Koľko času vám zaberie chystanie sa von?

28. jún 2022

Ahojte,za aky cas sa vychystate von,ked Vas niekto zavola napr.Kolko casu Vam to zaberie...ale so vsetkym myslim od umytia vlasov,vyberu oblecenia az po makeup.Ako to mate Vy?Praveze mne to trva vzdy dlho,inak by som nebola spokojna a necitila by som sa ani pekne upravena.

ckocka
28. jún 2022

Ja si vlasy pravidelne umývam aj keď ma nikto nikam nevolá, takže to odpadá. Ostatné mi zaberie 15 minút. Cítim sa skvele.

bajka16
28. jún 2022

Ešte sa mi nestalo že by som si musela umývať vlasy pred odchodom z domu. Ale teda od umytia po vyzehlenie mi to trvá tých 20minut. Inak bežné (sprcha, makeup, oblečenie, vyžehliť vlasy) mi trvá pol hodinu

shewinka
28. jún 2022

trva mi to podla toho kto ma vola von a kam ma vola von

bajka16
28. jún 2022

Inak robíš hlúposť strata času. Mne to tiež trvalo za slobodna nekonečné hodiny. Ale nájdi si nekompromisného frajera a naučíš sa pri ňom spraviť všetko čo potrebuješ aby si sa cítila fajn, ale rýchlo. 🤣 Mňa to naučil môj muž byť rýchla.🤣

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
januska12323
28. jún 2022

10 minút aj s vycikanim a najdenim oblečenia

guiseppinka
28. jún 2022

Mne na to staci aj 5 min. Ak ideme s kamoskou obcas vecer von, tak sa prezleciem a max namachlim oci... Ak by som.mala cakat za niekym 2 hodiny, kym sa vychysta, tak ho nevolam nikam... Nemam tolko casu cakat.

zuzubb007
28. jún 2022

Vlasy si umyvam bezne, a priprava niekde tak 15 minut a ide sa, kto by to cakal na mna dve hodiny, ale keby si zmyvam vlasy, zehlim a lakujem nechty tak asi po 5 hodinach by som skoncila

petamich
28. jún 2022

@cocolino234 aj matky si umyvaju vlasy 😂 aktualne mi skor robi problem oblecenie, nalepene tehotenske kila svine

a autorka: mne to trva tak 30 min. maximalne aj so sprchou ale zalezi od toho kam idem a s kym samozrejme, niekedy mi staci aj 10 🤷‍♀️

dramaqueen
28. jún 2022

@bajka16 nepisem do komentu casto a sa omluvim vopred lebo nemyslim to ako urazky ale jednoduchi ludia to tak hned zoberu........ ty vyzeras ako tak pekne z pohladu bez toho retusu ale tvoje fotky su retusovane a je ocivne ze si robis uzku bradu a potom vyzeras ako mimozemstan.... fakt to nemyslim zle a viem ze druha tretia brada je pre zeny postrachom ale ten retus skus obmedzit alebo si zaplat photoshop apku aby to nevyzeralo tak umelo lebo somsi ista ze keby chlapovi ukazes tu vyretusovanu fotku tak ani nevie ze je to matka jeho deti 😀😀😀😀😀😀 ber to s nadhladom ale ta fyzika nepusti ze ked si schudnes dolnu cast tvare tak horna sa zvacsi a vyzera to jak keby mas mozog vacsi jak hlavu 😀😀😀😀😀 pri tvojej krasnej pleti by som vsadila na prirodzene fotky a ne upravene v apke uz som ti chcela davno napisat ked si pridala jednu fotku co tie fotky tu uz teraz nastastie nemas kde bol retus na stupni milion ale mi to prislo hlupe alek tejto teme sa to hodi tak to neber nejak zle skor dobre mienena rada

lindous
28. jún 2022

Tiež podľa toho, že čo znamená "niekto ma zavolá von", ale taký najtradičnejší príklad, že kamoška sa ozve, či neskočíme na drink, tak bez umytia vlasov cca 20 min. (to je hlavne líčenie, výber oblečenia je u mňa záležitosť minútky, neskúšam milión outfitov) a ak si potrebujem umyť vlasy (lebo áno, stane sa, že som mala v pláne umyť ich až na ďalší deň, lebo v tento už som neplánovala nikam ísť a už to nezachráni ani suchý šampón a účes) tak + ďalších 20 min., na sušenie a zároveň styling používam kulmofen, je to rýchle a efektívne 😊

selest
28. jún 2022

Ked som bola bezdetna slobodna trvalo mi to cca 1.5 hodiny. Sprcha, vlasy, makeup, vyber oblecenia.
Mam 2 deti a trva mi to zhruba podobny cas. Len ja sa vychystam za 15 minut, zvysnu hodinu a stvrt nahanam po byte deti, obliekam a nasledne vyzliekam a prebalujem a tak dokola..

bajka16
28. jún 2022

@dramaqueen to bude tým že na tej fotke mám zaklonenu hlavu do zadu. Všetko je to o uhle a o tom čo chces na tej fotke aby vyzeralo väčšie/menšie. Naživo si ma nevidela takže takéto múdre rady rozdávaj svojim známym nie mne. Ja viem že ti prídem ako mimozemšťan to počúvam často aj v realite ale bohužiaľ nič s tým nespravím. 🙂 Takže si si minula svoju super radu pre niekoho kto ju naozaj potrebuje. 🙂

henka123123
28. jún 2022

10mij v zime 20 v lete

euka210
28. jún 2022

Pri detoch? Ja som vychystana ako posledna a narychlo...10min.
Necakane zavolanie...15min.

dramaqueen
28. jún 2022

@bajka16 ale notak.... sama viem ako vyzeraju tie fotky a nemusis sa tvarit ze tieto moje rady ti nci nedali 😂😂😂 dobre vies ze prehnala si to s retusom a este to ze sa ta to dotklo to utvrdilo.... este si precitaj co som. napisala a viemze tomu chapes...... nemala by si hlavu jak mimozemstan keby sa 300x nasobne nesnazis zmensit bradu a viem ze kritika sa tazko. prijma len toto neni kritika ale priatelska rada akokeby ti poviem ze mas nieco medzi zubami 😊 menej retusu ver si aspon trochu....... sak keby vies ze len cisto zaklonenie hlavy ti k tomu pomoze aby si vyzerala chudsie tak nemusis pouzivat retuse co sak to bolo len dobre mienene neviem co z toho robis urazky a td

denden77
28. jún 2022

vyberiem z vlasov detske chrumky, oslintane a ovracane tricko vymenim za "na von", vycuram sa a ide sa 🤷‍♀️😁 (za to chystanie potomka je vacsi masaker 🤔🤣)
bez dietata som tiez ready do 10 minut 🤷‍♀️😊

jjanulienka
28. jún 2022

@dramaqueen nick sedí😉 ukaz ty foto😬

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
28. jún 2022

@cocolino234 ved ja som to zo srandy myslela 😁😁 obcas je to proste o prioritach, vykaka sa mama v klude alebo si umyje vlasy 😂 takze pravdu mas

svetlonos
28. jún 2022

@dramaqueen taketo priatelske rady sa davaju medzi 4 ocami a nie v diskutujucej skupine. Neviem ci ona pouziva retus alebo nie ale je ta do toho prd. Inak je to este aj drzost takto niekomu napisat, ona totizto nie je tvoja kamaratka, realne sa nepoznate tak tu nehraj tu na kamosku a nedehonestuj niekoho vzhlad blbymi komentarmi.

svetlonos
28. jún 2022

Autorka, ahoj mne to s malym dvojrocnym trva asi 15 minut, ked spolupracuje 😅

bajka16
28. jún 2022

@dramaqueen 🙂🙂🙂 ty si si tak istá svojím názorom a pritom ani netušís že to čo mi tu vypisuješ za blbiny ( do ktorých ťa mimochodom nič nie je) sú vlastne urážka. Áno mám úzku bradu, malý nos, do toho veľké oči, široké čelo, ale ja sa za seba hanbiť nemusím 😀 naozaj vážne ťa nič do mojej tváre ani do mojich fotiek nie je, aj keby si mi chcela dať radu nad zlato. Nepoznáme sa, nikdy v živote si ma nevidela, ani neuvidíš, nevieš ani kto som. 🤣 Ale ☝️ cením že máš ocekovany môj profil až na toľko, že vieš aj čo vymažem 🤦🏻‍♀️ žena.. sústred sa na seba toto je tak trochu.. kokotne pre teba. 🤷🏻‍♀️

dramaqueen
28. jún 2022

@bajka16 sak jasne ze ma do toho nic neni ale som chcela pomoct ked vidim ze mas problem ja som taky ubohy retus robila v 12 rokoch tak vidim co je zle no ked uz pouzivas te vulgarizmy tak tebe neni kokotne vyzerat vyretusovane aby si vyzerala lepsie teda vo velikych uvodzovkach???😂😂 sak ja som to myslela dobre aby nestrapnovala si sa ze bez retusu si krajsia ale ked to beries jak urazku je jasne ze mam pravdu ja a jebe ta ten straveny cas nad retusom..... 🤣trosku menej retusu radsej fitko a buds to lepsie a diky za odpoved 🤣 dovi

bajka16
28. jún 2022

@dramaqueen strašidelné vedieť že ťa stalkuju takíto psychopati. Fakt ťa prosím nesleduj ma nerieš či mám alebo nemám vyretušované fotky. Nepoznáme sa. Nevidela si ma. Ty tu svoje fotky radšej ani nemáš a hovoriť tu niekomu že je ako mimozemšťan je od veci. Máš 30 rokov prosím ťa. Veď už musíš máš nejaký rozum

sigma510
28. jún 2022

Mejkap a podobne kraviny nepoužívam, nemalujem sa ani nič podobné. Vlasy mam väčšinou umyté, chodím do roboty, pracujem s ludmi takže som tam viac menej v rámci klasickej hygieny upravená. Čiže nejaké chytanie von mi väčšinou zaberie tak 10-15 minút, keď náhodou makám celý deň v záhrade a potrebujem hodiť sprchu a umyť sa tak je to do pol hodky. Inak žiadne špeciálne ceremónie 🤣

vanda323
29. jún 2022

Keďže mám kučeravé vlasy trvá dlho kým ich upravím....
Maľujem sa klasika make Up, linka a špirála...
A oblečenie anooo to je ďalší kameň úrazu keďže som 4 mesiace po pôrode a v tehotenstve som doooost nabrala nie všetko ešte na mne vyzerá úplne dobre...
Čiže tým zaberiem dosť času ...
Celkovo sa ale veľmi rada niekam chystám , "čančam" a dom rada keď je manžel zo mňa paffff🥰😂😂😂

ivangeline
29. jún 2022

15 min?

rebekamarcusko
29. jún 2022

@dramaqueen ty si pekne uboha. 🤦‍♀️

oli18
29. jún 2022

To naco ti je to vediet? Ani vo sne by ma nenapadlo sa o to zaujimat.🙉