Keby ste si mohli na večeru pozvať jednu osobu, koho by ste si pozvali?

terry2003
4. mar 2022

Keby ste si mohli na večeru pozvať jednu osobu,mŕtvu alebo živú, koho by ste si pozvali?

jjanulienka
4. mar 2022

Putina, zviazala by som ho a čakala na toho dobráka čo za neho vypísal odmenu milión €😬😬😬

annm81
4. mar 2022

Svojho pradeda. Ľutujem, že ako školáčka som nebola schopná oceniť jeho múdrosť. A keď už som bola väčšia, on už medzi nami nebol.

edien
4. mar 2022

@terry2003 Toma Hardyho 😍

janulik2008
4. mar 2022

svojho deda ❤️ zomrel dva mesiace pred mojím narodením ale bolo by viac ľudí ktorých by som rada videla znova ❤️❤️❤️

cyberk
4. mar 2022

chester-a z linkin park 😅

sovica
4. mar 2022

Zoznam u mňa by bol véééľmi dlhý. Ale keby som si mohla vybrať len jednu osobu, tak by to bol určite Leonardo da Vinci. Pre mňa absolútny a všestranný génius👍

0silvia0
4. mar 2022

@janulik2008 tiez mam rodinneho prislusnika, ktory zomrel 3 mesiace pred mojim narodenim vo veku 19 rokov. Bol to otcov brat, toho by som rada stretla.

lucia851
4. mar 2022

@terry2003 svojho dedka

merrysa
4. mar 2022

@terry2003 Davida Beckhama ❤️❤️❤️ moj top idol asi od 12tich rokov, stale mam motyle v bruchu, ked ho vidím v telke aj teraz v 32r. 😂

zuzanka.zuzu
4. mar 2022

nikola teslu - hovorí sa že vedel ako vyrobiť elektriku zo vzduchu na bežné použitie, teraz by sa to hodilo 😎
z rodiny nikoho, raz sa stretneme, teraz ešte nie

luuubik
4. mar 2022

Georga Orwella...

jana_eyre_2
4. mar 2022

Moju mamu.. rada by som sa s ňou porozprávala a počula ju.. a otca tiež..

miadi
5. mar 2022

Moju mamu 😍je ziva len sme sa uz 1.5r nevideli. Cudzi ma uz davno nezaujimaju a neohuria. A ty koho?

andreatytler
5. mar 2022

@terry2003 Charlesa Darwina a Galileo Galilea nech vidia ako ich teorie zmenili svet. A este Keanu Reevsa.

miadi
5. mar 2022

@andreatytler Sranda skoro vsetky chcu chlapa . Tak ja pre srandu matku Terezu lebo som o nej pocula kontroverzne veci. A Keanu by si len koli tomu ze je eye candy ? Ci koli tomu ako zmenil svet. 😃

vanda323
5. mar 2022

@terry2003 Môjho ocka, veľmi by som ho chcela ešte raz objať a povedať mu ako veľmi ho ľúbim ♥️

vandica
5. mar 2022

@terry2003 samozrejme oboch dedkov (zomreli pred 25 a 24rokmi) a obe babky(zomreli pred 1,5 rokom a polrokom). Ale keď píšeš že len jednu osobu, tak určite dedka z otcovej strany ❤️ mala som 8r. keď zomrel, teraz mam 33 a verte či nie, každý jeden deň na neho myslím už skoro 25 rokov. Za tie roky sa mi s ním snívalo len raz a keď som sa zobudila mala som neskutočne dobrý pocit, neviem to presne popísať, ale zobudila som sa úplne šťastná❤️
Strašne by som chcela, aby videl môjho syna a vlastne všetky pravnucata, miloval deti. A som presvedčená o tom, že by si získal srdce každého jedného pravnucata ❤️❤️ Jeho smrť vtedy zasiahla celú rodinu, dovolím si povedať aj susedov, a dedinu. Môj vtedy 17rocny brat, o ňom dokonca potom v škole písal sloh a dostal jednotku. Bol to úžasný človek a ešte užasnejší a milujúci dedko a je mi strašne ľúto, že som s ním prežila tak krátky čas 😔
Keby sa dal vrátiť čas a niektoré chvíle by si človek užíval intenzívnejšie ♥️🖤

vandica
5. mar 2022

@terry2003 ešte len dodám, že zomrel presne v deň kedy princezná Diana. V ten deň odišli dve výnimočné osoby 💔🖤

poopsie
5. mar 2022

Ja by som pozvala svojho muža, pretože žijem súčasnosťou...

oktoberka
5. mar 2022

Rodičov

tani777
5. mar 2022

Po precitani nadpisu mi napadlo,ze svojho muza,aby sme mali kusok casu pre seba 🥰 niekedy je narocne "ukradnut" si chviku len pre seba..
Ale potom,ked som precitala,ze zivu alebo mrtvu,urcite by to bol moj ocko..uz to bude 18 rokov,odkedy zomrel,a stale mi neprestal chybat ❤️

gelifil
5. mar 2022

svoju mamičku, veľmi mi chýba

ivangeline
5. mar 2022

Ježiša. :D

lopka1313
5. mar 2022

@jjanulienka toto mi napadlo ako prve, aj ked na ten milion som veru nepomyslela :D asi citam/pozeram vela krvakov.

babababka
5. mar 2022

svojho syna ,stále mi chýba,čoraz viac a viac.

kikulienkadd
5. mar 2022

Moju milovanú Babičku, ktorá mi chýba už viac ako 27 rokov ❤

bu1bu
5. mar 2022

Samozrejme je ich strašne veľa... Asi každého z rodiny kto už nieje medzi nami ale taka top 3 by bolo: babka ( zomrela keď moja mama mala rok, takže ani ona ju nepoznala), pradedo ( pri skúmaní rodinnej histórie som narazila na nesmierne zaujímavý životný príbeh a chcela by som vedieť podrobnosti) a uzatvára to Alexander Veľký ( ani neviem prečo má ten človek vždy fascinoval) 🙂

drimonna
5. mar 2022

Kebyže mŕtvu, tak starkého, ktorý zomrel na rakovinu...😔❤️ A keby živú, tak nejakého speváka či herca... 😅😅

carambolos
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcellka32
5. mar 2022

Dianu