Aký je podľa vás ideálna žena, čo sa páči chlapom?

9. okt 2020

Robím malý prieskum 😘 aká by mala byť ideálna žena ? Čo sa týka výzoru povahy ?

sisa_s
9. okt 2020

Ved kazdy chlap ma svoje hadam nie? Naco takato otazka?

peter244
9. okt 2020

Ktorá nepodvádza.

fokuska
9. okt 2020

Pre Joza z Bratislavy by mala byt vysoka, stihla, s dlhymi vlasmi a velkymi ocami a mala by byt ticha, mila, dobrodruznej povahy.
Pre Fera z Kosic by mala byt krv a mlieko, nie velmi vysoka, na vlasoch mu nezalezi, pacia sa mu tmavsie typi (plet, oci...) a povahovo energicka, blazniva, extrovertka.
Pre Imra z Popradu je idealna taka, ktora vo svojom tele citi skvele a nie je vyzyvava a je rodinne zalozena, skromna a oddana.
Pre Viktora z Trencina je idealna nizka, stihla, modrooka, inteligenta so zmyslom pre humor.
....

zuzanka.zuzu
9. okt 2020

@fokuska super popis.... a to si zobrala len výzor, resp. povahu. kde je náboženstvo? vzdelanie? politika? peniaze? atď atď atď

zirafienka
9. okt 2020

@fokuska perfektné😂

katka281
9. okt 2020

@zuzanka.zuzu inac ktovie ci este dnes muzi riesia vzdelanie a nabozenstvo. Moj manzel je veriaci-katolik, ja som neveriaca-evanjelicka, mam vystudovanu VŠ ale zevraj by bol so mnou aj keby mam obycajnu strednu bez maturity 😄 zase velmi individualne. Dost zvlastna otazka od autorky. Fokuska to vystihla na vybornu 😄

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
9. okt 2020

@katka281 Neveriaca evanjelička je dobré! 😀

katka281
9. okt 2020

@h2 tak myslela som to tak ze som pokrstena u evanjelikov, ale veriaca nie som aj tak 😄 viedli ma vsetci k tomu, ale kazdy clovek ma vlastnu hlavu...

h2
9. okt 2020

@katka281 Veď ja chápem, ako si to myslela. Len ma to pobavilo.

lintu
9. okt 2020

Tu vedľa jeden píše, že nevadí, keď má baba mrchavú povahu, hlavne že je dobrá v posteli...

katarinka89
9. okt 2020

Nepotrebný a neobjektívny prieskum. Blbost- nad mraky- čo povaha to iné kritériá 😱

fokuska
9. okt 2020

@zuzanka.zuzu Autor(ka) pise iba co sa tyka vyzoru a povahy 🤷‍♀️🤷‍♀️

katka281
9. okt 2020

@h2 ano, je pravda ze som to napisala zvlastne 😄 ale vidis, aj tak si pochopila moje myslienkove pochody 😄 napriek pokrocilej hodine, teda aspon u mna.

lalenka33
9. okt 2020

Taká,ktorá nebude mať mokré gaťky z Pelleho jamiek a bude mať majetok ako Matovičova Pavlínka 😁 . Berte prosim v ramci srandy ,bez politickych hadok.

denkatn
9. okt 2020

zevraj taka ktora je zenska a nestrati vo vztahu svoju ziaru, ja bohuzial niekedy stracam svoju ziaru, pri plneni vsetkych povinnosti nedbam na seba a svoje dobro a viem ze to je zle. ale neviem to inak zvladnut. Zeny ktore toto zvladnu su velmi pritazlive.

pininka1
10. okt 2020

Taka aby bola v kuchyni gazdinka a v posteli slapka 😀😀

kassandra25
10. okt 2020

Z mojich skusenosti: moze byt aj skareda, aj tlsta, ale nech dobre vari, vypeka a dobre zaraba. To vladne Slovenskom. Lebo laska ide cez zaludok, milenku si moze najst peknu a aby bola sebestacna financne, lebo chlapi si chcu uzivat to svoje a su lakomi na peniaze, gro.

kassandra25
10. okt 2020

No, nazor mojho manzela: nesebecka, neegoisticka, vludna, vraj pekne oci a usmev - lenze kazdemu sa paci ine

marcellka32
10. okt 2020

A ja som počula zas takto: v spoločnosti dáma, v domácnosti gazdiná a v posteli stetka.... samozrejme v jednom 🙂

goodidea
10. okt 2020

@pininka1 to je ono 🙂

marca12
10. okt 2020

@katka281 ale riesia. Tak ako zeny nechcu chlapa bez auta,tak aj chlapi hladia na vzdelanie a dokonca aj nabozenstvo. To kastovanie z nasej mentality asi tak skoro nevymizne

zuzinapipina
10. okt 2020

Ako hovorili u nás v partii chalani(ide o vtip, tak prosím nech to neberie nik vážne) citujem ich:,, prsnatá, hluchonema nymfomanka, vlastniaca obchod s liehovinami 🙂

ovaaa
10. okt 2020

Skus oslovit muzov na pokeci....borci ti urcite povedia svoj ideal zeny 🙂.

deti95060810
10. okt 2020

niekomu stačí ak má žena krvný obeh - nie je nafukovacia Anča... na výzore nezáleží...

flavica
10. okt 2020

kazdy ma nejaky iny, jednemu sa paci jedno, druhemu zase ine, vseobecny ideal podla mna nejestvuje 🙂

majkeel
10. okt 2020

🙂 Inzerát:
63-ročný, tlstý, smradľavý, neúspešný, nevychovaný muž hľadá ženu opačných vlastností.

tripetta
10. okt 2020

Žiadna.

jaja20
10. okt 2020
adriankomoj
10. okt 2020

@lintu 😄😄😄😄😄