Ako sušíte premočené topánky?

skjatqo
9. dec 2021

Dobry den, ako riesite premocene topanky? Pouziva niekto susic do topanok?

patka06
9. dec 2021

Máme doma sušiče do lyžiarok a bežne s nimi doma suším tenisky alebo čižmy

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronice
9. dec 2021

@viestta ja tam pcham noviny, dobre saju vlhkost 😁👍

marcellka32
9. dec 2021

Práve mi prišiel syn a nové topánky (naimpregnovane), mokré vnútri...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macekovam
9. dec 2021

@skjatqo mozes si odkladat tie male ,,sačky ,,co byvaju v krabici od topanok... a tie pouzivat.. a daju sa kupit aj take vacsie sacky...

veronice
9. dec 2021

@viestta ano suhlasim, letaky z tesca zrovna nie take tie leskle ale ked pridu bratislavske noviny alebo nieco na ten styl starej klasiky tak si ich skreckujem, tie su top 👍

evica17
9. dec 2021

Bud noviny alebo papier a pod radiator, alebo na radiatore bez novin, alebo sa este daju susit v rure, ale neskusala som este, treba pohladat na nete...iba ked som.lyziarky kupila tak sa davali do rury kvoli dacomu ale nepatam.uz

zuzanka.zuzu
9. dec 2021

som jediná, ktorá nerobí nič a proste ich nechá cez noc vyschnúť? 😀
ak narýchlo, tak fénom na vlasy

jana_eyre_2
9. dec 2021

Keďže máme podlahovku, ktorá nie je extra tepla, /jediné radiátory máme v kúpeľni ale sú napojené na podlahovku, takže tak večer sú trocha vlažné/ tak máme sušic topánok, susim na tom aj rukavice, šály atd. chceme kúpiť aj el.radiátor na uteráky, lebo keď je u nás sneh, tak fakt nemám kde sušiť.. dnes šli na záhradu /sme v karanténe/ 3x nestihli sa dosusit ani náhradné ani hlavne bundy a oteplovaky..

jana_eyre_2
9. dec 2021

@zuzanka.zuzu pri troch detoch by som susila asi celý den tým fénom 😅

marsmykkok
9. dec 2021

teraz cez zimu dávam ku kachliam ked sa v nich kúri.

googwife
9. dec 2021

Dávam na radiátor a keď sú len trochu vlhké tak sušič na topánky mám 😉

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaroe
9. dec 2021

@skjatqo vypcham novinami a pod radiator

miadi
10. dec 2021

Operiem a susim v sušičke. ( tenisky alebo detske topanky) moje sa mi nestava zeby som si dala nevhodnu obuv trebars kozene by som tiez dala do susicky na studeny program. ( mas to na takom drziaku ktory pichnes do susicky ked susis topanky Cize tam len sedia nebuchaju a bubon sa toci ..)

vanda323
10. dec 2021

@skjatqo pri krbe

simca06022011
10. dec 2021

Nerobim nic 😁 utriem a nechám uschnut. Ani radiator nemáme. A inak cizmy mi nepremokaju ani dcere, tak neviem 😁 snehuliakov sme 2h stavali.

tabakmirka
10. dec 2021

Nič nejako špeciálne, nechám ich preschnúť, kedysi som aj papier dávala, keď ešte noviny boli novinami, ale teraz už ani to.
Teraz ich nechám uschnúť a keď treba obujeme ďalšie 😀

skjatqo
autor
11. dec 2021

@viestta tiez to tak vidim

skjatqo
autor
11. dec 2021

@tabakmirka no...len potom pride kriza lebo mam iba dvojo pre kazde dieta

skjatqo
autor
11. dec 2021

@simca06022011 nepremokaju ani mojim chalanom...len keby ste videli co robia, ako sa sulaju po snehu, proste sa im naberie aj ked maju gate s gumickou a vysoke snehule 🤷

skjatqo
autor
11. dec 2021

@lubka261 aky mate?

skjatqo
autor
11. dec 2021

@patka06 aky mate?

zuzliq
11. dec 2021

@skjatqo proti naberania snehu používam šuštiakové štucne. Sú to také tunely s gumičkou hore aj dole. Do topánok sa nič nenaberie.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patka06
11. dec 2021
simca06022011
11. dec 2021

@skjatqo 😂 no jasne... Chápem.

skjatqo
autor
13. dec 2021

@zuzliq skusim este aj stucne. Chalan mal vysoke snehule a na gatiach dole gumicku pod topanku. No nic sa neda robit, treba kompley obalit 😉

mizu89
4. jan 2022

@lubka261 ahoj chcem sa spýtať na ten sušič na topánky.cez tu špirálu sa prepchaju aj detské topánky?