším také číslo mi vravela...

sszuzu8
17. aug 2024

Ja mam farebné LED svetlá celý rok 😂😂😂

guudy
17. aug 2024

@bessie12 nooo, pockaj pockaj, ze vam prsalo par dni neznamena, ze uz skoncilo leto😂😂😂😂😂😂. Dieta bonzovalo😅

bessie12
17. aug 2024

@guudy pre mňa za mňa kľudne ešte môže byť 40 stupňov 😂 u mna už začína predvianočné obdobie. V októbri ideme na oficiálne vianocne nákupy 😍😍 hoci som už začala teraz také tie menšie 🤭

bessie12
17. aug 2024

@sszuzu8 u nás v spálni stoji celoročne vianočný stromček so svetielkami 😂😂

guudy
17. aug 2024

@bessie12 😂😂. No dobre, oktober beriem, ale do oktobra je este 1,5 mes🤭

bessie12
17. aug 2024

@guudy to rýchlo zletí 😂 v októbri máme dosť nabitý program. Takmer každý týždeň niečo 😀 vtedy nás čaká ešte svadobná výstava a párty 🤭

egonsk
17. aug 2024

@mamanaplnyuvazok aziati zacinaju s vianocnym zdobenim uz od septembra/oktobra, ides to teda zaviest aj tu, alebo si aziatka? 😉😁

dlucy
17. aug 2024

Ja sa tiez tesim. A preco by nemohla ked si vyberame v januari dovolenku a je este zima preco by sme sa teraz nemohli tesit uz na Vianoce ze jo???

226lenka
17. aug 2024

Milujem Vianoce 🎄🎁 od októbra počúvam vianočné pesničky

lucia13022023
17. aug 2024

Ja milujem vianoce, ale zas v auguste ich ešte neriešim. Až tak v októbri začínam darčeky a pozerám ozdoby, atď. A teda stromček staviam 1.12. Nechápem veľmi ľudí ktorí ho stávajú čím neskôr alebo na Vianoce, akože ako tradícia chaoem, ale ja ho mam skôr aby som nasavala tu atmosféru dlhšie, po Vianociach mi je už jedno.

guudy
17. aug 2024

My zdobime stromcek cca tyzden pred Vianocami. Mame zivy, umele sa mi nepacia🤷🏼‍♀️

viestta
17. aug 2024

@guudy tu prsalo par minut, kiez by prsalo par dni...
@mamanaplnyuvazok nestras uprostred leta Vianocami, vsak vsetko sa stiha aj ked zacnes na Mikulasa. Staci dobre zorganizovat

niki78281
17. aug 2024

@mamanaplnyuvazok aj ja sa teším. Milujem Vianoce. Akurát dnes som sa manžela a maminy pýtala, že čo by chceli pod stromček 😂