Je bicykel Woom naozaj taký dobrý?

bbebe
17. apr 2023

Prosim vas je tento bicykel naozaj taky dobry? Konkretne by som chcela kupit Woom 2. Co pozeram, krasne ho potom predam s cca 50-100 eurovou stratou co by mi nevadilo. Je to to iste ako ked kupim hociaky iny za napr 100 a predam za 50. A viem, ze tie Woom bicykle idu ako teple rozky. Mna len zaujima ci je naozaj taky vynimocny ako o nom citam. Dakujem

hennyinnsbruck
17. apr 2023

Ano je 👌🏻 kupila som malej min rok 3ku a je hodny kazdeho centu …. 2mes po kupe sme davali vyse 20km trasy(mala 3,5roka)

belllinka
17. apr 2023

@bbebe ano, je skvely. Kupila som za 300 a predala za 220 behom 10-tich minut, co som vyhodila inzerat 🙂

kachorra288
17. apr 2023

@bbebe aj za nás vravím, že je perfektný. Syn ho dostal na 3.narodky a odvtedy na ňom valí denne. Lahučky, krásny, úplne prispôsobený krpcom. Veľmi sme spokojní 🙂
https://www.instagram.com/p/ChMMskMKhCV/?igshid...

janulka1802
17. apr 2023

Ja odporúčam. Náš syn na ňom lieta v kuse, keď počasie dovolí. Bike je ľahký, dobré prevody. Není to žiadny šunt. Ale dieťa sa určite pobicykluje aj na nejakom lacnejšom, ak má rado bicyklovanie. Už máme aj kupca dohodnutého, keď syn podrastie.

kat10pat
17. apr 2023

priklanam sa k funklubu, vzdy ked vidim synov jazdit nelutujem ani euro, 3 rocny syn na nom vytiahol aj dost narocne kopce. Ale ja osobne si myslim ze kazdy takyto odlahceny bike pre deti sa oplati, teda Islabike, Rascal, Frog a dalsie co patria k lahsim 🙂 mne osobne na woom vadi ze mi pride dost kratky - teda vzdialenost riaditok od sedlovky sa mi zda kratka. Moj syn ma woom 2 (14) moj synovec ma Islabike 16 a myslim ze konstrukcne vyzdri dlhsie obdobie, sedlovka ide nizsie a celkovo ta konstrukcia je taka ze podla mna aj nizsie dieta nez na woom 16 ju zvladne, takze za mna ano woom je super ale ak mate moznost skuste aj ine 🙂

monika4487
17. apr 2023

Ano je skvely kvoli svojej konstrukcii a tym, ze je lahky. Mame viacere cisla, kedze mi to pride aj ekonomicke aj ekologické. Ked uz budu male, predame a nebude nam to stat na pojde.

jakubrianka
17. apr 2023

@hennyinnsbruck baby nemali ste k nemu ak pomocné kolieska? Ak ste mali, odporúčte prosím ktoré pasujú.

mamamasama
17. apr 2023

Moj maly naň sadol a jazdil. Žiadne ucenie sa nekonalo.Nelutujem ani cent.

kat10pat
17. apr 2023

@jakubrianka pomocne kolieska sa daju upenit len na starsie modely, tusim do 2020, neviem presne ten rok, n

mamamasama
17. apr 2023

@jakubrianka pointa toho bicykla je hlavne o tom, aby neboli potrebne pomocne kolieska 😅

olimuc
17. apr 2023

My sme na nom mali obycajne za par supov … asi mame ten starsi model. (Kupovany ako second hand za nizsiu cenu, tak ma to netrapilo, ale inac bol ok)

canis_lupus
17. apr 2023

Áno, je taký skvelý 😂 Malý mal na učenie 2ku, naučil sa bicyklovať do 2 dní ako 3r2m, možno by to dal aj skôr, ale bol ešte sneh 😂 V Decathlone sedel na tých ich bikoch za 150€ a chudák sa vôbec nevedel rozbehnúť, šliapať do toho ide strašne, lebo je to ťažká krava, neviem si predstaviť, ako by na tom išiel bez pomocných. Na cyklochodníkoch vidím jeho rovesníkov, ako sa na takých fakt trápia. Akože nejaké 4-5 ročné dieťa sa už naučí asi aj na ťažkej krave, ale 3r by mi to nedal. Ten Woom je nielen ľahší, ale aj geometriu má lepšiu, dieťaťu sa na tom lepšie sedí, ale teraz na 4. narodeniny sme už kúpili inú značku, lebo syn chce jazdiť offroad skôr a Woom je do mesta. Ale ako 1. bicykel top 👌

jakubrianka
17. apr 2023

@mamamasama ja rozumiem pointe ale nám stačiť žiaľ nebude😅,hold každé dieťa je iné. Máme ľahký first bike odrážadlo a teda vôbec na ňom nechce chodiť. Každá mama si to svoje dieťa pozná.

annm81
17. apr 2023

Ja myslím, že mnoho menších výrobcov má lepšie detské bicykle, len okolo nich nie je taký hype. Woom napr. v nedávnych nemeckých testoch dosť pohorel.

basska_b
17. apr 2023

Za nas topka, dcerka 4 roky si sadla na Woom3 a jazdila. Usetrili sme si behanie za nou a trapenie chrbtice... je to preto, lebo je extremne lahucky. Kamoska, ked jej bolo luto dat 400 e, kupila znacku Specialized z bazaru. Je podobna

yoxinka
17. apr 2023

@jakubrianka
Kúpiť na Woom pomocné kolieska je hriech!!! Tie bicykle sú robené tak, aby sa malé deti na nich naučili jazdiť do 15 minút. Moja 3,5 ročná sadla, 5 minút trvalo, kým pochopila princíp pedálovania a šla. Pred tým jazdila na rovnovážnom odrážadle. Máme tri Woomy, všetkým deťom sme ich kúpili, sú TOP! Staršej dcére sme kúpili bike z Decathlonu, lebi Woom nám prišiel drahý. Bola na ňom 3x a potom rok odmietala bicykel. Bol pre ňu dlhý, ťažký. Na Woom sadla a šla.

basska_b
17. apr 2023

@yoxinka Presne, pomocne kolieska su uplne zbytocne. To je na tie tazke bajky, co uz len svojou vahou sa klatia zo strany na stranu

jakubrianka
17. apr 2023

@yoxinka máme ultra ľahké 200 eurové odrazadlo a teda u nás to nie je o váhe. Každé dieťa je iné. Skúsim nájsť tie staršie tipy teda keď k ním pôjdu kolieska.

jakubrianka
17. apr 2023

@basska_b netreba zovšeobecňovať. Máme dva úplne extrémy doma čo sa týka prístupu k novým veciam - extra opatrného a extra odvážneho :D.

simona20201309
17. apr 2023

@jakubrianka vie sa voziť na dvojkolesovom cykloodrazadle? Ak áno, pomocné by som nedávala. Je to krok späť. Radšej nech jazdí na väčšom dvojkolesovom, ako dať pomocne.

bluka2
17. apr 2023

Ja som oba predala s nulovou stratou

bbebe
autor
17. apr 2023

@bluka2 kupovala si z druhej ruky a predala za tak isto?

bbebe
autor
17. apr 2023

dakujem vsetkym za reakcie 🙂

bluka2
17. apr 2023

@bbebe presne

hennyinnsbruck
18. apr 2023

@jakubrianka Nieee nemala pomocne

mamamasama
18. apr 2023

@jakubrianka ak chces pomocne kolieska, tak nepotrebujes woom. To si kup kludne nejaky 13kg bicykel. Na to ozaj lahky bicykel netreba.

basska_b
18. apr 2023

@jakubrianka Och, chapem. Ja to mam tiez doma. Mladsia nema rada nove veci, ale bicykel je pre nu tak fascinujuci, ze ma vynimku 😃

jakubrianka
18. apr 2023

@simona20201309 nevie sa voziť na dvojkolesových nie. Preto pomocné zvažujem.

jakubrianka
18. apr 2023

@mamamasama práveže kúpim woom aby mal na dlhšie. Určite nebudem kupovať 13 kg bicykel 13 kg dieťaťu.

jakubrianka
18. apr 2023

@basska_b to je super.