Aký máte názor na veštenie?

aminah09
1. sep 2022

Mate s vestenim alebo tzv.duchovnym poradenstvom niekto skusenosti ? Verite na to ? Alebo je to podla vas len balamutenie mysle spojene s necistymi silami?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
syslik81
1. sep 2022

vymyvanie mozgov a penazenky citovo slabsich ludi .. normalny clovek nepotrebuje vediet co bude.. potrebuje zit tak aby sa nebal toho co pride ale bol pripraveny .

aminah09
autor
1. sep 2022

@elizabet173 ani ja, bola som tam a dost lutujem...mam z toho iba zle stavy, ale vela ludi co som citala pisu, ze sa im to splnilo tak nerozumiem ako to tie vestice robia

stellarstar
1. sep 2022

@aminah09 počkaj vytiahnem svoju vešteckú guličku a môžeme začať 🔮

kik2022
1. sep 2022

@aminah09 Jasne že to môže fungovať, ale prinesie to Vám do života len nešťastie, pretože je to mágia a s takým niečím sa netreba zahrávať.

patus_2
1. sep 2022

@aminah09 čo sa má stať sa stane a tak ako neviem ja, čo sa stane o 10 minút, tak isto to nevie ani žiaden veštec...

viestta
1. sep 2022

@aminah09 nič nevesta, len povedia niečo neutrálne co sa stane tak ci tak. A potom čítajú reč tela, povedia len to chceš počuť. Ci dobre ci zle. Zarábajú na hlúpych. Nič viac nič menej na tom nie je

aminah09
autor
1. sep 2022

@viestta a take ktore Vas nevidia? Len z datumu narodenia a fotky?

viestta
1. sep 2022

@aminah09 tak to už je úplný oyeb.

mandzula
1. sep 2022

Je to zarabanie na hlupych a zufalych ludoch. Si zober, ze vacsinu ludi trapi cca to iste - vztahy, zdravie, peniaze, takze trafit sa nie je az take zlozite.
Kamaratka si roky nemoze najst chlapa, byva s rodicmi, ktori cumia z okna, ked ide s niekym na rande. Vravim jej, ze sa ma odstahovat a zit svoj zivot. O tyzden oplieskala peniaze na vesticu, povedala jej to iste. Mohli sme za tie prachy radsej ist na veceru, by som jej lepsie "vyvestila".

lenitta
1. sep 2022

no neviem, ja som si dala trom ženám nezávisle od seba vyveštiť na diaľku a v mnohom sa zhodli, dokonca sa mi tie veci aj naozaj stali, nepovedali nič zlé, len kedy a v čom príde zmena.. ale vraj je to hriech, čo som nevedela, tak už som sa aj vyspovedala 😀

aminah09
autor
1. sep 2022

@mandzula no pekne.. 🙂
A nerozumiem tomu preco hovoria ludom negativne veci, co z toho maju

deti95060810
1. sep 2022

môj názor - neverím na bludy

bloger
1. sep 2022

@aminah09 Skôr to balamutenie mysle spojené s nečistými silami.

mandzula
1. sep 2022

@aminah09 potom zrejme posobia akoze doveryhodnejsie, kedze nikomu sa nedeje len to dobre.

viestta
1. sep 2022

@aminah09 co keby si peniaze co mi as na sarlatanov minula radšej na nejakú knihu, ktorá ti pomôže zvládať zložité situácie v živote? Alebo na kozmetickú, kaderníčku, masáž. Keď sa budeš dobre cítiť aj život bude krajsi a zle veci prestaneš vnimat

dominikac321
1. sep 2022

aky je rozdiel medzi vestenim a vykladom kariet? oslovila som niekolko kartariek, ta posledna do bodky povedala co sa stane a stalo sa....

aminah09
autor
1. sep 2022

@viestta pravda

aminah09
autor
1. sep 2022

@dominikac321 neviem

viestta
1. sep 2022

@dominikac321 je to úplne jedno, aj z kavoveho logru ti budúcnosť vyčítajú. Takú akú chceš. Hlavne, že zaplatíš.

roja01
1. sep 2022

@kik2022 mas svatu pravdu

roja01
1. sep 2022

@viestta ano a hned aj odporucam (nevnucujem) knihu AllatRa.

viestta
1. sep 2022

@roja01 zrovna tento druh literatury som na mysli nemala.

petka3012
1. sep 2022

@aminah09 osobne sa venujem ezoterike. A áno, poznám aj také, ktoré do toho nevidia ale využívajú len v prospech toho, aby zarobili. A nemalé peniaze.

Mám zákazníkov aj takých, ktorí sa ku mne roky vracajú. A nie, reč tela nepoužívam, ako tu bolo spomenuté, že sa vyuziva, keďže pracujem len online.

Taktiež nič neskraslujem. A čo sa zlých informácií týka, sú veci, ktoré povedať môžem (e) a ktoré nie.

Čiže treba sa držať aj v tomto "odvetví" nejakých pravidiel.

Je veľká škoda, že v dnešnej dobe sa tomu venuje toľko ľudí, ktorí sa tomu vôbec nerozumejú a robia zle meno ezoterike.
Ale netreba všetkých hádzať do jedného vreca. Pretože naozaj sú aj také, ktoré sa v tom neuveriteľne vyznajú.

Všetko ale s mierou. Tiež sa netreba sústrediť a riadiť sa úplne vo všetkom tým, čo vám povie veštec/veštkyňa. Rozhodnutia sú výlučne na klientovi.
A taktiež by vám všetkyňa/veštec, nemal povedať ako sa rozhodnúť, ale aký dopad napríklad bude mať vaše rozhodnutie.

sszuzu8
1. sep 2022

Mne pani vyložila karty a povedala ze mam rad záujemcov ale sú to karmicke vzťahy. Co to znamená nepovedala vraj mam si to zistiť sama.., 🥴

jarmillka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sszuzu8
2. sep 2022

@jarmillka ja to verím lenže ľahké a krásne vzťahy som zažila asi raz 😏🙄 mne príde ze všetky sú tazke a majú niečo naučiť. Ci len nemám šťastie prežiť skutočnú lásku ktorá nepríde len človeka poučiť?

pullmann90
9. sep 2022

Napíšte mi email a pošlem vám súbor ako skončia veštice po smrti.

tornado55
10. okt 2022

Verím vešteniu respetívne jasnozrivosť mám na mysli ,lebo veštíc je mnoho to sa ani nečudujem ,ze ludia neveria že niečo funguje.Dnes si same robia reklamu a mätú ludí., som bol znechutený ,využivali moje zranene ego aj srdce až kým som nedostal kontakt na sofu Už som sem písal do nejakého fora najlepšia jasnovidka aka je rokmi overena je Sofa najdete ju na vestenie-sofa.eu a neolutujete .Je priama a aj zabavna pri nej sa problem rieši ako malina.Skúste a potom píšte či veríte

maja24519
5. dec 2022

@aminah09 ziadne vestenie neexistuje je to len biznis a vytahovanie penazi zo zufalych ludi