Bratislava je jedným z najnudnejších miest sveta

15. apr 2024

Jedno z najnudnejších miest sveta. Bratislava dostala nelichotivú nálepku. Čo si o tom myslíte?
https://tvnoviny.sk/domace/clanok/889997-rebric...

egonsk
15. apr 2024

no ved ked sa naplnila vychodniarmi a bratislavcania radsej odisli do satelitov, tak sa niet comu divit 😁

klarissa25
15. apr 2024

Nemám absolútne nič proti Bratislavčanom. Porovnávam len mesta a osobne si myslím ale ze z okolitých štátov je to najmenej zaujímavé hlavné mesto...môj názor...

vanilkovazmrzka
15. apr 2024

Ze mi je to jedno 🙂

fido69
15. apr 2024

V porovnaní s týmto rebríčkom je už aj Ruža pre nevestu intelektuálny seriál. 😂

domkakvet
15. apr 2024

Ine hlavne mesta su zaujimavejsie a tiez aj ine mesta na Slovensku.

lucijalucy
15. apr 2024

V porovnaní s inými krajinami je to naozaj nuda. Staré mesto prejdené za chvíľu, okrem pár pamiatok je to oničom. Program nikde žiadny.. pre mladých nič, starých sa pri prieskume nikto radšej nepýtal počítam, lebo tým stačí ísť niekde na predraženú zmrzlinu a loďou z mesta na Devín a majú o zábavu postarané 😂💃🏻

tykat
15. apr 2024

@egonsk ja som vychodniarka, 18 rokov zijem v "satelite" (normalna dedina pri BA) a Bratislavu milujem ❤️

egonsk
15. apr 2024

@tykat a co tym chcela autorka povedat? 😁 Ja som Bratislavcan a uz vyse 10 rokov zijem radsej na dedine - sice tu nie je take kulturne vyzitie ako v meste, ale zdravsie prostredie a klud co tu je sa neda vyvazit zitim v BA.
Ludia, co nemaju vztah k tomu miestu to tam rozbili do poslednej kocky a vacsine Bratislavcanom uz ostali iba spomienky na to aka bola pekna a vynimocna...

vroni
15. apr 2024

No, toto je fakt rebríček o maximálnej výpovednej lehote. Nejaký pisalek vyberie náhodne desať miest na mape a vždy sa nájde inteleguan, čo to zoberie vážne.

mimirka32
15. apr 2024

Byvala som na Slovensku v troch mestach a tak si myslim, ze cela nasa krajina je v podstate taka "nudna" dedina, Bratislava je pre mna este najlepsia cast. Ale casto ked sa vratim zo zahranicia hovorim si, ako je tu pohodlne a vlastne je aj fajn, ze sa tu nic nedeje

simona20201309
15. apr 2024

@egonsk a kto vám za to môže že ste leniví pracovat a museli tam prísť východniari? Nebyť východniarov, ani vám nemá kto deti učiť 😄

simona20201309
15. apr 2024

@egonsk ale bez srandy... napísal si poriadnu hlúposť...ze ste museli utekať na dedinu kvôli nám 😄👍
Ja neviem, ale naše mesto je teraz plne ukrajincov, ale ani náhodou kvôli nim neujdem a dedinu....

rozculena
15. apr 2024

mne je to jedno

katka700
15. apr 2024

Žeby autor narážal na podniky kde o 21tej zatvárajú kuchyňu a o 22-23 vyhanaju hostí bo sa zatvára podnik? Mhd spoje čo chodia po večeroch a cez víkendy poskromne a končia okolo 23tej? Taxíky ktorých je ako šafranu alebo sú predražené lebo platené parkovanie im zvýšilo náklady? Ale no, aspoň progresívcov nikto neruší a môžu sa vyspinkat do ružova.

michkat
15. apr 2024

Že je to pravda.

lienocka2808
16. apr 2024

@katka700 ach zase ti progresivci...to musis samozrejme spomenut.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bloger
16. apr 2024

Bratislava mi rozhodne nepripadá nudná. Stále sa tam niečo deje. Záchranné zložky by tiež určite vedeli rozprávať. Nesúhlasím, že Bratislava je nudná. Je tam aj čo objavovať.

basska_b
16. apr 2024

Ja som citala a suhlasim s tym, ze nudia sa len nudni ludia... 😃

jozefpompa
16. apr 2024

Ako capital city,nic sa tam nerobi . Mne sa pacia Kosice .

kp7333
16. apr 2024

Bratislava je jedno z najmensich hlavnych miest a porovnavat ju s velkymi metropolami nie je fer. Napriek tomu si nemyslim, ze je to nudne mesto, je tu kopec divadiel, kin aj klubov, kde sa da kulturne vyzit. Na Slovensku nenajdeme ine mesto s podobnou ponukou. Pokial ide o vylety, okrem stareho mesta, hradu ci Devina mozno objavovat krasne prirodne zakutia pri Dunaji a jeho ramenach, prechadzat sa v okolitych lesoch a na lukach, alebo si vychutnat vyhlad z Kamzika ci rozhladne na Devinskej Kobyle.

dida2311
16. apr 2024

@egonsk ľudia z východu sú podľa teba nejaký iní ako ľudia zo západu alebo severu...?

simca06022011
16. apr 2024

Určite pre turistu tam nie je takmer nič. Pár pamiatok prejde, nejaký ten kostol,.Slavín, brána.. A vybavene. Pozrie Dunaj.. . Akcie pomenej, aspoň teda ja ako človek mimo ba ťažko.viem.ci niečo sa tam deje. Keď sa chceme.zabavit ci rodinne alebo "dospelacky" ideme určite inde. Zábavou nemyslím zaliezt do krčmy:D ale dodám ze mne sa v ba paci :D a paci sa mi tam.viac ako v iných SR mestách.

h2
16. apr 2024

@dida2311 Veď vidíš, že podľa niektorých sú Bratislavčania iní, v negatívnom zmysle, že, @sheila121 ? 🙄
Nie, nie sú iní. Ale prichádzajú žiť niekam, kde k tomu miestu nemajú žiadny vzťah. V tom lepšom prípade. V tom horšom to tam neznášajú. 😒

h2
16. apr 2024

@bloger Nejde o to, či je nudná, ale aká je v porovnaní s inými hlavnými mestami.

milanemila
16. apr 2024

Blbec sa bude nudit vsade 🤷🏼‍♀️ ja mam Bratislavu rada a zas si neviem predstavit zit inde vramci SR. Kopec akcii je tu pre deti aj pre dospelych, len treba vediet google pouzivat 🙈 neviem ake kriteria boli pouzite pri zostavovani toho rebricka, ale ak nocny zivot, bary a diskoteky, tak ja ani neviem ci by som chcela aby BA bola v tomto na cele.
My sa tu teda nenudime ani ked som bola bezdetna a ani teraz s detmi 🙂

kp7333
16. apr 2024

@milanemila presne, s detmi sa da uzit kopec zabavy na ihriskach v mestskych parkoch - topka su Vodarenska zahrada, Medicka zahrada, Horsky park ci lesopark Zelezna studienka. Mimochodom Bratislavsky lesopark sa umiestnil v svetovom rebricku top 10 miest na travenie casu v lese.

bloger
16. apr 2024

@h2 V každom prípade tretie miesto vôbec nie je zlé.

katka700
16. apr 2024

@lienocka2808 Čo je na tom divné? Bacuju v Bratislave už druhé volebné obdobie, takže sú zodpovední za to ako to v hlavnom meste vyzerá a čo sa tam deje. Keby v ba vládli fikovci/sulinovci/iná strana spomeniem tých.