Cez bazár som si kúpila plavky a sú otrasné. Čo mám robiť?

tipulova
7. aug 2020

Ahojte babenky. Kupila som od jednej mamicky meno zverejnim neskor plavky z oznacenim nove nenosene!!!
Prisli mi plavky v takokto stave.
Flaky spinave zafarbene vyblednute..a este na nohavickach jej vytory z....neviem lepsie nafotit mam blby telefon.. pisala som jej tak mi napisala mrzia ma tie gate no...zmazala inzerat. Vyzvala som ju v ss jenochotna mi poslat obycajne postovnr 1.10e. Tie plaky su suce kosa! Humuuus nechutne. A takato mamicka si smelo predqva na mk

maca1984
7. aug 2020

ak si kupila tu https://www.modrykonik.sk/faq/faq/#h-mam-problem-s-predajcom-kupujucim. Ak si kupina na fb tak neurobis nic

zooeynka
7. aug 2020

@tipulova Kolko si za ne dala?

tipulova
autor
7. aug 2020
tipulova
autor
7. aug 2020

@maca1984 na mk tu od jednej

maca1984
7. aug 2020

tak kontaktuj admina cez ten link co som ti dala

veronikaszabova
7. aug 2020

@tipulova v nadpise mas FB

mogaa
7. aug 2020

@tipulova občas by som pozrela jej bazos a všade hodila recenzie - pozor tovar v zlom stave alebo len napísala - podvodníčka či klamárka

tipulova
autor
7. aug 2020

@veronikaszabova ooch hej. Mk som myslela..uz som taka vytocene ze neviem co pisem.

tipulova
autor
7. aug 2020

@mogaa nevidno na foto velmi v realne ozaj hnuuusne a ten vytook ma doatal 6.10e stali..ze nieee mega velam.ale uvedene novy tovar nekupila by som pouzivane plavky..ani spodne pradlo n

zooeynka
7. aug 2020

@tipulova pripoj sem jej nick nech sa aj ona moze vyjadrit preco predava"jazdene"plavky ako nove

83lenka83
7. aug 2020

@tipulova mne sa stalo to isté, nové plavky a prišli mi použité s telesnými tekutinami😀, nechcela vrátiť peniaze tak som kontaktovala admina a nakoniec vrátila peniaze, plavky som jej naspäť neposielala, keď som balík otvorila tak som hned odfotila a hodila do koša, nebola som ochotná baliť to a trepať sa na poštu koli klamarke.

0silvia0
7. aug 2020

@tipulova tie plavky nemôžeš vrátiť? odmieta? novú nenosenú vec nemôže poslať takto a ešte aj neopraté, špinavé...

tipulova
autor
7. aug 2020

@0silvia0 odmieta vratenie. Max postu obycajnu 1.1e vrati..

tipulova
autor
7. aug 2020

@83lenka83 nechaapem tie zeny co to robia

tipulova
autor
7. aug 2020

Novy tovar.

tipulova
autor
7. aug 2020

Posielam spravy...usuddte sami..jej to je uplne jedno. Ja kebyze som si ista ze su plavky nove vezmem tovar spat ked su nove tak za 5e.ich preda zase nie??? Vedela ze su poskodene preto nevrati eura.

queen_el
7. aug 2020

To len taká rada do budúcna: Plavky sú v podstate spodná bielizeň, aj keď ona môže tvrdiť že sú nepoužité, vidíš, že to nemusí byť pravda. Toto by som nikdy nekupovala z 2.ruky. Vo výpredaji kúpiš za túto cenu aj nové.

stanulienkat
7. aug 2020

@chadkroeger fuj,hnus

tipulova
autor
7. aug 2020

@queen_el ano viem, len nemam cas ist do mesta s malym a skusat plavky..viem aku velkost nosim tak som objednala reku ze ok nove vezmem..aspon sa nemusim trepat z dediny do mesta s rocnym synom..a hold ...

0silvia0
7. aug 2020

@tipulova prečo si dotyčnej nedala negatívne hodnotenie?

queen_el
7. aug 2020

@tipulova nemusíš ísť nikam, pozri radšej nejaké webshopy. ja som si minulý rok kúpila cez next keď boli výpredaje aj s poštovným za nejakých 8€. A to máš istotu že toto sa ti nestane 🙂

hettinka
7. aug 2020

@tipulova nabuduce objednaj z bonprixu alebo inde a nie z bazára. Spodné prádlo a plavky nikdy, hoci “len vyskúšané” 🤮

kikulienkadd
7. aug 2020

Ahoj,máš ponaučenie, že plavky sa kupujú len v obchode. Pardon,ale to je ako kúpiť si podprsenku a nohavičky z druhej ruky. To by mi nenapadlo,je to prosto nehygienické. Nakoniec ani v obchode ti nevezmú spať tento tovar. Z hygienických dôvodov. Basta!

krisbar
7. aug 2020

no ja by som ju nahlasila, plavky si vyprala a nosila doma po zahrade (ak sa ti zdaju tak "znicene") a uz NIKDY nekupovala taketo veci z bazosa. radsej si priplatim a kupim v obchode. radsej budem nosit jedny plavky vo vyssej cene 5 liet ako kupovat z druhej ruky. a uprimne - tie plavky vyzeraju presne aka bola ich cena!

tipulova
autor
7. aug 2020

@kikulienkadd nekupila by som pouzite nikdy. A skusate plavky na holo? Ja nikdy nohavicky povrch gati . Akurat podpiru na zapnutie hej

tipulova
autor
7. aug 2020

Poslala.ki 1.1e baby..smiesna je..

maca1984
7. aug 2020

Hodnotenie si jej dala?kontaktovala si admina?

tipulova
autor
7. aug 2020

@maca1984 hodnotenie som dala aj ona mne..ze som neprijemna pani atd. Nech si uzije tie 6e panicka.

0silvia0
7. aug 2020

@tipulova na mieste dotycnej by som sa za tie biologicke vzorky na nevypratych nohavickach hanbila ako pes a jednoznacne vratila peniaze. Cudujem sa, ze za 6 euro si clovek urobi takuto hanbu🤦‍♀️

tipulova
autor
7. aug 2020

@0silvia0 vidite urobi a je jej to jedno. Uplne..pozrite ake ki dala.hodnotenie ona.