Hľadanie partnera na inzerát

baboadel
2. feb 2020

Ahoj, baby ste tu niektoré, čo našli svojho partnera, lásku na inzerát ?

c_est_la_vie
2. feb 2020

@baboadel to uz radsej online zoznamka. Inzerat vo mne vzbudzuje otazku preco nema internet, co mi znaci dve moznosti: Bud ma 60+ alebo je v base 😀.

nickpick
2. feb 2020

@c_est_la_vie alebo zije na lazoch bez signalu 😂

barrilla
2. feb 2020

Ja manžela pred 6 rokmi

baboadel
autor
2. feb 2020

@nickpick pokiaľ viem tak aj na lazoch je dobré internetové pokrytie, lazy sa už pohli a to dávno, by si sa čudovala😉

baboadel
autor
2. feb 2020

@c_est_la_vie tak daj aké sú plusy internetovej zoznamky, pri internete sedia samí geniálni partneri ? A 60+ sú neandertálci, ktorí neovládajú prácu s PC a internetom ?

baboadel
autor
2. feb 2020

@barrilla super🙂 Podávala si Ty alebo manžel ?

c_est_la_vie
2. feb 2020

@baboadel nechapem preco, ale znies urazene. Vyhody zoznamky su, ze u mladsej vekovej kategorii ( od 15-50) je to rozsirenejsie. Takisto komfort- nemusis chodit na postu/ zverejnovat svoje cislo. Komunikacia je rychlejsia. Ano, aj online je vela cudnych ludi, ale to bude aj pri inzercii.
Ja neviem tvoj vek a teda ani ocakavany vek partnera, preto sa nemusis urazat. Ale je samozrejme, ze starsia generacia vyuziva skor tieto techniky zoznamovania. Nie nevyhnutne, ale ak by som si nalistovala taku inzerciu, urcite tam bude viac ludi cez 50 ako tridsiatnikov

barrilla
2. feb 2020

@baboadel ja som si dávala. A aby bolo jasné, v inzeráte v tlačenom týždenníku, bol uvedený aj môj email, a ďalej sme komunikovali meilom a osobne. Takže žiadne 60+ ani lazy ani listy. Bolo to iba iný okruh osôb. Z internetovej zoznamky co som tam videla - o tom by sa dalo teda písať....

baboadel
autor
2. feb 2020

@c_est_la_vie vôbec nie som urazená ani nemám byť prečo, len sa kľudne dám poučiť, keďže aj ja už teda patrím do tej hranice 50. Ja osobne by som preferovala, inzerát. Nie som pohodlná a zájsť na poštu mi nerobí problém. Presne obava v online zoznámke je v tom, že tieto stránky navštevuje veľký počet ľudí s inými úmyslami ako je zoznámenie. To čo zverejníš o sebe online už nevezmeš spať. Ale ja som skôr tou vyššie uvedenou otázkou chcela vedieť, komu to naozaj pri tej zoznámke vyšlo a má vďaka tomu dobrého partnera.

baboadel
autor
2. feb 2020

@barrilla dík, za odpoveď, presne som aj ja toho istého názoru, že tie internetové zoznamky sú poriadny mix rôznych idividuí, žiaľ.☹

paskolinka
2. feb 2020

ved skus 😉 ja co si tak spominam, ked som bola nezadana a slobodna, skusala som aj internet viackrat a na dva inzeraty som odpovedala. a veru ti inzeratovi chalani boli z tych vsetkych najblizsie k mojej predstave 😀 ja som si potom nasla priatela/ manzela normalne, ale na inzeratove pokusy spominam v dobrom.

baboadel
autor
2. feb 2020

@paskolinka je to u mňa len v rovine uvažovania nad takouto formou, neviem, či nazbieram aspoň kúsok odvahy na uskutočnenie.

mondolina
2. feb 2020

@baboadel
Choď do toho, je to podľa mňa skvelý nápad. Držím palce ♥️

deti95060810
2. feb 2020

@baboadel neurážaj 60 + že nevedia s internetom....mám otca 90 r. a internet bez problémov...krátko po 80 tke sa zapísal na kurz počítača ...
sused 88r. a tak isto s tabletom vie robiť...

deti95060810
2. feb 2020

ako sa poznám ja by som sa bála...keď vidím akí sú poniektorí hlupáci - mám strach...

paskolinka
2. feb 2020

@baboadel skus a hlavne je (ci už zoznamka alebo inzerát) čím skôr osobne stretnutie

tara42
2. feb 2020

Ja som si tak nasla mojho partnera ale teda online cez internet, nie cez inzerát... Sme spolu 8 rokov, kúpili sme si byt a čakáme spolu prvé babatko, nedala by som si ho za nič, je to moja životná láska, nájdu sa tam aj skvelí ľudia aj keď teda asi musite mať šťastie na to lebo je pravda, že väčšinou sú tam divni ľudia ...

sylvia002111
3. feb 2020

@baboadel
Preco zavrhujes online zoznamku? Myslim ze aj tam sa da najst muz 50+ ci 55+. A je to rychlejsie a operativnejsie ako inzerat.

kenzom
3. feb 2020

No online nezavrhuj.... nemusí hneď vedieť tvoje meno a adresu.... divných ľudí je veľmi veľa a opatrnosti pri zoznamovaní nikdy nie je dosť.... preto mi online príde lepšie... keď si len píšeš uvidíš ako dlho kto vydrží ostať len tak nezáväzne pri písaní a kto hneď dáva divné návrhy... zablokovať niekoho mi príde jednoduchšie....a našla som si manžela... sme spolu 15r

baboadel
autor
3. feb 2020

@mondolina ďakujem🙂

baboadel
autor
3. feb 2020

@deti95060810 práve naopak ja som obhajovala názor pozri si diskusiu od začiatku.🙂

baboadel
autor
3. feb 2020

@tara42 jéj, ďakujem za názor a gratulujem k bábatku🙂

baboadel
autor
3. feb 2020

@sylvia002111 uplne nezavrhujem, iba zvažujem🙂

baboadel
autor
3. feb 2020

@deti95060810 však už je to asi vekom, som viac obozretná

eliska13
3. feb 2020

@baboadel určite choď do toho, ale asi by som bola za online

kiwi3
3. feb 2020

@baboadel co myslis tymi inymi umyslami ako je zoznamenie? podla mna je to viacmnenej to iste ako inzerat. akurat neviem, kde by som v dnesnej dobe este take inzeraty vobec hladala. to znamena, ze sa ti ozve menej ludi, a teda bude menej moznosti na vyber.

baboadel
autor
3. feb 2020

@kiwi3 tak tie riziká, ludia si vytvárajú falošné profily, niekedy za účelom vytiahnutia informácii od inzeranta, použitie na vydieranie a i. Potom sú tam, ktorí zoznamku použivajú iba na príležitostný sex a to nehovorím o rôznych"chorých" ktorí denne surfujú po internete a hľadajú potencionálnu "obeť". Ja nerada riskujem, možno aj vzhľadom na vek som obozretnejšia a nejdem do všetkého strmhlav.

kiwi3
3. feb 2020

@baboadel no ved hovorim. to je to iste. myslis, ze ked nebol internet, tak neexistovali uchylaci a rozni podvodnici, vratane svadobnych?

baboadel
autor
3. feb 2020

@kiwi3 Ale určite, to riziko tam bolo ale menšie.

kiwi3
3. feb 2020

@baboadel nemyslim si, teda nijak mi to nevychadza, preco by malo byt mensie. pripadne vyskusaj obidve a uvidis.