Je pravda,že o pohlaví druhého dieťaťa rozhoduje prvé?

katecameron
22. sep 2010

vedeli ste ze vas prvorodeny si vybera ci chce sestricku alebo braceka ?az chcete vediet co bude dalsie dieta pozorne nacuvajte vasim ratolestiam okolo 6mesiaca kazde babo zacina blabotat samozrejme niektore aj skor niektore neskor .Az povie prve slabiky MA-MA dalsie dieta ktore sa narodi bude DIEVCATKO az povie TA-TA bude chlapcek .Sedi to aj u vas ?

katecameron
autor
22. sep 2010

u nas sedi na 100percent

warholette
22. sep 2010

@katecameron toto si uz predsa pisala do temy o poverach, nestaci ti???

zitaje
22. sep 2010

😀 a ked hovori dieta a-goooo?

silvia.t
22. sep 2010

nas prve povedal baba...tak co to bude???

andrea999
22. sep 2010

u nás to vyhral de-de 😀 😀

silvia.t
22. sep 2010

@andrea999 tak baba bude zrejme dievca a dede chalan 😉

traktor
23. sep 2010

..u nas vsetky zacali mama..a mam 2 chalanov a 2 baby...alebo zeby nie?...pre istotu este raz mrknem...keby som sa pomýlila, tak napisem 😀

eaka
23. sep 2010

Nedala by sa opraviť tá príšerná hrubka v názve diskusie??

filipal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katecameron
autor
23. sep 2010

@eaka aj mne uvedomila som si ked sa s tym uz nedalo nic robit 🙂

katecameron
autor
23. sep 2010

@warholette nie lebo ma to zaujima a tam sa to nejako neujalo 🙂 ale neboj to je posledne na tuto strunu 😉

bets
23. sep 2010

u nas to bolo naopak, syn snad nemal nic ine v slovniku ako tatatata, a druhe je dievca...

diddi
23. sep 2010

no...nam povedala Mia: Leo....to je nas pes!....co budem´mat - stence?!......vacsiu blbost som necitala! .....pohlavie dietata ovplyvnuje muz!

silvia07
23. sep 2010

dobra hlupost 🙂

mmonika
23. sep 2010

No u nas dcera ako prve slovo povedala Auto 😀 😀 😀 ,tak by som cakala na nove auto asi zbytocne ,co?? 😀 😀 😀 😀 a druheho mame syna .... 🙂 takze podla mna vacsiu blbost som uz davno nepocula 😀 😀 😀 😀 😀

katecameron
autor
23. sep 2010

@diddi hlupost pohlavie neovplyvnuje muz ale spermie ked uz tak chces od veci hovorit 😉

eaka
23. sep 2010

Ja som zástankyňou teórie, že pohlavie určuje vajíčko 🙂 Chromozóm X alebo Y síce nesie spermia, ale vajíčko si "vyberie", ktorou sa nechá oplodniť 😉

katecameron
autor
23. sep 2010

hlupost nehlupost to ma nezaujima neopovedate k veci az neviete odpovedat k veci neodpovedajte radsej vobec ja som len chcela vediet komu to vyslo a komu nie a nejde tu celkom tak o uplne prve slovicko ktore dieta povedalo a gooo,atd...potom neskor za goo..a baba a dede da da urcite nieco vravelo a vzdy je to mama alebo tata aby ste niektore individy pochopili 😀

juliagregor
23. sep 2010

http://www.choredieta.sk/index.php/tehotenstvo/...
vysvetlenie a moj prvorodený ako prvé povedal ham a mama😀

titkovamiriam
23. sep 2010

Milan chcel brata a potom chceli brata obaja - ja som chcela prvych dvoch chlapcov a na tretom mi bolo jedno no chalanom to vyslo 😀

diddi
23. sep 2010

@katecameron no,ja som myslela,ze to chapes,ked napisem muz - vidim,ze nie 😀 no jasne,ze jeho spermie a nie sliny 😉

juliagregor
23. sep 2010

@diddi 😀

katecameron
autor
24. sep 2010

😝

zuzana76
24. sep 2010

tak takuto poveru som este nepocula, ale ja som si zase vsimla, aj tu na Mk, ze vacsinou akeho pohlavia je prve dieta, tak take zvacsa nasleduju, teda ak ma zena prveho chlapca, tak s najvacsou pravdepodobnostou bude ja druhy-treti chlapcek, teda aj ja by som sa asi trochu priklonila k nazoru eaky- ze aj vajicko si asi vybera, ktora spermia ho oplodni. A navyse som si vsimla,ze v poslednom case sa rodi asi vaic chlapcov ako dievcat.

zuzana76
24. sep 2010

inak k teme, moj povedal prve brm brm a tata

katecameron
autor
24. sep 2010

@zuzana76 tak super aspon niekomu to vyslo u nas to super vyslo moja dcera 1slovo baba vravela ale zatym zacala tata a v kuse to omielala az som stretla kamosku a ta pocula malu furt len TATA a ona mi povedala ze 2budeme mat chlapca a tak aj bolo kedze sme chceli aj tretie povedala som si ze budem syna sledovat co hovori ze co by bolo tretie a syn zacal v 7mesiaci da da a tak si vravim ze hovori po anglicky ale neskor z toho dada vykuklo tata a tak si vravim no to bude zas chlapec a tak aj bolo treti bol chlapcek

katecameron
autor
24. sep 2010

a este som zabudla ze moj treti syn samoska ze som nacuvala co povie a on hovoril ma-ta,ma-ta takze teraz neviem ako to brat zeby dvojicky?PARIK to netusim a ak nevyskusam ani nikdy nebudem vediet co MA-TA znamenalo

jarus1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katecameron
autor
24. sep 2010

@jarus1 uz bola opravena nastastie 🙂

jarus1
24. sep 2010

aha...tak sorry, to som nezaregistrovala 🙂