Kamarátka mi ukradla 20 eur

agatliskova
28. nov 2022

Neviem prečo to urobila, ale viem že to bola ona. Rano som sa pozrela do mojej krabice s peniazmi, a moja posledná bankovka tam už nebola. Cela moja rodina povedala že to nikto z nich nezobral. Ja im verím lebo oni by mi v živote nič nezobrali bez toho aby som o tom vedela. Ona keď ku mne chodieva vždy mi narobí bordel, zničí veci, a neposlucha ani moju mamu keď nam povie nech sa skľudnime. Takže to bola pravdepodobne ona. A taktiež mi zmizlo aj dotykové pero. Dnes som sa jej v škole pytala že či mi nezobrala peniaze, a ona povedala že šak prečo by to robila, že ona ani nevie kde mam peniaze. Ale ona veľmi dobre vie kde mam prachy. Čo mam robiť keď sa nechce priznať? Chcem aby mi ich vrátila ale neviem čo mám robiť 😞

sense
28. nov 2022

No už nič len do budúcna ne vravieť kde máš peniaze a nevytahovat ich

liljana
28. nov 2022

Naco mas take kamaratky a este ich aj tahas domov?

viestta
28. nov 2022

nebuduce ju nepustat domov

soldi
28. nov 2022

Niekoho obvinit len tak z kradeze bez toho aby si mala AKYKOLVEK dokaz nie je velmi rozumne. Kludne si ich mohla prelozit, minut, rozmenit a zabudnut na to. Alebo niekam zapadli a neskor ich najdes. Detto dotykove pero.
Mohol ich zobrat niekto z rodiny s tym ze neskor vrati a zabudol na to. Mohlo sa stat x dalsich scenarov.
Pokial Ti vadi ako kamaratka, tak sa s nou nekamarat a nevlac ju domov. Ale len tak ju obvinit z kradeze je celkom silne kafe

agatliskova
autor
28. nov 2022

@soldi ja som ju neobvinovala len tak. Rodičia mi to nezobrali, ti mi to skor vycitali, aj bratovi som prehladala uspory a nič žiadna 20€ bankovka, a keby som ich minula alebo preložila tak by som o tom vedela, no ja som s nimi nič nerobila

nafka0483
28. nov 2022

@agatliskova To je ta o ktorej si pisala v juni? Co ti vtedy vzala 5€?

syslik81
28. nov 2022

mas silepsie vyberat kamaratky .. zial bez dokazov to z nej nedostanes..aspon sa pouc uz ju k sebe nevolaj a kde mas peniaze nikomu nikdy nehovor

syslik81
28. nov 2022

a tych 5 ti uz vratila? omg naco sa s nou stale bavis-ako rozumiem ze si este dieta ,ale uz by si mohla mat rozum ..

melanta
28. nov 2022

@agatliskova to, že všetci z tvojej rodiny povedali, že oni to neboli, nie je dôkaz, že to bola dotyčná kamarátka. Predstav si, že by si ty bola na návšteve u nich a obvinili by ťa, pretože u nich v rodine by každý povedal, že on to nebol. Nemáš dôkaz, tak to ber ako pre žiačku drahé ponaučenie, že domov si nemáš vodiť ľudí, ktorým neveríš a ktorí ti robia bordel.

malacibulka
28. nov 2022

To preco sa tu teenagerky vypytuju sprostosti?

nini1978
28. nov 2022

@malacibulka ale že úplne drísty v poslednej dobe..🙄

miskakyska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
agatliskova
autor
28. nov 2022

@nafka0483 nie to je druha zlodejka😓

agatliskova
autor
28. nov 2022

@syslik81 to neni ona, a rozum mám

agatliskova
autor
28. nov 2022

@malacibulka ja viem že by som tu nemala čo robiť, ale moji rodičia na to kašlu, a nevedia ani oni čo s tým.

agatliskova
autor
28. nov 2022

@nini1978
@elizabet173 ja sa nenudim len nikto z mojej rodiny to nemieni riešiť

nini1978
28. nov 2022

@agatliskova a len tak medzi nami...
My to tu vyriešime za teba?

zuzicka256
28. nov 2022

@agatliskova mrzi ma tvoja situacia 😬 na tvojom mieste by som sa to najprv snazila na 100% vyriesit aby som si bola ista, ze to urobila ona aby nedoslo k neprijemnemu omylu. I ked je to si myslim nedokazatelne aj tak 😓 alebo to proste nechaj uz tak a zuz okruh priatelov, ktorymi si si nie si ista. Ak si tinedzerka(vychadzam z prispevku kde spominas skolu) tak to nie je jednoduche, cim viac kamosom, tym viac addidas 😅 vsetci sme boli kedysi naivni a mladi a pouzijem klise "zivot ta nauci", nuz ale je to tak 🤷🏻‍♀️ a tie komentare poniektorych si nevsimaj. Na jednej strane sa hraju na super mamicky, ktore pocuvaju svoje male deti ked ich nieco trapi ale na pubertiakov sa casto zabuda, ze aj vy mate problemy primerane veku a tiez su pre vas dolezite. Kazdopadne ti drzim palce aby sa bud nasli, alebo ti to aspon otvori oci a ty budes opatrnejsia ❤️

slavomira236
28. nov 2022

@agatliskova zaujímavé jedna tá okradla teraz druhá...to je zaujímavé tak to si myslím že skôr ten brat to bude alebo si ich zapatrosila niekde...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
missviolet
28. nov 2022

to akoze dve baby ta okradli v priebehu mesiacov? tak to sa mi veru nezda.... to je velmi mala pravdepodobnost, ze narazis na dve zlodejky

1sally12
28. nov 2022

Neviem koľko máš rokov, ale mne raz takto ukradla "kamarátka"-spolužiačka toho času 1000 Sk. Bolo jasné, že to bola ona. Vtedy sme boli tuším v 3.triede Zš. Vtedy bola za ňou u nich doma mama, a v škole na ňu zatlačil aj brat. Nakoniec sa priznala, peniaze vratila, tuším že aj viac než tých 1000. A jej hanba vtedy na celú triedu. Takže sa čudujem, že tvoji rodičia na to kašlú. Treba na ňu zatlačiť.

dominika7990
28. nov 2022

Obviniť niekoho bez dôkazov chce odvahu. Ale okrem toho čo čítam tak fakt je to v poradí už 2. Kamoska s týmto problémom? 🤔 hmm zaujímavé. Brat si kamosov domov nenosi? Nechodí k vám rodinná návšteva? Bratranec, sesternica atd? Máš takú dôveru v bratovi? Ja by som bez dôkazov neriešila a našla si lepšie miesto na uchovávanie peňazí aby sa to viac neopakovalo…

nafka0483
28. nov 2022

@agatliskova Pises ze mas v skole asistenta - aku mas diagnozu?

agatliskova
autor
30. nov 2022

@nafka0483 ja mam poruchu osobnosti

agatliskova
autor
30. nov 2022

@dominika7990 ano 100 percent verím bratovi. A nikto z rodiny by mi to nezobral. A môj brat má slušných kamarátov narozdiel odo mňa 😓. Moja kamarátka sa mi so všetkého hrabe, a ničí mi veci. Mama sa tiež už nahnevala.

kvetinka75
30. nov 2022

@agatliskova aby si nebola prekvapená keď raz víde najavo, že to bol možno aj brať. Možno sa spoliehal na to, že ho nebudeš upodozrievať. Koľko bolo takých prípadov. Bez dôkazov by som nikoho neupodozrievala. Možno ti niekde zapadla. Sú aj iné možnosti. A 100%-ná dôvera sa niekedy nevypláca, ľudia to zneužívajú. Tiež mi raz niekto tvrdil a keby len raz, že to čo tvrdím nie je pravda, nakoniec to samé prasklo a pravda vyšla napovrch. Takže len toľko k tej 100% nej dôvere

kvetinka75
30. nov 2022

@1sally12 bez dôkazov? Aby sa nakoniec nezistilo, že to bol niekto iný alebo sa stalo niečo iné. Ako môžeš bez dôkazov niekoho z niečoho takého obviniť , keď okolo sú ešte aj iní ľudia.

nafka0483
30. nov 2022

@agatliskova Tak to moze vela vysvetlovat...