Čím ste výnimočné?

hankab
4. jún 2023

Pochvalte sa damy, cim ste vynimocne? 😛
Myslim take tie veci, v ktorych ste ine ako vacsina obyvatelov zemegule. Zacnem ja.
- neznasam upratovanie a varenie
- nanasanie riasenky rano pred pracou je pre mna najhorsia aktivita aka existuje, no bez nej vyzeram ako chora
- milujem soferovanie, ale ak by ste ma posadili do auta s manualnou prevodovkou, tak zburam prvy stlp 🤣
- cim som starsia, tym viac milujem samotu. Ak by som mala na vyber, v praci by som najradsej cely cas bola sama, samucicka a uzivala by som si to. Rovnako aj doma.

divokykonik
4. jún 2023

Som výnimočná svojou postavou, keďže sa blížim k podobe mroža, alebo tuleňa. Potom som výnimočná v tom, že viem vytočiť manžela každý deň do nepríčetna. Mám pokračovať? 😀

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
4. jún 2023

@hankab a v čom sú tie tvoje body odlišné od väčšiny ľudí ?

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
doriiis
4. jún 2023

🤔....asi tým,že niektorých ľudí výtocim už iba tým,že vojdem do miestnosti.A tým,že mňa je veľmi ťažké vytočiť a rozculit

ndrag
4. jún 2023

nicim.

mikadooo
4. jún 2023

@hankab keď som bola mladá, myslela som si, že som škaredá, resp. taká obyčajná, nezaujímavá. Čím som staršia, tým mám pocit, že som krajšia. Taký ten princ zo Shreka je zo mňa. Okolie ma asi tak nejak nevníma, moje fotky klamú, nechápem, že foťák nedokáže odfotiť tú krásu, ale zas až tak mi to neprekáža 😄. Som vďačná za svoju body positivity, ktorá prišla úplne prirodzene vekom sama od seba. Hlavné, keď si pomyslím, ako som sa v pubertálnom a postpubertálnom veku trápila kadejakými diétami, cvičením, maľovaním, obliekaním a neviem čím ešte. Teraz chodím nenamaľovaná, hodím prvú vec na seba a som jednoducho krááásna.

babababka
4. jún 2023

Viem z komára spraviť somára,stále riad umývam ručne , viem,že ako dieťa som vedela lietať.Verím, v dobro a v jednorožcov.

hankab
autor
4. jún 2023

@jabadabadu
@janai1
Ma to byt prispevok pre pobavenie, nie je potrebne ho analyzovat 🙄

anos18
4. jún 2023

@hankab dnes mám veľmi zlý deň,tak neviem odpovedať ☹️

mamina7070
4. jún 2023

ja vynikam v praci a stve ma to neskutocne asi mam v sebe nieco samomotivacne a nedokazem robit ako radovy zamestnanec
a som nepekna a nefotogenicka

viestta
4. jún 2023

Nuz prvy bod sa zhoduje s nastavenim mysle u velkej vacsiny zien. Tymto naozaj nie si vobec vynimocna. Ani ten posledny nie je nijak vynimocny, ja si tiez uzivam samotu napriek tomu, ze nie som odlud.
A cim som vynimocna? Ovladam velmi vela druhov rucnych prac, co mnohe moje rovosnicky nie. A milujem operu a renesancne maliarstvo.

lvulik
4. jún 2023

Väčšina ta tu zhejtovala, ale prečo sa človek nemôže cítiť výnimočný aj v (pre ostatných) bežných veciach? Ach, tá konikovska negativita...

thoughtfulweirdo
4. jún 2023

Neznášam spánok a keby som nemusela, nespala by som nikdy 😅 nemám problém ani zaspať, ani spať, ani vstať, ani nočné mory nemám, ale je to pre mňa totálna strata času a radšej by som tie hodiny venovala zaujímavejším činnostiam 😍 nemyslím si, že je to až tak výnimočné, ale nemám vo svojom okolí nikoho, kto by to mal rovnako.

mamina7070
4. jún 2023

@hankab ja tuzim vsetkych na dovolenku a ostat sama doma

zmrzlinka2021
4. jún 2023

@lvulik Tak my na slovensku sme od malicka "pestovani" k negativite a nikto nas neviedol ani v skole k tomu aby sme sa napr. vedeli ocenit, vedeli pomenovat nase plusy, minusy, v com tkvie nasa exkluzivita... pretoze vzdy bolo podstatne byt priemernym a akykolvek "Nadpriemer" sa trestal

lvulik
4. jún 2023

@zmrzlinka2021 ja mam pocit, ze ľuďom robí dobre, ked tu môžu niekoho zhodiť... A ešte za to zbierajú 'lajky'...

zmrzlinka2021
4. jún 2023

@hankab
Oproti inym zenam som vynimocna (rozumej ze nas ako zien je podstatne menej takych) v tom, ze milujem spoznavat, objavoat, som hladna po novych veciach, som zvedava... neuspokojim sa napr. s lezanim na plazi, ked viem, ze mozem vybehnut nieco pozriet, dozvediet sa... a celkovo mam taku dobrodruznu povahu. Najvacsia nocna mora je pre mna "zakapat" doma pri primitivnych slovenskych serialoch diskutujuc o varenia a peceni 😀

zmrzlinka2021
4. jún 2023

@lvulik
Zial je to tak a vypoveda to hlavne o tom, kto zhadzuje.
Ja som rada, ked vnimam jedinecne vlastnosti a postoje u ludi z mojho okolia, su pre mna velkou inspiraciou

ivangeline
4. jún 2023

Mam Mgr. z cudziny,4 deti za 5 rokov,som viac vo svojej hlave ako v realite,knihy,knihy,knihy... ;D a som neskutocne skrupulozna. ;D

hankab
autor
4. jún 2023

@ivangeline 4 deti za 5 rokov, wow, to ako?! 😳🙃🙈🤣
Co je “skrupulozna”? 😅

katkazocele
4. jún 2023

Dokážem svojmu nadriadenému, (prípadne kamarátkam), poveď veci tak ako sa majú( keď je v práci problém), keď sa niečo pokazí, neleziem mu do zadku, nedokážem sa pretvarovať a klamať.

pralinka25
4. jún 2023

milujem sarkazmus, cierny humor, ironiu. mam nekonecnu vydrz a trpezlivost, nikdy v zivote som nikomu nic nezavidela ani malicku trosku. neberiem zivot takmer vobec vazne a seba uz vobec nie. som za kazdu hovadinu a vekom sa to bohuzial vobec nezmiernuje. stale potrebujem nejake vzruso, nieco co ma niekam posuva. furt sa musim ucit nieco nove a mam vecne rozrobenych milionpat projektov a nic nestiam ale neskoncim kym to nedotiahnem dokonca. som kreativna a to je sice v mnohom vyhoda ale niekedy aj pekna otrava, nastastie mam manzela ktory moje vrtochy nie len ze toleruje ale sa na ich realizacii dokonca aj podiela 😀 zijem si vo svojom svete plnom jednorozcov a je mi dobre. a mam sice kopec talentov ale zaroven ziadnu snahu ich nejako zurocit. vsetko co robim robim len pre potesenie z toho. peniaze nevidim ako ciel len ako nevyhnutny prostriedok.
no ale co je vynimocne vlastne. je nas 8 miliard a podla mna pri takomto pocte predsa nemoze byt v podstate nikto vynimocny pretoze nejake dve tri miliardy dalsich ludi ma presne tie iste veci nie?

laurita285
4. jún 2023

Kade chodím tade vidím čo by sa dalo zlepšiť, zefektívniť, vylepšiť :D Choroba povolania (inovácie)

hyta
4. jún 2023

@hankab škrupulózny - značí byť príliš úzkostlivý.

h2
4. jún 2023

@thoughtfulweirdo Jaaa! Presne! Spánok je strata času. Keď si predstavím, že minimálne štvrtinu života človek prespí (kto spí poctivo 8 hodín denne, dokonca tretinu!), tak to je tak zabitý čas, že až. Škoda, že nevieme fungovať bez neho.
@hankab Po prečítaní prvého bodu tvojho zoznamu, ja som výnimočná tým, že mám rada upratovanie, aj varenie. 😃

ivangeline
4. jún 2023

@hankab Svadba v 2017 a deti jan 2019,feb2020,sep2021 a apr2023. ;D Poznam zienku,kt to ma obdobne. To ma tesi,ze nie som jednorozec.. :DD a skrupulozny je taky uzkostlivy clovek,pedantny v niektorych veciach,velmi prisny na seba a ostatnych,rezimovy.. co sa hodi v praci ale nie v rodine a vztahoch celkovo,takze mmntalne rastiem s detmi. :D Ucia ma vela.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teleskop
4. jún 2023

svojou vynimocnostou a originalitou

vroni
4. jún 2023

Ja som výnimočná tým, ze som Dr. Jekyl a Mr. Hyde. Naraz, nie postupne. Introvert, milujúci ľudí. Pragmaticky romantik. Nežná harpia. Nerada stojím v popredí ale nenechám sa viesť. Mam vždy pravdu, ale nehovorím o tom. A tak. Všetky protipoly v jednom a naraz. Môj muž celkom spokojne konštatuje, ze nuda so mnou nehrozí. Len mozgova porážka 🤣🤣🤣