Koncert za všetky drobné

14. sep 2024

Ahojte, 15 ročná dcéra ma dlhšie prehovarala aby som s nou šla na koncert Horkyze slize. Našťastie išiel s nami aj manžel. Myslela som si, že to bude v pohode. Hodinu postojime, zaspieva si a pôjdeme. Ale bola som zhrozená ešte pred koncertom, keď sa tam začali zbiehat fanúšikovia. Prišli v nálade, popíjali. Prišlo ich veľmi veľa. Keď začal koncert, skákali a vždy ma rukami buchli do hlavy. Jeden sa tam začal lepiť na dcéru, to musel zakročiť muž. A čerešnička na torte bola, keď sa začali sacat, proste sa rozbehli a sacali do ľudí pred nimi. Mala som čo robiť aby ma nezhodili a neudupali. Po pár piesňach som chytila muža a dcéru za ruku a ukazovala im, že ideme preč. Predrat sa davom opitých ľudí bol zážitok. Muž s dcérou sa ešte na mňa hnevali, že čo som odišla. Avšak muž stál za dcérou a odrážal sacanie ale ja som to mala problém ustáť. Dcéra mi povedala, že to je normálne správanie fanúšikov na koncerte. Vraj jej to povedali kamarátky, ktoré na ich koncerty chodia. Ja tam však už nikdy nepôjdem ani dcéru tam nepustím. Myslíte, že to prehanam? Keby tam nebol muž, ja by som mala problém ochrániť ju, o sebe ani nehovorím.

minenkak
14. sep 2024

Koncert horkýže slíže,úplne ich normálny koncert

doriiis
14. sep 2024

Koľko máš rokov? 60? Áno,na koncert sa chodí človek vyskakat a vykričať.
A čarovné slovíčko si použila?😆😆😆

nelca84
14. sep 2024

Podla mna prehanas a nehovoriac o tom, ze by som sa prepadla od hanby, keby so mnou v 15-tich isli rodicia na koncert 🙈 v tom veku som chodila s kamaratmi, od 16-17 sme chodili stanovat na festivaly na vikend...

kleopatra114
14. sep 2024

Ty si ešte nikdy nebola nq koncerte podobnej skupiny , všakže ? 🙂

vanilkovazmrzka
14. sep 2024

Standardni fanusikovia HS. A pogo si v zivote nevidela? Ked sa toho nechces zucastnovat tak sa treba drzat dalej od podia.

Mna skor prekvapuje ako sa 15 rocna pubertacka dostala k pocuvanij HS 😄

doriiis
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natall113
14. sep 2024

V 15tich som chodila na festival alebo koncert s kamarátmi a nie s rodičmi...
Bol to tvoj prvý koncert? Riadne si preháňala a nedivím sa že muž a dcéra sa hnevajú, tiež by som sa

zooeynka
14. sep 2024

Normalka, na ich koncerte sa vzdy objavia takyto primitivnejsi jedinci. Raz alebo aj 2x som zazila ze Kuko prestal spievat a z podia robil poriadky. Ako s malymi detmi. Aj sa povyhrazal ze skoncia koncert predcasne ak sa tlupa neukludni. Zjavne aj jemu idu opilci bez manierov na nervy.

sense
14. sep 2024

Typický koncert HS, už pred viac ako 20r to bolo tak . Som ani nevedela že na Tom Fica aj dnešní nástrocni

viestta
14. sep 2024

Vsak ste boli na koncerte aktualnej popularnej hudby a nie vo filharmonii. Takto to byva. Ozaj, ty si nikdy v mladosti nechodila na taketo koncerty?

julish
14. sep 2024

Asi ste nemali stat v moshpite, ten je pre ultra fanusikov

ajdika
14. sep 2024

S tebou musi byt strasna sranda...
Ja chodim na rozne koncerty a festivaly vo veku skoro 49 rokov a najviac som sa vybesnila na HS 😃. Co si vlastne cakala na koncerte takej skupiny? Ze tam budu ludia ticho stat, pocuvat a pri ich textoch sa za nich modlit?

vanilkovazmrzka
14. sep 2024

Dalsia co bude ofucana ze nedostala za pravdu… 😅

aurora33
14. sep 2024

Normalne som dostala chuť ísť znova na ich koncert 😅😅😀😀😀 tam sa človek tak neskutočne vyskáče, vyspieva 😀 pani autorka, vy asi budete veľmi nudný človek.

aurora33
14. sep 2024

@ajdika presne, tiež chodime na kadejaké koncerty, ale Horkýže tam sa človek tak urve z reťaze že koniec. A to ani nepijem lebo som vždy šofér 😀

martinka13
14. sep 2024

Jooj akurát syn (16) chce ísť s chalanmi, a ja s mužom tieeeež. Je to naša srdcovka. Len tiež je problém, ze on nás tam nechce (pochopiteľne). A autorka, áno, je to normálne na koncerte

1ryba
14. sep 2024

Na takýchto koncertoch sa vždy držím vzadu. Aby som neprišla o zuby. Nikdy nikdy sa nepchám do jadra skalných. Aj koncert si užijem aj odídem bez ujmy.

canany
14. sep 2024

Ja neviem co tu popisuju prispievatelky, ze sme stare kravy, co patria len do hrobu? cez leto bolo na Kuchajde plno koncertov, Tina, Kali, Alan Murin,ale nic taketo som nezazila. Kto chcel vyskakal sa pred podium, ostatni si vychutnali koncerty.
Pre toto na festivaly nechodim, ozrati, sfetovani ludia co nevedia co so sebou. A ze kam to ludstvo speje, lebo sa tvarime, ze toto je normalne

1ryba
14. sep 2024

@canany 😂 veď je logické, že Tina a HS je podstatný rozdiel. Ja som bola pred 30 rokmi na Kabáte a bolo to rovnaké. Ale to som skákala medzi ultra fanúšikmi aj ja. Takže to nespeje nikam. Iba starneme. Dnes by som bola niekde na kraji. Mladí blbnú v každej dobe. A tak to má byť.

petko81
14. sep 2024

@doriiis až nas 10 roční

gab1sol
14. sep 2024

A to si si pred tým nepozrela, kto sú Slíže a ako vyzerajú ich koncerty? Toto je u nich bežné… Je to punk rocková kapela.

@canany toto bolo normálne aj v minulosti, preto máme rôzne hudobné žánre. Ak si chcem v pokoji vypočuť nejakú hudbu, tak idem do Slovenskej filharmónie.
A nie, nemusí tam byť každý ožratý a sfetovaný. To je také typické, ak sa niekto vie vyblázniť, tak musí byť ožratý a sfetovaný?

doriiis
14. sep 2024

A inak autorka ....odstrihni tu pupocnu šnúru už.💪🏻15 ročnú ste mali poslať dopredu medzi rovesníkov a vy dvaja ste mali byť niekde vzadu.15 ročnému decku stáť za chrbtom furt je choré.

kikushaa
14. sep 2024

Evidentne ste boli “v kotli” niekde blizko podia kde fakt stoja najviac skalni fanusici. To co si opisala je uplne bezni jav na vacsine koncertov nielen horkyze slize. Ak nejake nabuduce bude, viac vzadu sa toto diat nebude, pripadne vyslat iba muza s dcerou.

jgk24
14. sep 2024

uplne bezne spravanie na koncerte 🙂 to mi pripomenulo, ze sa tesim, ked na nich raz s detmi budem moct ist, dufam, ze budu hrat este dlho 😃

nadej1111
14. sep 2024

Som mladá, tiež chodím na koncerty ale na ich koncerte mám presne takú istú skúsenosť ako ty....nikdy viac ...normálne som sa bála o svoje zdravie...presne ako píšeš sácali sa a bolo to niečo hrozne....v živote nikdy viac na nich a pritom chodím naozaj na xy koncertov a rôzne kapely ale fanúšikovia tejto skupiny su nenormálny

sashka22
14. sep 2024

Iba si bola nedostatočne pripravená 😅 ako by si zvládla metalový koncert? To patrí proste ku koncertom, preto by si sa nemala pchať dopredu keď chces byť v bezpečí...aspoň budeš vedieť do budúcna 😎🤘🤘🤘

https://www.youtube.com/watch?v=joj5p7ORR5Q
lucia13022023
14. sep 2024

Je to úplne bežné 🤣 samozrejme ne na koncerte tiny ale HS je týmto známe. Inak pekne, že tvoja 15 ročná chcela ísť a tebou na koncert, ja som chodila už s partiou, no myslím, že po tomto už s tebou na koncert nepôjde 🤣

simona92101
14. sep 2024

Ked si chcela v klude podupkavat na muziku,mala si zvolit iny styl hudby a nie koncert Horkyze slize 🤦‍♀️ ludia sa tam idu vyskakat,vyblaznit,dospely si da aj pivo,maju ludia naladu..

tyssa
14. sep 2024

Bola som so synmi pred týždňom (muž mal nočnú, tak si kukol len videjka), boli sme úplne vpredu, po rokoch som sa vybliakala (spievať neviem) a vyskakala, chalani na mňa kukali ako na zjavenie..tiež ich od malička poslúchajú 😁

diewcatqoo
14. sep 2024

To je vasa chyba, ze ste stali na blbom mieste. Ja od 16 tich chodim na metalove koncerty a to teda HS je fakt slaby odvar. Ale dokazem si vybrat miesto mimo moshpit, kde ma nikto neohrozuje.

PS. Nie kazdy, kto pocuva tvrdsiu muziku (pisem vseobecne, nie o HS, to nie je tvrda muzika), chodi na koncerty a festivaly, musi byt zakonite ozraty alebo nasmazeny magor.