Bednička s ovocím a zeleninou z Lidla

12. okt 2022

Ahojte.
Videli ste už niekedy v Lidli bedničky s ovocím a zeleninou ktoré stoja pár drobných? Cca 1€.
Pozerala som už viac videí (hlavne v ČR) kde si to ľudia kúpili a ukazovali čo všetko tam je, ale teda u nás som to ešte nevidela. Je to ovocie a zelenina ktorá nie je už podľa “tabuliek” obchodu a namiesto vyhodenia to predajú za smiešne peniaze.
Podarilo sa vám to uz niekedy kúpiť? Ak áno kde, aké mesto?

sima338
12. okt 2022

u náš som to ešte v žiadnom Lidli nevidela...

vikusjk
12. okt 2022

To by bolo fajn, keby to takto fungovalo aj u nas. Pripinam sa, ak by niekto o niecom vedel.
Ja som raz dostala dve take papierove vrecka plne ovocia z jedneho stanku, kde som kupovala jahody a na vreckach bolo napisane "Nechceme skoncit v kosi". Bolo to mile a i ked niektore kusky uz ozaj neboli na zjedenie (zrejme v tych sackoch malo dychali) nieco sa este dalo vyuzit

bozenas
12. okt 2022

Myslím, že na stene to niekto spomínal posledné dni. Nemajú to vo všetkých predajniach ale je to už aj na Slovensku.

janai1
12. okt 2022

V BA som videla minule už len prázdny stojan večer.
A minule tu o tom bola diskusia a písala tam baba zo Žiliny že u nich to funguje už dlhšie

vierka82
12. okt 2022

U nás v Trenčíne to je
Kúpujem to pravidelne
V bednicke boli zemiaky.papriky. mrkva. Bolo to Všetko cerstve

struhanka
12. okt 2022

V LM tiež býva.

lucik194
12. okt 2022

v BA je to tusim v 3 lidl predajniach

lucik194
12. okt 2022

naco zase taka ista tema ako bola tyzden dozadu?

viestta
12. okt 2022

Naposledy co som bola bol tam prázdny stojan. Takže asi sa rozpredalo

jaga18
12. okt 2022

V Hurbanove ani v NZ som to ešte nevidela. Ale ani tam veľmi často nechodím max raz do týždňa. Určite by som to privítala, keby takéto niečo funguje

zojanka
12. okt 2022

Dnes som videla prvý krát u nás v Lidli. Bolo tam zo 8 zemiakov, zo 6 mrkiev, daky peržlen, dake jablko a asi dva citrony. Stála 1€. Zasa dáke terno to nieje ale keby potrebujem zeleninu tak si ju vezmem.

kvet123ka
12. okt 2022

@sima338 bolo to par krat v lidl v Bratislave vo vivo. Boli tam pomarance a zvednute zemiaky a teraz uz nic. Mozno mesiac to tam mali...

natyzara
12. okt 2022

@zojanka daky dake...toto je terno

predajlm
12. okt 2022

ja som včera mala šťastie - lidl Martin. Krabicu som im nechala a zosypala si nákup do tašky

zojanka
12. okt 2022

@natyzara prosím?

niekto2hy
12. okt 2022

Vacsinou su bednicky rano,vykupia dochodcovia,okoloiduci...

dominikamacakova
12. okt 2022

U nás je iba stojan a za kasami. Vyzerá, že je tam zatiaľ iba nachystaný 😀 Ja som nechápala čo to je

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinka007
12. okt 2022

Bola som v pondelok večer v Lidli pred zaverecnou a veru mali. TT

rysavcek
12. okt 2022

Nájdeš to už aj na Slovensku. Samozrejme ze sa to nestíha dopĺňať nakoľko ovocie a zelenina v tých bednickach je z odpisu (napríklad ak sú roztrhane sieťky na citronoch mandarínkach jablkach petrzlene a taktiež zelenina ktorá sa dá ešte konzultovať ale už sa nemôže predávať za plnú cenu ) . A poväčšine sa ta cerstvost robí ráno pri otvorení a na striedaní smien plus počas smeny ale to už nie je v takom veľkom počte.

x_mery_x
12. okt 2022

Je to aj na SK, ale mozno len 5tich Lidloch, na istoviem ze v BA vo Vivo, tam som.to videla 🙂

maribell
12. okt 2022

My sme mali šťastie dvakrát 👍 ale samozrejme sme viackrát videli aj prázdny stojan. Konkrétne Trenčín

lalenka33
12. okt 2022

U nás v RA som videla stojan za pokladňami. Trošku blbo umiestnené. Ale vždy bol prázdny. A dnes v Bille som videla syry s nálepkou neplytveme potravinami 50% zľava.

aduskatt
12. okt 2022

@janinka007 ani som nevedela, že je to aj u nás, skúsim pozrieť🙂

breeenda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malinoismum
12. okt 2022

Mal by mať zruba 3 kg, ale u nás v Topoľčanoch podľa mňa nemá maximálne 1 kg… Býva ráno po otvorení a večer pred zatvorením….
A Veru, úplne blbo umiestnené – keď už máš nakúpené a zaplatené - zbadáš to za pokladňou 🤷🏻‍♀️

bebiss
12. okt 2022

U nás v BN včera mali navečer dokonca ešte 3 bedničky, ale umiestnené až za pokladňami, dosť nešťastne... Málokto si to všimne...

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronka523
12. okt 2022

Aj Lidl Námestovo 🙂