Rozišli sme sa a chcem ju požiadať o ruku

mirakles
26. apr 2024

Ahojte chcem sa opýtať, s priateľkou sme sa rozišli 2 mesiace dozadu ale ideme na spoločnú dovolenku na danej dovolenke som ju chcel požiadať o ruku. Zatiaľ stále žijeme spolu v jednej domácnosti rozprávame, objímame sa, ideme aj do obchodu spolu a naposledy sme boli v nákupnom centre a tam ukazovala aj na zásnubné prstene. Zaujíma sa o mňa, že kde som čo robím a tak. Myslite si že by to bol dobrý nápad skúsiť ju požiadať o ruku?

lubkavargova1
26. apr 2024

Co vas spaja, hypoteka a byvanie? Teda okrem toho, ze uz aj dovolenka je vyplatena a nechce byt stratova...jasne ze sa zaujma ak nema kam ist a mate na krku spolu dlh...nebude samovrah predsa

sense
26. apr 2024

Tak načo ste sa rozchadzali keď je všetko ako prestym

hipuska
26. apr 2024

Aký bol dôvod rozchodu?

cyberk
26. apr 2024

Je to skor zufale chytanie sa slamky… vsak sa porozpravajte ako ste na tom. Mozno len potrebuje kamarata s vyhodami zatial co najde lepsieho ako si ty.

januska12323
26. apr 2024

Rozišli ste sa vôbec?

jaskolka
26. apr 2024

Nechápem absolútne - rozišli ste sa, ale vlastne sa správať stále ako pár a ty ju ideš požiadať o ruku?
🤔

monro
26. apr 2024

Nerozumiem, prečo by si to práve teraz robil....

roztlieskavacka
26. apr 2024

Wtf :D :D

really8
26. apr 2024

Toto su tie dnesne vztahy🙈

foxanda
26. apr 2024

No, možno si povedala, že si dovolenku ešte užijete a potom dovi dopo. Nekupuj a neplánuj zbytočne niečo, čo môžeš neskôr ľutovať. Nechaj to momentálne voľne plynúť.

lubkavargova1
26. apr 2024

Evidentne on seka dobrotu a pokusa si ju udobrit alebo ona seka dobrotu...a toto je akoze dokaz lasky...no chcelo by to viac info, ze preco on/ona dostal kopacky....no kde je pravda?

luccija
26. apr 2024

@mirakles rovno sa tam zoberte🙂

sissy27
26. apr 2024

@mirakles nie, nie je dobrý nápad požiadať exku o ruku. Dobrý nápad by bol po rozchode sa odsťahovať zo spoločnej domácnosti a upratať si.

mirakles
autor
26. apr 2024

Dôvod rozchodu bol to vraj som jej nevenoval plnú pozornosť a bral ju ako samozrejmosť, tiež mala pocit že si ju nikdy nechcem zobrať. Dovolenku sme kupovali po našom rozchode dokonca to bol jej nápad. Napríklad v auguste idem ja s rodinou na dovolenku a chce sa aj ona pridať k nám.

mirakles
autor
26. apr 2024

@lubkavargova1 nie nič nás nespája sme len v podnájme

janka_266
26. apr 2024

@mirakles využíva Vás, nechce byť sama, ešte aj na dovolenku Vás potrebuje. Na vašom mieste by som sa zbalila a aj tú dovolenku stornovala, aj za cenu straty peňazí

kitycat
26. apr 2024

@mirakles nebud zufalec

crazy_cat_lady
26. apr 2024

tak vy ste sa rozisli, stale byvate spolu, hoci nemusite, idete spolu na dovolenku, ktoru ste kupili po rozchode (takze ste nemuseli) a chce ist aj na dovolenku s tvojou rodinou :D inak doma vsetci v poriadku? :D asi potom nerozumiem, naco to divadielko s rozchodom a podobne, alebo som uz too old for this stuff.. :D

lubkavargova1
26. apr 2024

@mirakles tak toto je cele zle...ale pozri sa, poviem ti to takto...ak to tak citis a nemas vycitky svedmia alebo hanbu alebo smutok, tak ju poziadaj o ruku, venuj sa jej a budte happy do konca zivota....ale co len stipku pochybnosti mas, ak naozaj to tak necitis, nerob to...naozaj, pokazis sebe zivot, jej zivot, pridu deti, a bude len zle a zle. Neviem ako ste dlho, ale fakt zapoj zdravy rozum...my zeny sme stihacky, histerky, robime velke plany a bludy dost casto...niekedy je lepsie sa rozist, trosku si poplakat, zahresit, vrznut si inde a potom zivot ide dalej...

babovka2321
26. apr 2024

A ona si tiez mysli, ze ste este stale rozideni?

drago12587
26. apr 2024

Manipulatorka :D vykopnut ... Je s tebou len kym si hlada lepsiu nahradu... Teraz ked ti dava šance tak budeš robit ako si dupne, si zufalec.. dovolenky si plati sama ? :D

mirakles
autor
26. apr 2024

@drago12587 ano dovolenky si platí sama

crazy_cat_lady
26. apr 2024

@autor a preco teda po rozchode byvate spolu a chodite spolu na dovolenky? to mi na rozchod moc nevyzera .. :D

tiezjedna
26. apr 2024

@mirakles jedine ty musis vedieť, či si ju chceš vziať 🙂

tamtamka26
26. apr 2024

celé zle toto 😨

guliver19
26. apr 2024

@mirakles 🤣

taynee
26. apr 2024

Nerozisli ste sa. Byvate spolu, objimate sa, dovolenkujete spolu, planujete spolu. Cize rozchod neprebehol a kludne ju poziadaj o ruku... cele divne toto.

liv1
26. apr 2024

Rozchod bol z jej strany “vykrik”, ano ak ju milujes vezmi si ju, aj ona ta miluje. Ak vies ze si schopny dat jej pozornost, ze to nebude len papier a nebudes si ju nevsimat, tak to urob.

tttbb
26. apr 2024

Rataj s tym, ze ked ta rozchodom "prinutila" robit to co chce (venovat sa jej, svadbu) tak ked pride nieco vazne o par rokov opat bude rozchod na stole kym sa nebudes spravat ako ona uzna za vhodne.

liv1
26. apr 2024

@tttbb nemusi to tak byt, rozchod a rozvod je predsa len rozdiel. A ked pridu deti, tym duplom

yelena159
26. apr 2024

@mirakles Som zmätená.