Baby, nemažte diskusie

ukulela
22. feb 2018

Baby, urazené zakladateľky, nemažte diskusie! Okrem toho, že sa Vám nepáči ich vývoj a niekto Vám v nich naloží, tak sú tam užitočné informácie. Posledný prípad - mladá budúca mamička s depkou, no baby tam popísali dosť dôležitých info ohľadom vybavovačiek papierov na pobyt/zp/rodičák v Čechách .. autorky som sa zastávala, ale zjavne jej tam už kritika prerástla cez hlavu, začala reagovať agresívne a šmahom ruky to potom zmazala. Na čo potom diskutujeme a snažíme sa pomôcť?
@admin - operatívne meniť pravidlá mazania? Nech to nie je také jednoduché? Fórum potom stráca zmysel ...

hettinka
22. feb 2018

ja myslím, že cela ta tema bola fake, celý čas klamala ... a keď som jej to napísala, tak do sekundy to zmazala

dominika6
22. feb 2018

@ukulela hej to maáš ako nedávno čo tu tá premotivovaná baba chcela nahlásť na úrady firmu čo mešká s výplatami...a že jej chlapovi dávajú min mzdu na pásku,,každý čo jej povedal pravdu bol za debila..

henikav
22. feb 2018

No ale mat zmiesane pocity moze mat kazdy, ak sa niekto zdoveri v slabej chvili, niekedy sa nestastne vyjadri a hned sa tu do nej vsetci pustia. Ja sa necudujem ze temu zmazala. Zmenilo sa to tu a velmi.

ukulela
autor
22. feb 2018

@henikav len to cloveka potom mrzi. ako na jednej strane z toho nevychadzala dobre, ale ozaj tam uz potom padali uzitocne info, ktore si niektore baby nevedia dohladat, resp im to minimalne moze pomoct .... mohla napisat daky zaverecny akoze obranujuci prispevok a temu zamknut ... ale pravidla su pravidla, admin je admin, tak tu mame nove moresy :(

hettinka
22. feb 2018

@henikav myslím, že sa do nej "hneď nepustili", práveže jej aj celkom radili, čo a ako má doriešiť. Lenže ona potom písala také báchorky že dovi-dopo. O

henikav
22. feb 2018

@ukulela mas pravdu, ale ludia sme vselijaki. Niektori nechcu pocut pravdu, alebo pomoc, ini zas napisu tu ich pravdu velmi utocne a hranato, lebo vsak v intimite internetu preco nie, osobne by to asi rovnako nepovedali... Mne je celkom luto ze kazda diskusia skonci hadkami. Ja som tu ziskala pred rokmi velmi dobre priatelky, ktore mi vzdy pomohli a podrzali ma aj v tazkych chvilach a mam ich uprimne velmi rada, su ako moja dalsia rodina, ale nie kazdy ma take stastie, svet sa meni, diskusie tiez

henikav
22. feb 2018

@hettinka ja viem, ja som to citala, aj som jej pisala a boli tam aj rady, ale aj celkom bolestive utoky na nu. Komu by sa to pacilo citat take veci o sebe, hlavne ked ma len 22 rokov, je to este dieta

deti95060810
22. feb 2018

@henikav 22 a dieťa.... 🙂

henikav
22. feb 2018

@deti95060810 nie kazdy dospeje v 18tich 😉

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janina1127
22. feb 2018

No veľa diskusii je škoda lebo fakt sú tam možno napísané veci, ktoré by pomohli aj niekomu inému ale koniec koncov to treba brať tak, že to bola jej téma, o nej a keď sa jej znepáčila tak je to prakticky je právo zmazať ju.

hankano
22. feb 2018

Každý má právo zmazať svoju tému, ak tu taká možnosť je. Ak s tým je problém a väčšina túto možnosť neche treba urgovať správcov webu, aby mazanie odstránili. Zakladanie témy o mazaní nemá zmysel.

ukulela
autor
1. máj 2018

ach ... toto mazanie hala-bala. hlasi mi, ze mi niekto odpovedal, oznacil, ... a o-la-laaaa, diskusia zmazana :( ako je dobre, ze ze zakladatelka moze stopnut diskusiu, no je to prilis jednoduche. keby sa to dalo aspon dako osetrit, napr najprv zamknut a po potvrdeni adminom vymazat, alebo aspon moznost docitat, kto mi co odpisal :(

hettinka
1. máj 2018

@ukulela čo sa zasa mazalo?

ukulela
autor
2. máj 2018

@hettinka ta baba, co jej muz vymazal diskusiu s kolegynou, ktoru normalne citala a on jej uz z toho bol neverny ...

evak12
2. máj 2018

a zaujimave je,ze stale tie iste harpie v kazdej diskusii len deptaju a ponizuju,ani sa jej necudujem

ukulela
autor
21. máj 2018

... a zasa - babena, co riesi urcenie / neurcenie otcovstva. OK, moze mi to byt jedno, ale odpoviem, niekto ma oznaci v dalsej diskusii, ale to uz je pase, lebo si to neprecitam, bo niekto musi aj v robote sediet a daky vykon podavat, a dovtedy diskusia tam ta da daaaaa - zmazana :( keby bola aspon moznost si precitat, co mi kto napisal, ale nie. skoda, casto sa tu baby snazia radit, ale takto to konci v smetnom kosi.

alexandraalexandrova
21. máj 2018

@ukulela ja som za, nech sa teda diskusie nemazu. Ale zaroven by som dala podmienku aj pre prispievatelky a zakazala by som osocovanie, vysmech a osobne utoky. Povedzme si na rovinu, v kazdej diskusii sa najde niekolko bab co len rypu, sudia a utocia a ziadnu radu nikdy nedali. Prave kvoli takym vela diskusii tu zmizne. Ano, su tu aj fake temy aj zbytocne urazene zakladatelky, co nie su ochotne prijat radu...ale su aj take na ktore sa ozaj nepravom a dost hnusne utoci a tym sa necudujem ked svoju temu zmazu. Ked uz, tak to treba osetrit z oboch stran...

librarian
21. máj 2018

@alexandraalexandrova tá podmienka, ktorú uvádzaš - myslím, že táto myšlienka je už v pravidlách obsiahnutá. len to teda nestíhajú kompetentní čítať a mazať. zabrániť sa tomu nedá. ľudia vždy osočovali, vysmievali sa, útočili. prečo by to zrovna tu malo byť iné? lebo ženy, matky? to nezaručuje slušné správanie.

mňa mazanie diskusii tiež štve. čo to tak sledujem, väčšinou je to dané duševnou labilitou zakladateliek diskusií, nie príspevkami v diskusií. možnosť takto mazať diskusie považujem za veľký krok vedľa. keď vidím na pohľad kontroverzný názov témy, už sa mi to ani nechce otvárať. načo? veď to bude za chvíľu zmazané. aby sa to časom neodrazilo na čítanosti, "živote" v diskusiách. vôbec by som sa nečudovala...

alexandraalexandrova
21. máj 2018

@librarian ano, je to bezne. A ta podmienka ktoru tu uvadzam je rovnako absurdna ako poziadavka nemazat diskusie 😉 To ze vy niektore ste tu nastvane lebo nemate co citat, nuz mozno by vam neuskodilo trochu empatie s tou psychicky labilnou osobou, ktora v slabej chvili a v zufalstve tu zalozila temu, lebo mozno potrebovala len pocit ze ju niekto chape a az potom ako si precitala kopu nelichotivych a osocujucich komentarov pochopila ze urobila chybu a citila sa tak zle, ze to proste nezvladla a temu zmazala. A? Za mna na to ma kazda pravo, ziadny krok vedla to nie je, prave naopak, konecne je tu moznost dat stopku tym co nepoznaju slovicko respekt...
A ano, je mi jasne ze so mnou suhlasit nebudes ani ty ani dalsie. Ale to ani nemusite, mne je to jedno. Je to proste moj nazor...

agathachristie
21. máj 2018

Pokiaľ to tu bude tak, že sa na každú druhu vrhnú ako pyrane a masírujú si sa nej svoje egá tak by som mazanie určite nerusila.

thoughtfulweirdo
21. máj 2018

@ukulela aj mňa to štve, ale rozumiem tomu. Pod anonymitou internetu sú ženy hnusné, vysmievajú sa, ponižujú (a žiaľ veľmi často dokola tie isté), asi si chcú vynahradiť svoje nízke sebavedomie. Pokiaľ by sa tu ženy viac riadili heslom "ak nemám čo pekné povedať, tak mlčím", nemazalo by sa toľko diskusií a príspevkov.

alexandraalexandrova
21. máj 2018

@thoughtfulweirdo presne si to vystihla...

marusia12
21. máj 2018

Veľa diskutujúcich zakladá tému aj preto, že jednoduché síce majú nejaký názor, ale potrebujú sa v ňom utvrdiť, že je správy. Vývoj diskusie ale začne tvrdiť opak a tak sa maže a maže.
Stále tu mám rada tie témy:
Ako sa kosí pod trampolínou?
Ako varíte mrkvu?
Môžem ako tehotná tankovať?
Vďaka za MK a jeho plodné diskusie... vďakaaaa

ukulela
autor
25. máj 2018

baby, ako to skoncilo s dejvidkom a jeho snami? aj mi odpisal, aj ma oznacil, no nestihla som precitat :(

ukulela
autor
3. feb 2019

PRE BABU Z DISKUSIE O KONCI MANZELSKEHO AJ MILENECKEHO VZTAHU:
@le1la ale prrrr. ja napr neodsudzujem pausalne len teba, ci len chlapa. obaja ste mali hlavu zjavne inde, teda ty mozno srdce a on vtaka. preco ho neosdudzujeme? no lebo sem nepise on. ty si sa priznala, nemozes cakat, ze ta tu budu zeny lutovat. nevidim v tvojom pripade nic na lutovanie, resp,ak lutovat, tak len to, ze si nedokazala riesit krizu vztahu inac, ako neverou. rozviest ste sa mohli aj pred tym. o tom, ze vas vztah nebol OK svedci aj to, co si pisala - ze muz uz s vami nebyval pred odhalenim nevery. takze celkom na miest enie je ani obvinenie, ze ty si si rozbila rodinu (resp tvojim detom) - tu mate spolocny podiel s exmanzelom.
a teda k tomu, co si teoreticky napisala kmilencovej manzelke - do toho, ci a komu ne/vadi, ze strkal vtaka do inej - a tebe to nevadilo z opacnej strany? vari veris, ze spolu nespavali? nehraj sa na urazenu ohrdnutu milenku, pories si zivot, deti, novy zaciatok, a teda bud rada, ze milencova zena zrejme nevie, ze ide o teba, lebo asi by sa diali v baraku ine veci. baby ti nalozili a ty jesitne zmazes temu.

ceklis
3. feb 2019

@ukulela to fakt je téma zmazaná? Ráno som si to tam všimla a že večer prečítam a nič sa už nedozviem 😤😤😤 och!

ukulela
autor
3. feb 2019

@ceklis jo, a ja pisem zas koment pol hodinu popri detoch ako diva - a neda sa pridat. uz som sipila pruser, tak CTRL+C to isti (Po vzore kapitana) - reku nenecham vyjst moju snahu navnivoc 🙂 Ale teda o nic si neprisla, baby jej dost malozili a ona sa asi odula- a tak mame o telenovelu menej 🙂

ceklis
3. feb 2019

@ukulela niežeby som sa tešila tomu nakladaniu, len som chcela vedieť viac info. Nemám doma telku, tak isto by to bolo po uspani malého na čítanie. Čo už 🙂 snáď sa autorka nejako z toho celého vymota a nájde nového chlapa ☺️

saskia_98
3. feb 2019

@ukulela och a ja som ju akurat hladala že ako sa tá baba nakoniec rozhodla lebo keď som ju začala čitať bol tam ešte len začiatok .. Hmm no snaď baba dostane rozum že taky chlap čo si ju držal ako poslednu moznosť jej zato nestojí ..