Kde žije najviac Rómov?

30. júl 2024

Ahojte. Je pravda že na východe žije najviac rómov? Podľa mňa je to skôr smer Lučenec, Rimavská Sobota a ten smer. Čo si myslíte vy?

vevebono
30. júl 2024

Nie je to jedno? Všade sú osadníci, a spočítať sa nedajú

livi
30. júl 2024

ešte si asi nebola na východe..

autor
30. júl 2024

@livi ktoré mestá na východe myslíš?

ankare
30. júl 2024

Veru, Lučenec je typické cigánske mesto.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
livi
30. júl 2024

okres Kežmarok, Levoča, Poprad, Spišská Nová Ves a odporúčam si pozrieť Dobrá vôľa, Žehra, Spišské Vlachy- to sú getá, že človek, ktorý nevidel, neuverí..

kacena4
30. júl 2024

romovia su taky isty ako my biely. skor sa spytaj kde zije najviac neprisposobivych obyvatelov.... lebo asi toto ta zaujima. nie pocty romov ako takych. nakolko zije ich dost aj na zapade ale tí sa naucili zit v danej spolocnosti a nevycnievat tolko svojov inakostou z majority

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adeladulova
30. júl 2024

Prídi do Žiliny, tu keď stretneš Róma, tak to raz za týždeň niekde pri železničnej stanici, inak je tu cisto

autor
30. júl 2024

@taynee ďakujem pozrela som. Takže najviac ozaj východ.

autor
30. júl 2024

@adeladulova ale to asi celkovo ten sever je taký?

liz_lemon
30. júl 2024

@kacena4 ty si ucitelka? lebo by si sa aj mohla slovencinu doucit

mateson2004
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wanduska327
30. júl 2024

Aj ja si myslím že východ ....

kacena4
30. júl 2024

@liz_lemon nie nie som mas problem? dysporuchy su svina....

wanduska327
30. júl 2024

@kacena4 Inak súhlasím ....na západe je to iné ...tu na východe normálne ako opičky...nie všetci píšem o osadnikoch a na západe normálne nevycnievaju z davu

mateson2004
30. júl 2024

@wanduska327 a ty žiješ na západe? Keď vidíš , že tu nevyčnievajú z davu.

lakebabe
30. júl 2024

Východ a obce tam najviac. Ale aj v Lučenci, RS a tade okolí. Sever veľmi nie ani zapad

petronela1985
30. júl 2024

Najviac som ich videla na východe. U nás na západe sú, ale skôr sa zdržiavajú v určitých oblastiach, kde bývajú a chodia po centre mesta a na stanicu. Píšem o Nitre. Ideš ďalej od centra mesta, tak ich už toľko nestretneš (sídliská). Keď som bola na východe na dovolenke, tak som mala pocit, že sa nedá ich nestretnúť.

autor
30. júl 2024

@kacena4 a ja vravím, že romovia niesú takí istí ako my bieli ? Ja sa zaujímam o niečo iné a aj sa pýtam na niečo iné.

autor
30. júl 2024

@lakebabe a nové zámky?

wanduska327
30. júl 2024

@mateson2004 Nie , ale bratranec žije a rozprával mi...ak sa mýlim ospravedlňujem sa

lakebabe
30. júl 2024

Tam ich je tiež dosť, ale poväčšine co si všímam pracujúcich a takych celkom zaclenenych. Aj keď ideme do Nz na kupko tak ich tam býva dosť , ale sú úplne normalni aj obleceni aj správaním. Nie ako osadnici na východe

monikkatt
30. júl 2024

Na vychode ich je strasne vela.. Minule som tam bola u rodiny, isla som autom, zastavila na prechode aby som ich pustila cez cestu a ukazovali mi samych fakerov a sproste gesta
Skoda, taka pekna cast krajiny a obyvana hentakymi osadnikmi a neprisposobivymi

tomasisa
30. júl 2024

@petronela1985 presne ist do mlynov posledne dva roky je des, a okolo zastavky pri mlynoch...hruza

autor
30. júl 2024

@monikkatt ale ktovie prečo je ich tak veľa zrovna na tom východe

lakebabe
30. júl 2024

@tomasisa inak toto iste aj Levice a Nové Zámky keď chodia socialky je to v meste bujaré od rána v ten deň. Ale to sú väčšinou z dedín taxíkom idú pre sociálky a nakupia ozeru sa a taxíkom domov . Potom. Už v meste moc nevidno

sendy1977
30. júl 2024

my ked prechádzame autom cez Jelšavu. tak mám dojem, že ta, žijú iba Romovia

monikkatt
30. júl 2024

Mozno preto ze tam nie je robota, aspon sa mozu vyhovorit preco nerobit 😀 ale vazne, oblasti ako spis telgart.. clovek by neveril ked ide okolo tych osad. Decka same na ceste sa vrhaju pod kolesa, hadzu kamene.. tadial sa boja chodit zdatni chlapi lebo tam zastavit nemozes. Neskutocne

tomasisa
30. júl 2024

@lakebabe lenze v mlynoch to je denne a pri mlynoch z kazdej strany napis nesadat si, a oni to okupuju denne od rana do poobedia