Falošný telefonát ohľadom pizze

14. máj 2024

ahojte, uz vam niekedy volalo nezname cislo s tym ze uz su s pizzou u vas? je to zvlastne.. odkial vobec maju moje cislo?

huxy
14. máj 2024

Omyl???

lindous
14. máj 2024

Áno, už mi volal kuriér, že mi niečo doniesol, pričom som si nič neobjednala... bolo to nedorozumenie, meno ani adresa mi nič nehovorili, či už objednávajúci zle zadal číslo alebo kuriér sa preklikol pri vytáčaní, stane sa 😅

syslik81
14. máj 2024

kludne preklep vo vytukani cisla-stava sa .. nebud paranoidna

thereisabear
14. máj 2024

A aký by bol zmysel takéhoto falošného telefonátu? Že zaplatíš a utečie?

monnci2226
14. máj 2024

ja som tak prebrala pizzu ktora nebola.nasa.... zrovna som prisla z praca a nikto nebol doma... zrazu zvoni kurier ze pizza - bolo mi to cudne tak som ta ho este opytala ci je to urcite na nase meno. tvaril sa jak keby neviem co ze urcite je to na nase meno. zaplatila som, ze asi muz objednal veceru a niekam vybehol kupit asi vino alebo co.... dosiel manzel domov v soku ze ale on ziadnu pizzu neobjednal 😂😂😂 tak som potom este musela patrat koho pizzu to mame doma 🙄

lakebabe
14. máj 2024

Preboha však omyl 😄 ja som raz tak poslala sms číslu, co som myslela ze je taxi , co s nim chodím, že príď po mňa čakám na ulici, pomýlila som si číslo a volala mi o jednej ráno niečía žena , či som jej muža milenka 😄 volala mi ešte tak zo päť krát na druhý deň 😄
takže omyly sú normálne, stalo sa mi to už viac krát , pravidelne zavolám niekomu, zle výtukam číslo a potom sú z toho kauzy😄 nebud paraniodna

guudy
14. máj 2024

@monnci2226 ked si zaplatila, tak to bola tvoja pizza ;)

simonetta2910
14. máj 2024

Ano dlho dlho mi stale volalo nezname cislo s tym ze som si objednala pizzu a ze uz je na adrese a bla bla bla... Nakoniec som zistila ze si kamoska robi zo mna srandu cez aplikaciu 🤦‍♀️🤷‍♀️ Je na to appka

lindous
14. máj 2024

@lakebabe 😂 😂 toto je super, chudák chlap 😅

monnci2226
14. máj 2024

@guudy ano, len bola uplne mimo nas vkus 😂 ... ja uz ked som to otvorila som si pomyslela ze tu nieco nesedi.... bud je manzel tehotny alebo caka navstevu 😅 ale vsetko sa nastastie vysvetlilo

lakebabe
14. máj 2024

@lindous vieš co mne jej bolo aj ľúto , na druhý deň mi zavolala znova a úplná náhoda , ze sme boli z toho istého mesta, tak ani neverila, ze to bol omyl, plakala mi do telefónu, že muž ju podvádzal ale sľúbil, že to skončil. Pochybujem, ze mi uverila.
A raz som takto zavolala na číslo od kamosky , tiež som sa pomýlila, myslela som ze volám nechtarke a to nejaký chlap, čo po mne začal vrieskat ze ma zastrelí keď zistí kto som, že to je tajne číslo, kde som sa k nemu dostala😄😄😄 doteraz neviem kto to bol. Chvalabohu za dotykové mobily teraz ze to číslo len vytáčas 😄

karolinakr
14. máj 2024
monnci2226
14. máj 2024

@lakebabe 😂😂😂😂 odpadavam..... ta nechtarka mi pripomenula - objednala som sa kozmeticke a uz ked prisiel den D, hodina H volam jej ze uz som tu, len ta mreza tu je zamknuta ci mi pride odomknut.... na druhej strane chvilu ticho ze aka mreza ze ona ziadnu mrezu nema, kde to som..... teraz ja ticho ze sak jak ze kde som sak tu 😅 .... nakoniec vysvitlo ze ona je uuuuplne ina kozmeticka u ktorej som bola raz v zivote a nechala si ulozene jej cislo 😅 tak som jej povedala ze nech ma pocka ze ja som sa pomylila trosku. tak suuuuuup sprint cez pol mesta kozmeticke ktorej som vobec nechela ist ale uz mi bolo fakt trapne jej povedat ze prostne k nej nechcem ist 🤦‍♀️😂😂

danyelia
14. máj 2024

Haha, kamarátovi kuriérovi z donášky pizze sa stalo, že niesol (už 2 vopred vyplatené) pizze na adresu, z okna mu natešená partia vykrikovala, že hurááá pizza došla, (keď videli, ako vychádza z auta), on im ich odovzdal, no neskôr zistil, že asi ju dal hladným susedom 😁 lebo skutočný objednávateľ pízz mu neskôr volal a dožadoval sa ich 🤪 Tak ,,zarobil,, - tie 2 pôvodné pizze zaplatil zo svojho - aj takí sú ľudia 🤦🏼‍♀️

lakebabe
14. máj 2024

@monnci2226 😂😂😂 kokos to je dobre , chudera ta nova kozmetička .
Ja som bola na toto kedysi strašne šikovná neviem si zapamätať čísla 😂
Hento bol podla mňa nejaký mafos, to bolo v divokom začiatku dvetisícok 😂 bol dobre vystihovany že ho ktosi našiel 😂
Teraz už čísla radšej len vytacam opatrne😁

candii
14. máj 2024

A možno si niekto s teba vystrelil. Bolo to sukromne číslo? Ak áno, tak to bola aplikácia.

karolinakr
14. máj 2024

ja som dala podobne čislo ako moje donaške z Tesca, ten volal nejakemu chlapovi, že potraviny už idú, dokonca 2x a potom kolegyna volala mne a tomu chlapovi sa dovolala, ten musel byt nadšený..mali sme veľmi podobné čísla

sendy1977
14. máj 2024

@simonetta2910 to sa aj mne stalo. Takže to je aplikácia? No zaujímalo by ma, kto si so mňa vystrelil

blondinka95
14. máj 2024

@monnci2226 a kozmeticke nebolo divne ze si prišla bez objednania? 🤣

masinka
14. máj 2024

Mne volal kurier ze nesie balik, ze je pred barakom, bezala som dole zo stvrteho poschodia, dieta pod pazuchou.... a dole nikto. Po chvili vola znovu ze kde som, ze caka. Nakoniec vysvitlo ze cakal v Ziline, ja som bola v Petrzalke, balik bol pre niekoho uplne ineho.

karolinakr
14. máj 2024

@masinka 😅

lakebabe
14. máj 2024

@masinka toto sa stalo aj mne tieto Vianoce, u kuriéra zle nahrali objednávku pred Vianocami a kuriér mi vola ze je pri obchode rozmýšľala som pri akom a on v Oravskej Lesnej ja v Nr😂

monnci2226
14. máj 2024

@blondinka95 ja som k nej bola objednana - len ked som sa objednavala tak som myslela ze sa objednavam inej - tej co chodievam. cize isla som klasicky tam kam som si myslela ze som sa objednala, tam nikto nebol, mreza zavreta. Jej bolo divne co robim na mieste kde je mreza a neviem kde pracuje 😅

lakebabe
14. máj 2024

@monnci2226 😂😂😂

monnci2226
14. máj 2024

@masinka anooooo aj toto 😂😂 kurier mozem vam to hodit cez plot?? a ja cez aky plot, my sme bytovka my nemame plot.... kurier bol na spravnej adrese ale v Senci 😅 mal byt v Senici 😂😂

monnci2226
14. máj 2024

@lakebabe my dve by sme tusim aj knihu mohli napisat 😂😂😂

lakebabe
14. máj 2024

@monnci2226 kokos to som myslela ze len mne sa vkuse takéto čosi deje 😂😂😂

lakebabe
14. máj 2024

@monnci2226 však Senec Senica to máš zajedno 😂😂😂

bolarazjedna
14. máj 2024

@monnci2226 to naši známi raz išli autom prvýkrát na novú adresu ich dcéry, ktorá bývala v zahraničí, predtým tam teda neboli, ona sa presťahovala v rámci tej cudzej krajiny inde.... No a o 1 v noci jej volajú, že už konečne došli, stoja pred bránou.... A ona ze žiadnu bránu nemá.... Tak nakoniec vysvitlo, že ulica a číslo sedí, ale dcéra býva v inom meste o 500km ďalej, len zle natukali do GPS adresu, bolo tam rozdiel iba 1 písmenko 🙉

monnci2226
14. máj 2024

@lakebabe podla mna autorka si uz mysli ze to som jej volala ja alebo ty 😂😂