Čo je s týmto štátom zle?

natalia_32
9. nov 2020

Dobrý večer chcela by som sa vyjadriť ku momentálnej situácii v našej krajine. Trhá mi to srdce ako sa náš národ rozdeľuje na skupiny kvôli našej vláde...Chudáci tu pracujeme čo nám sily stačia a oligarchovia si plnia vrecká z našich vysokých daní.😠

marlent
9. nov 2020

@natalia_32 ved to tak bolo odjakziva a je to tak uplne vsade

elanor
9. nov 2020

lebo vlada predtym nekradla? a pred tym a pred tym a pred tym tiez nie. A vlada po tento tiez nebude, ze?
Nie si trosicku naivna? Alebo si zaspala dobu a zobudila sa az teraz?
Politika nie je fer. Politika je navacsia spinavost aka moze byt.

natalia_32
autor
9. nov 2020

@elanor dobrá duša tento všeobecný fakt viem už dlhšiu dobu a som toho názoru aby nastala zmena avšak netreba byť hneď ohľadne toho taký nepríjemný píšem to tu teraz lebo len pred chvíľou som si založila účet na modrom koníkovi.

elanor
9. nov 2020

@natalia_32 ked to vies, naco to treba rozoberat? Nech by tam prisiel aj sam Kristus pan, tak sa nic nezneni. Lebo jeden slusny nema sancu zastavit tu mega masineriu. Bud bude s vlkmi vit, alebo ho uslapu. A tak to funguje vsade, nie len u nas.
Zbytocna otazka, zbytocna diskusia.

natalia_32
autor
9. nov 2020

@elanor nie je zbytocná keď to mozme zmenit

marlent
9. nov 2020

@natalia_32 ok otazka je povedz mi koho by si si predstavovala ty vo vlade...resp. pride mi ze narazka na matelka...tak kto miesto neho

natalia_32
autor
9. nov 2020

@marlent papeža napr.

marlent
9. nov 2020

@natalia_32 koho????!!!
Papeza? Aby riadil stat??

elanor
9. nov 2020
elanor
9. nov 2020

@natalia_32 prosim ta, napis Jeziskovi, nech ti pod stromcek donesie kladivko.
Nech si mozes tieto sprostosti vyklepat z hlavy...

natalia_32
autor
9. nov 2020

@marlent alebo nových členov parlamentu a keby aj oni začali robiť problémy tak by museli odstúpiť. je možné že by si to postupne vyskúšali všetci ľudia v štáte ale aspoň niečo by sa dialo nie len nečinne prizerať ako nás vedú do záhuby

natalia_32
autor
9. nov 2020

@elanor budem sa tváriť že to bolo vtipné Karen

marlent
9. nov 2020

@natalia_32 kolko mas rokov?

natalia_32
autor
9. nov 2020

@marlent to isté sa môžem spýtať ja teba

marlent
9. nov 2020

@natalia_32 ja 29...

renatik91
9. nov 2020

@natalia_32 Obyvatelia KĽDR dávajú like. 😀

marlent
9. nov 2020

@natalia_32 nemozes mysliet vazne najskor papez a potom bezni ludia...to akoze niekto bez dokoncenej povinnej skolskej dochadzky?napeiklad?
Proste je to tak ako to je vsade kde sa pozries je vlada a su ludia a v kazdom state najdes 2 skupiny ludi ti co su spokojni s vladou premierom prezidentom a ti co nie su...
Vsade sa najde skupina ktora krici ze ti druhy kradnu..a zamyslat sa nad teorerickou otazkou kwby bolo keby a keby to a keby tam bol ten a keby tam bola ta je absolutne zbytocne

natalia_32
autor
9. nov 2020

@marlent išlo by o to že by kandidoval kto by mal samozrejme na to aspoň nejakú školu ale keby robil šarapatu ako parlament teraz tak by musel odstúpiť okamžite

marlent
9. nov 2020

@natalia_32 a co ti robi nas parlament?
Vies ono je to polemizovanie uplne.
Ja napriklad osobne stojim za matovicom jw pravda ze by si mohol zaplatit niekoho kro mu bude pisat prejavy matovic by mu povedal co chce povedat a ten niekto by mu to prepisal do "reci" hodnej statnika...
Okrem tohoto jedineho nevidim nic zle...ty ano..
A ro je presnw to ze ludom nevyhovies nikdy v nicom kazdy mame svoj nazor svoj pohlad a tak je to spravne

natalia_32
autor
9. nov 2020

@marlent mnoho tých ľudí v parlamente nie sú hodní byť štátnikom už len aby mali človeka ktorý im bude písať prejavy len preto, aby ich prečítali🙄

leuchtturm
9. nov 2020

Nadavat vie kazdy, ale nieco konstuktivne urobit, to uz vie malokto. Nic ti nebrani ist do politiky a menit Slovensko na raj na zemi.

natalia_32
autor
9. nov 2020

@leuchtturm keď boli takéto problémy v minulosti ľudia sa vzbúrili a zmena bola

nenne27
9. nov 2020

@natalia_32 a ja som si precitala ze " nieco je zle s tym salatom" a isla som sem pozriet, ze hadam poradim so salatom a ajhla, to je o state, politika, rozostvavanie, no nie, nehrozi

elanor
9. nov 2020

@natalia_32 ale proim ta , nebluzni. Ziadna zmena nenastala, vsetko je stale o tom istom. Len nazov rezimu sa zmenil. A nove prasata pri koryte sa vystriedali. Ale stale su to len prasce a stale su pri koryte. Farmar sa moze aj na hlavu postavit,, aj farmu vypalit, alebo nove prasata objednat. Aj tak to budu svine.

miskaska
9. nov 2020

@natalia_32 kedy sa ludia mohli vzburit? Napr. od roku 1948 do 1989?

natalia_32
autor
9. nov 2020

@miskaska 1789

tslobik
9. nov 2020

@natalia_32 Všetko. A bude horšie. Oveľa. A neviem či bolo múdre založiť si účet zrovna na MK

3009
10. nov 2020

@natalia_32 ty si ušla asi z psychiatrie. Čo tu trepreš za bludy.

123andy123
10. nov 2020

@natalia_32 cirkev do vlady by si chcela? to je taky biznis ci by ti aj posledne topanky ostali. Neblazni

andreatytler
10. nov 2020

Nikdy to nepochopim ako ludia na Slovensku vasnivo bojuju proti vrchnosti. Kazdy je Janosik.