Hrozí naozaj na Slovensku vojna?

14. jún 2024

Včera som sa po pól roku stretla s kamarátkou a ona mi hovorila ako to tu nevyzerá vôbec dobre a sú predbežne zbalený keď to prepukne hneď vyrazia preč…
Ja som zostala v šoku.. pravda že nesledujem túto situáciu ale to je až také zle??? A dnes na obed v našom meste sirény.. hovorím si úžasne 🤣

janai1
14. jún 2024

A kde chce utekať? 🤭
Aj v BA na obed. Som akurát mixovala krém a reku taky divný zvuk, že čo sa mi kazí mixer 😂

viestta
14. jún 2024

Dnes bola riadna a planovana skuska siren, ta je kazdy druhy piatok v mesiaci o 12:00 uz desatrocia.
O zvysku sa radsej nevyjadrujem, lebo bola by som neprijemna az hnusna

dzina007
14. jún 2024

skusky siren su 4 krat rocne: marec, jún, september a december. takze dnes slo o oficialnu celoslovensku skusku siren.

bloger
14. jún 2024

Pochybujem určite nie.

laurita285
14. jún 2024

Určite, keď ukrajina prehrá s ruskom tak rusi pôjdu na slovensko, takže gratulujem čurákom čo nechcú pomôcť ukrajine, aspoň si oprášia tú ruštinu čo sa učili na základke a konečne použijú aj niečo iné ako vysokú školu života

heni79
14. jún 2024

@viestta Škoda, že sa nedá dať 👍 10x na jeden príspevok. Na tento by som to dala.

Myslím racionálny príspevok o tom, že dnes bola skúška sirén.

ferdomravec21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gribka1
14. jún 2024

Veď sme si zvolili mier, pokoj, tak kľud.

pralinka25
14. jún 2024

autorka a @janai1 to ste si doteraz nikdy nevsimli ze tie sireny hulakavaju pravidelne?😨

janai1
14. jún 2024

@pralinka25 nie, nevšimla. A určite nemam v kalendári poznačené kedy to bude zase
Navyše ako pisem, cez mixer to bolo ledva počuť.
Plus jedna tvrdí že každý mesiac a druha ze 4x ročne. Tak čo je pravda?

candii
14. jún 2024

@laurita285 prečo by mali ísť na Slovensko ?

michaela712
14. jún 2024

@laurita285 a načo by chodili Rusi na Slovensko ?

candii
14. jún 2024

@michaela712 veď by nás čapicami vybili .. my nie sme stred ich záujmu a Ficovi len nohy trčia z Putinovej riti. Veď by im aj dušu hodili len nech nám dajú pokoj 🤣 čo by nám zobrali? Veď nič nemáme

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
14. jún 2024

@taynee dik za info ale mne je to celkom jedno ake skúšky a kedy robia

dzina007
14. jún 2024
diewcatqoo
14. jún 2024

No u nas napr. hucia sireny min. 3x do mesiaca. Vzdy, ked zvolavaju hasicov, tak zvolavaju sirenami. Ked sme sa prestahovali, hned druhy vecer okolo pol dvanastej zacali hucat sireny. Vyskocili sme s chlapom z postele, utekali na balkon a veru nebolo nam vsetko jedno. To bolo uz par rokov dozadu a vzdy sa na tom pobavime, ako sme v pyzamach v decembri na balkone ocakavali katastrofu 🙂
Btw, nepytala si sa kamosky, kam by utekali? To by ma dost zaujimalo, ako si to ti ludia vlastne predstavuju, co uz su preventivne zbaleni a cakaju.

rozculena
14. jún 2024

tie sirény nám oznamuje MÚ vyhlásením v rozhlase a v apke

laurita285
14. jún 2024

@michaela712 hlupák hlupáka si hľadá :D zapasuje tu

pralinka25
14. jún 2024

@janai1 mam 40 rokov a co si pamatam dlhe roky uz od detstva skuska siren byva pravidelne vzdy v piatok o 12 ale ako casto to ti neviem povedat lebo to nesledujem. ja mam pocit ze raz mesacne ale mozno sa to lisi aj od miesta. pri jadrovych eletrarnach to moze byvat castejsie. naozaj dlhe roky to takto funguje a byvaju aj ohlasovane dopredu.

inak u nas v elektrarni raz omylom zamestnanec zapal sireny v tyzdni okolo 17 hodiny. ano vtedy ludia boli v panike.

dagas
14. jún 2024

@laurita285 to ale nebude vojna lebo trištvrte slovenska by ich tu vítalo 😏

kvietok173
14. jún 2024

@michaela712 to bol dobrý vtip 🤦🏼‍♀️🙏🏻

koniarova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
xsuzannex
14. jún 2024

A u nas asi pokazene lebo "trubili" na trikrat 😀

autor
14. jún 2024

Ale ja viem, že tie sirény púšťajú pravidelne… skôr som sa o to viac zľakla keďže ako píšem sme sa bavili o zlej situácii a že sú predbežne zbalení, keď to prepukne len zoberú tašky auto a idú preč… a do toho ako som bola z toho vystrašená tak začali dnes tie sirény :D nepočula som ich prvýkrát…. Ale prvýkrát po takejto info

gribka1
14. jún 2024

No a aká vojna? Kto s kým, aký druh vojny?

pralinka25
14. jún 2024

mna by zaujimalo kam pojde. kedze sme v nato tak vojna bude v celej eu. a predpokladam ze tam by to neskoncilo lebo existuju ekonomicke zaujmy. tak kam?

michaela712
14. jún 2024

@kvietok173 čo bol vtip?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pralinka25
14. jún 2024

no len oni su clenskym statom takze v nato takze tam bezpecno nebude tiez.