Kamarátka sa stala partnerkou môjho gynekológa

5. apr 2022

Zdravím.
Už roky navštevujem jedného gynekológa a zhodou náhod sa kamarátka dala s ním do vzťahu. Ona dlho nevedela, že je môj gynekológ a ja, že je jej priateľ. Teraz chce aby som si našla iného gynekológa a verte, aj mne to je nepríjemné. No v mojom okolí sa nenachádza iný gynekológ (jeden áno, ale od neho som práve odišla keďže sme sa snažili o dieťa a on kašlal nato mi pomôcť). S terajším som naozaj spokojná, podarilo sa mi s jeho pomocou otehotnieť a bola by som rada ak by bol môj gynekológ aspoň do ukončenia tehotenstva. Kamarátka sa mi však vyhráža, že buď naše kamarátvstvo alebo gynekológ.

simsalabim
5. apr 2022

Tvojej kamaratke sibe.

sono2
5. apr 2022

Nechápem? Prečo by si si mala hľadať nového doktora

sissy27
5. apr 2022

nechala by som si gynekológa. Už len preto, že mi nedáva ultimáta a že zdravie mi je prednejšie.
A prečo jemu nepovie, nech zmení profesiu, lebo sa jej nepáči, že pozerá iným ženám do vagíny? Vôbec by som to neriešila.

dominidi
5. apr 2022

Alebo nech si ona najde noveho partnera😀🤷‍♀️

ckatka
5. apr 2022

Šibe jej?
Môj manžel je lekár (konkrétne urológ, aby bolo jasno kam sa im díva)....A chodia k nemu všetky moje kamošky/známe /príbuzné...
Už len preto ze viem ze je najlepši...🤦‍♀️
Ja by som sa radšej vzdala takej kamarátky...keď pre teba nechce len to najlepšie....A na rovinu jej to aj tak povedz. Ze si čakala, že ti dopraje to najlepšie. A bud ho za dobrého nepovažuje....alebo nepraje dobre tebe.

terezia323
5. apr 2022

Určite nemeň gynekologa keď si spokojná. Dúfam, že takto neobieha všetky jeho pacientky 🤦🏼‍♀️

autor
5. apr 2022

@sono2 Nepáči sa jej, že ma jej priateľ vidí aj zo spodu. Áno, na začiatku sme boli všetci zaskočení a bolo to celkom divné ale teraz to už ani on ani ja neriešime. Len ona. My to už bereme skôr srandovne, aj môj muž .Dnes som bola na kontrole a odprevadil ma, kým ma vyšetroval si s mužom plánovali kam pôjdu po práci😂 Len jej sa to nepáči

sissy27
5. apr 2022

no ak je jediná zo 4 komu sa to nepáči, tak je celkom jasné, kto je tam navyše, že? 😀

mimi3008
5. apr 2022

Kasli jej na hlavu z vysoka😆

mirro
5. apr 2022

Kamoška by si mala rýchlo uvedomiť, že pre neho je to práca a keď má takýto problém, stratí frajera aj teba. Ja by som určite dobrého lekára nemenila kvôli takému stupídnemu dôvodu...

travelllerka
5. apr 2022

Nech dá jemu na výber, buď práca gynekológa alebo vzťah s ňou, čo by jej na to povedal.

hope87
5. apr 2022

😀 a teraz mu aj vymaze pamat alebo vrati spat cas, kedy ti prvykrat videl vaginu? 🙄😂. Co na tom zalezi, ked uz ta tam dole x-krat videl? Tvoja kamoska je divna, az sprosta by som povedala. Tu ide skor o to, ci to tebe nevadi, lebo je to tvoj lekar! Jej by malo v prvom rade zalezat na tom, aby si ty mala odbornika, s ktorym si spokojna.

dzulli1980
5. apr 2022

Som sa dobre pobavila ... prepáč, to je fakt krava ... čo má 15? 😀

monillia
5. apr 2022

Naviac veľa gynekológ nechce brat nové pacientky ak sú tehotné, zmena je možná až po pôrode. V každom prípade kamarátka by si mala nájsť psychológa, nie ako partnera ale ako odbornú pomoc.

sojorez
5. apr 2022

Ak je to dobry lekar, odbornik, ktory vyhovuje, treba sa ho drzat. Myslim, ze vyrovnany clovek sa vie v danej situacii odosobnit a brat to ako normalnu sucast zivota. Kamaratka bude panovi doktorovi postupne rusit vsetky pacientky, ktore nahodou stretne aj mimo ordinacie? Tak to dlho priatelkou pana doktora nebude...

nttnnt
5. apr 2022

kamaratke by som povedala ahoj :D :D a ked je nevyrovnana a ma nejaky mentalny problem nech si ona najde psychologa..

simca06022011
5. apr 2022

Bud rada ze mas super gynekologa a jej to pekne povedz. Ak ziarli, nech si najde muza s inou profesiou. Ona nie je v pozicii aby ti davala nejake ultimata, kto vie ci jemu by sa pacilo, keby prisiel na to, ze mu "priatelka" odhana pacientky.

sono2
5. apr 2022

Ved chápem, čo sa jej nepáči, veď ju máš takú cca ako všetky tam jeho pacientky.
Kamarátka nemá sebavedomie

masinka
5. apr 2022

Jedna moja kamaratka je za mojho gynekologa dokonca vydata. Odrodil moje tri deti, chodil k nam na narodeninove oslavy, my k nim na chatu.... nastastie sme vsetci styria (aj s mojim manzelom) dospeli a normalni a dokazeme odlisit pracu a zabavu.

katarinka89
5. apr 2022

To ze vidí tvoju ,,šušku,, je prekáža ale tých ostatných 999 šušiek jej nevadí? No ty si vyberaj podľa seba aj gynekológa A ODPORUCAM ZVAZIT VYBER KAMARATKY

danulicek
5. apr 2022

naopak, nového lekára potrebuje kamarátka - a nemyslím tým gynekológa... jej preskočilo, ako sa zaľúbila. by som si pozrela, ako má takéto požiadavky aj od xyz iných pacientiek 😀

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivetta1234
5. apr 2022
alanko20
5. apr 2022

Potom by všetci lekári + komplet zdravotnícky personál oboch pohlaví- mali zostať single, lebo väčšina z nich vidí ľudí nahých (aspoň občas a isté partie tela).

paulinkaa2
5. apr 2022

Gynekológ vidí za den aj 30 vagin a určite si pamata tu tvoju raz za mesiac. 😀 nech sa kamoška upokojí a dá ti radsi pokoj. Určite by som nemenila dr lebo kamoška. Nech sa modlí aby si pamätal tu jej

katarinka89
5. apr 2022

@ivetta1234 môjmu mužovi stále vyčítať že ma na ho.no robotu- že radšej mal byť gynekológ 😍

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariaveronikag
5. apr 2022

"kamarátka" je úplne smiešna vo svojej žiarlivosti... a nezdá sa, že by Ti chcela dobre. Práveže, by mala byť rada, že si v dobrých rukách...

janulienka63
5. apr 2022

Ja som Uctovnicka. A môj Gynekolog je zároveň môj klient 😂😂😂😂 a vzhľadom k tomu, že ani jeden z nás ani z našich partnerov nemá 5 rokov, nikto sa nad tým nezamýšľa a ani nerieši 😂

ivetta1234
5. apr 2022

@katarinka89 😂 som zvedavá ako by to vyzeralo v prípade páru gynekológ a urologička, to by mohli byť dobré témy pri večeri 😀