Čím vás muž dokáže zaujať?

y0l0
4. jan 2016

Otázka znie jasne: Čím vás muž dokáže zaujať? Alebo čím vás dokáže očariť? 😎

dominika6
4. jan 2016

@y0l0
Oci

y0l0
autor
4. jan 2016

@dominika6 Akú farbu očí preferuješ? 😀

dominika6
4. jan 2016

Hnedu

srnanka
4. jan 2016

@y0l0 ak ho nevidim hlas a vona 😉 a ked ho zbadam tak tiez oci

dominika6
4. jan 2016

Ako sa hovori...spravny chlap musi mat ciste topanky a nechty...😀

y0l0
autor
4. jan 2016

@dominika6
@srnanka
Dušička vás nezaujíma? 😲 😀

y0l0
autor
4. jan 2016

@dominika6 To aby som si šiel vyleštiť tie svoje adidasky 😀

dominika6
4. jan 2016

@y0l0
Oci zrkadlo duse...cize vieme aku ju ma...😀

srnanka
4. jan 2016

@y0l0 urcite zaujima , ale ked prvy krat vidim muza tak nemozem vidiet do jeho vnutra 😉

ena70
4. jan 2016

@y0l0 krásne modré alebo zelené oči, pery a určite zmysel pre humor 😉 .... kedysi som si nepripúšťala že by ten zmysel pre humor bol podstatný, ale v poslednom čase mám okolo seba kopec suchárov. ale keď sa zjaví nejaky vtipný exemplár, tak mňa isto zaujme. ostatné veci analyzujem neskôr 😀

y0l0
autor
4. jan 2016

Takže modré vravíš, skvelý vkus 😉 😀
Ach to chápem, ja tiež nemám rád nudných suchárov...
@ena70

ena70
4. jan 2016

@y0l0 mne sa modré páčia odjakživa najviac 😉 😉 asi preto že ja mám iné 🙂

y0l0
autor
4. jan 2016

@ena70 Aké? 🙂

mima4
4. jan 2016

@y0l0
charizmou, charakterom, pristupom...

limetka69
4. jan 2016

@y0l0 tak mňa musel zaujať povahou, tým ako sa vyjadruje, aký má úsmev a gestikulaciu. A musel mať aspoň aký taký vkus a nebyť oblečený ako debilko. Vôbec ma nepritahuju tie typy co majú lepšiu frizuru ako ja, chlap ma byt chlap a ne nejaký vycacany model. Žiadne náušnice, gél.... Ale mal by voňať. To je asi základ. Ženy letia na voňavých. Môj vonal kým ma nedostal, teraz ho už len nútiť treba 😀 mal byť sám sebou a nesnažil sa byť príliš vtipný. Ja som si môjho muža vyhliadla sama. A páčilo sa mi, že sa tvári ako vrah, tak drsne a sa nesmieval na všetky okolo a neflirtoval s babami. Hneď som vedela, že to bude muž pre mňa a nebudem ho musieť strážiť. 🙂 a nasla som ho v práci a nie v bare to bolo tiež podstatné pre mňa.

janulienocka
4. jan 2016

vona, to je zaklad!!!

humka2
5. jan 2016
Používateľ humka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od humka2.

urcite vona, povaha a usmev 🙂

vroni
5. jan 2016

usmev a iskricky v ociach (radsej hnedych, ale nie je podmienka)

simonnka2014
5. jan 2016

Oči,úsmev a taký ten kukuč že viete,že k sebe patríte 😉

jamnicka
5. jan 2016
Používateľ jamnicka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jamnicka.

jednoznacne usmev 🙂

natalym
5. jan 2016

že je porádny chlap. 😀

srnanka
5. jan 2016

@natalym haha a podla coho to hned vies?

natalym
5. jan 2016

@srnanka No ja to už nepotrebujem vedieť.

alaguema
5. jan 2016

@y0l0 zaujať by ma vedel zmyslom pre humor, zdravým sebavedomím, mužným vystupovaním, galantnosťou a takým tým ochranárskym postojom k žene a výškou...milujem ten pocit, keď som pri svojom 190cm vysokom mužovi ako školáčka 😉. Očariť ...to asi u mňa nie je nič jednoduché 😀 Musí tam byť feeling, niečo úplne výnimočné, čo necítim každý deň a ku hocikomu, to nemá nič spoločné s tým, ako muž vyzerá.

alaguema
5. jan 2016

pozerám, že baby spomínajú vôňu a čistotu.....ale tak to je snáď úplný základ. Bez toho sa nebudem s chlapom ani vôbec baviť, ak by mal byť špinavý, alebo nedajbože nevoniať až smrdieť... 😀 😎

agnes9
5. jan 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@alaguema mas pravdu🙂

ena70
5. jan 2016

keď už spomínate tie vône, tak ja ešte doplním, že nemám rada fajčiarov, takže takýto chlap nemá u mňa žiadnu šancu. Mne smrdí od cigariet tak či tak, darmo dá na seba kilo Huga Bossa alebo čohokoľvek iného. Cigarety sú hnus a ja nemienim bozkávať popolník 😀 😀

martina27777
5. jan 2016
Používateľ martina27777 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martina27777.

@ena70 tak s tymto mozem s tebou len suhlasit, ja to tiez neznasam strasne mi to smrdi

ena70
5. jan 2016

@martina27777 ja poviem tak, že o fajčiara by som ja ani bicykel neoprela 🙂 🙂

srnanka
5. jan 2016

@ena70 presne ak niekto smrdi od cigariet neprekryje to ziadnou vonou , pretoze ten smrad ide von z celeho tela nielen ustami. Nie je to pritazlive na mozoch a o zenach ani nevravim. No ale sme rozny 100 ludi 100 chuti. 😉