Deň debil, alebo mi začalo sibať

pazdura
22. júl 2022

Dievčatá mám deň debil, alebo mi začalo šibať? Začalo sa ta ráno,idem si do práce os**l ma vtáčik... V práci som si nepocukrovala ale osolila kávu, idem s obchodu stretnem kamošku nakúpi v rukách nie aby som ich položila na zem ale vo vzduchu som ich pustila na zem keďže boly ťažké(nákup v rici)... Do palaciniek miesto oleja som dala ocot... Vletel nám do izby sršen nie aby som ho odplašila vletel priamo do skrine tak som ho tam zavrela no ja sa dnes cítim ako nesvojpravna mate také dni? 😉🙂🙄

panelacikova
22. júl 2022

@pazdura ja budem s napätím čakať, čo sa stane so sršňom ďalej 😀

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pazdura
autor
22. júl 2022

@panelacikova ta čakám kým muž domov s práce nepríde čo má mňa zožrať 😉

riesska123
22. júl 2022

a nezabudaj, deň ešte neskončil ☝🏼😂 ešte sa toho môže udiať ..

pazdura
autor
22. júl 2022

@bilberryday len jednu 😊

kittykat22
22. júl 2022

@pazdura mam tieto dni. A ked uz vidim, ze to lepsie nebude, tak si lahnem do postele a odmietam sa pohnut. Na druhy den je obycajne pokoj :D

liloastitch
22. júl 2022

@pazdura veľmi dobrá taktika. Ja som nechala sršna postaviť si hniezdo v zárubni kým som čakala na chlapa 😂. Skoro ma nakopal, ale nebudem predsa naháňať tie okridlené beštie ja.

pazdura
autor
22. júl 2022

@kittykat22 ja ešte čakám nezaspim kým bude ten votrelec v skrini 🙂

pazdura
autor
22. júl 2022

@liloastitch keby si počula ako tam bzuci 😂

liloastitch
22. júl 2022

@pazdura viem si predstaviť. My ich máme tento rok doma požehnane, chlap už má extra šlapku na ne vyloženú. Všade sú.

panelacikova
22. júl 2022

@pazdura vrtuľník 😀

elizabet173
22. júl 2022

@pazdura jasné, občas sa každému zadarí, nie s v tom sama

ckocka
22. júl 2022

Keď ťa oserie vták značí to vraj šťastie, slaná káva má byť dobrá na migrénu (asi že je to tak hnusné že zabudneš na bolesť) a sršeň v skrini bude nesmrtelná historka. To zas nie je také zlé skóre.

pazdura
autor
22. júl 2022

@liloastitch ah jej ako poznám môjho pomohol by len dynamit 😉

pazdura
autor
22. júl 2022

@ckocka a všetko v jeden deň keď sa darí 🙂

panelacikova
22. júl 2022

@pazdura ešte buď rada, že bzučí, viete identifikovať, kde asi sa schováva. keď stíchne, to bude horšie 😀

pazdura
autor
22. júl 2022

@panelacikova volám mužovi čo sa deje že stav kriticky a muž mi povie:šak kým tam nieje milenec ta sa nič nedeje 🙂 zabic ho málo

sojorez
22. júl 2022

@pazdura Boze, to mi pripomina, ako som bola zavreta s novorodencom v kupelni a volala manzelovi, nech pride domov, lebo nam lieta po byte srsen 😆🤦🏼Som alergicka, uz si zvykol 😂

kittykat22
22. júl 2022

@pazdura tak nabuduce povedz, ze je tam milenec :D a ked dobehne cely spoteny, tak povedz, ze si vlastne myslela srsena 😅

mijunik
22. júl 2022

@pazdura 😂😂😂😂😂

pazdura
autor
22. júl 2022

@sojorez 😉

pazdura
autor
22. júl 2022

@panelacikova
@pazdura
@mijunik
@sojorez
@ckocka no Pán tvorca prišiel domov opisujem svoj katastrofálny scenár a on mi povie: to prečo je zavretý práve v mojej skrini? A ja už nadzubana mu hovorím:neznam ju otvor a še ho opýtaj... No chápete 😂

pazdura
autor
22. júl 2022

@mijunik na cudzom nešťastí sa dobre smeje 😂ale už teraz aj ja sa smejem

panelacikova
22. júl 2022

@pazdura no a opýtal sa? 🙂

siska25
22. júl 2022

@pazdura aj ja mam dnes tusim den blbec. Okrem behania po doktoroch, co je samo o sebe katastrofa, mi dnes rano padol cez komin do krbu vrabec, 10 minut pred tym ako som potrebovala odist k tomu lekarovi. Jedno stastie, ze ten krb bol zatvoreny. Mam fobiu zo vsetkeho opereneho, je jedno, ci je to vrabec, ci sliepka. Ludia, ja som dostala taky panicky zachvat, v momente som zacala revat, triasla sa, dve male deti doma a muz 80 km v robote. Volam mu, revem do mobilu, susedia co mame na nich mobil su na dovolenke a mne v krbe lietal a naraza do skla splaseny vrabec. Takto rozklepana som isla zazvonit susede, ci ma doma muza. Chudak este spal, kedze v noci dosli z dovolenky. Sa museli na mne bavit.... ale teda vrabca chytili a vypustili.....

mijunik
22. júl 2022

@pazdura ja sa bavím na tom, ako si to celé popísala. 😄 To nie, že sa smejem na “nešťastí”, ale som si to predstavila, ako to rad za radom išllo… 😄 A lovenie sršňa bude veľké finále. 🤩

pazdura
autor
23. júl 2022

@mijunik už môj zlatý odletel muž otvoril okno aj skriňu a vyletel priamo von oknom,ja si aj myslím že smädný bol veď sa nečudujem že tu nechcel bývať ani vedy sme mu nedali 😉

pazdura
autor
23. júl 2022

@pazdura vody

mijunik
23. júl 2022

@pazdura takíto ste vy pohostinní? Ani vody hosťovi neponúknete? 😂😂 Možno kávičku by si bol dal. Ak by si ju osladila, opakujem OSLADILA… 😄

pazdura
autor
23. júl 2022

@mijunik 😂😂😂😂preto k nám návšteva zájde len omylom😂