Dosiahli ste to, po čom ste túžili?

1. feb 2023

Ahojte, poradilo sa Vám dosiahnuť niečo, na čo ste hrdé, nejaký Váš sen, ktorý sa stal skutočnosťou? Nemyslím tým rodina, deti. Čokoľvek iné.
Ja som napríklad v 2020 začala podnikať v niečom, o čom som snívala dlhé roky, resp. venovala som sa tomu viac ako 10 rokov, ale len súkromne. Učila som a nemyslela by som, že sa mi niekedy podarí dosiahnuť niečo, o čom snívam 😊

annamalaga
1. feb 2023

Nie. Žiaľ.

autor
1. feb 2023

@annamalaga to má mrzí. A o čom si snívala?

bessie12
1. feb 2023

nie, zatial som to bohuzial nedosiahla.

autor
1. feb 2023

@bessie12 a aký máš cieľ?

bessie12
1. feb 2023

no chcela by som, aby moja mamina prisla za mnou do NL, ale toto to este bude asi na dlho a mat velke akvarium ( +- 600 litrov ). To bol moj sen este predtym ako som odisla do zahranicia. Ale je to dost nakladne.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetinka75
1. feb 2023

zatiaľ 1 zo snov. Spravila som si externe zdravotku a čakám na príležitosť - dobrú príležitosť ísť pracovať do tej oblasti. Ďalší sen - cestovanie. Boli obdobia, kedy som cestovala, potom som prestala (dôvody nebudem udávať) a teraz čakám, kedy znova začnem a byť šťastná. bola som, či ešte budem ...... uvidím. Mať dom - to už je pasé a čím som staršia, tým viac sa vzďaľuje, na starobu ho už nechcem, to si budem v byte oddychovať, lebo síl ubúda, to mi bude stačiť na robotu aj záhrada, ktorú mám . 2 deti, to už je tiež pasé.

hilda08
1. feb 2023

Áno, aj v súkromnej aj pracovnej oblasti, kazdy vecer sa nad tym zamyslim a som stastna, ze to tak je, uz len vsetko zveľaďovať a uzivat si

lauriik
1. feb 2023

Ja som velmi chcela byvat v rodinnom dome, mat zahradku, cele leto travit tam a to sa mi splnilo ☺️☺️
A uz dlhsie mam v hlave, ze by som chcela ist byvat do USA na rok. Tak uvidime ☺️
To su take velke sny. Potom mam vela malych, ktoré mám spísané a postupne si ich plním ☺️☺️

ivangeline
1. feb 2023

Tak za mna to je rodina a deti. A mnoho vo mne sa zmenilo. Pre mna je toto dolezite. A som vdacna,ze som nesla za svetskymi vecami. :D Ale hej..zacinalo to tak,same 1,pravo,skoncila som skolu v UK,chcela "velke veci"...

29simona29
1. feb 2023

áno, cely život sa mi to deje a vždy, keď si dám nejaký cieľ alebo mám v hlave sen, do bodky sa mi splní- dokonca predčí moje očakávania. To chce ale reálne sny, ochotu pre to niečo urobiť a pevne veriť, že to raz príde. Pracovne sa mi to deje stále, až ma to fascinuje, že drzim v hlave nejaký sen, ktorý mi príde nereálny, ale nejako sa vždy všetko vyvinie tak, že sa stane reálnym 💫Osobne ciele detto a rodina, deti si sa nepýtala- ale to tiež🙏Som za to neskutočne vďačná

dankabetka
1. feb 2023

Ahoj, ja som este na zakladke chcela mat titul ing. Vtedy samozrejme len tak a aj muza inziniera 😅, mama sa len usmievala nic nevravela, na zakladke som mala aj trojky. Ked ma ale po strednej podporila, ze ci si naozaj nechcem podat prihlasku na tu vysoku skolu po strednej ( ktora ma bavila a koncila som s 1) az som cumela. A tak mam aj titul a aj manzela inziniera 😂, pocas tej vysokej som si vyhliadka spoluziaka- uz teraz manzela a strasne som tuzila aby nam to vyslo a sme spolu uz 18 rokov. A este som strasne tuzila mat zahradku, aspon taku moju malicku...kedze sme v Ba tak skor nerealne....tak som pestovala milion veci na 2 balkonoch... az jedneho dna prisiel moj muz s tym ze zahradku zohnal od jedneho staruckeho pana a on nam ju " pusti" lebo mu prideme sympaticky...to som az neverila co pocujem... som rada za vsetko co mam, naozaj a uz len sme zdravi 😉

autor
1. feb 2023

@bessie12 verím, že sa Ti to podarí a držím palce 🤗

autor
1. feb 2023

@mamula20 áno, vďaka vytrvalosti to určite príde 😊

bessie12
1. feb 2023

vdaka. No kiezby to bolo take jednoduche ☹

autor
1. feb 2023

@kvetinka75 budeš zdravotná sestra, alebo? A super 🤗

mladena
1. feb 2023

Skôr nie. Pracovne aj áno, ale je to slabo platené, to som nedomyslela 😀 a uvidíme čo bude ďalej lebo prostredie v ktorom žijem mi veľmi nevyhovuje, ale tak možno keby vyhrám v lotérii 😀

autor
1. feb 2023

@hilda08 to sa teším 😊 áno, musíme byť vďačne ale aj sebe 😊

kvetinka75
1. feb 2023

autorka -už som praktická sestra, len ešte nepracujem na 100% úväzok.

autor
1. feb 2023

@lauriik to USA, super. My máme s mužom sen ísť bývať na nejaký čas na Aljašku, alebo do Nórska 😇

kvetinka75
1. feb 2023

autorka - tak to by som brala.
Je fajn, keď ste s mužom na rovnakej vlnovej dlžke. Môj bol opak. Ja som sa prispôsobila, čo tiež nie je dobre. Človeka to dobehne.

autor
1. feb 2023

@ivangeline chápem, hlavne, že si spokojná 😊

autor
1. feb 2023

@29simona29 to je super čítať, aj keď človek nemá všetko hneď, ak je trpezlivý a má v sebe chtíč, ide to 🤗

autor
1. feb 2023

@dankabetka jeeej, to je milé 🤗 teším sa s Tebou, teda s Vami 😊

autor
1. feb 2023

@mladena aj to môže byť, ja som si minule zo srandy podala Euromilióny a vyhrala som 13,90 🙈😁😁

autor
1. feb 2023

@bessie12 musíš tomu len veriť. A maminka na sk robí čo a ty v nl?

autor
1. feb 2023

@kvetinka75 super, prajem veľa pracovných úspechov 😊

kvetinka75
1. feb 2023

autorka - ja som si kúpila žreb, asi 2. v mojom živote a vyhrala 5 eur. Ale akú radosť som z toho mala 😅

autor
1. feb 2023

@kvetinka75 áno, my sme síce v niektorých veciach úplne protipóly, ale v zásadných veciach sme jednotní 🤗

autor
1. feb 2023

@kvetinka75 ja tiež, jačala som ako dieťa a môj muž čakal, že sme vyhrali asi veľa, no mňa neskutočne aj toto potešilo 😁