Ako skombinovať sukňu?

17. máj 2023

Maminky, čo by ste si obliekli, obuli k takejto sukni?

xsimonkax
17. máj 2023

Biele tielko, biele tričko bez napíšu a conversky biele alebo sandalky, šľapky.

samkolea
17. máj 2023

Tielka, bezove, hnede, marhula, biele. Na obutie : kristusky, espadrily, kozenne slapky.

heidy222
17. máj 2023

Podľa toho čo máš v skrini 😊 riflovu bundu napr, topánky také tie na platforme sandále

tykat
17. máj 2023

Napr. biele tricko alebo bluzku a platene sandale

autor
17. máj 2023

@heidy222 musím niečo kúpiť. Mám len tepláky a čierne tielka 😀

autor
17. máj 2023

@samkolea takéto niečo?

andreakotesova
17. máj 2023

Nie. Táto sukňa pýta biele tielko/tricko a biele platenky/Convers-ky.

martinka13
17. máj 2023

Jednofarebné tricko(tielko) a jednofarebné plátenky

taminka1986
17. máj 2023

Vymenila suknu😅

galganka
17. máj 2023

Veľmi pekná. Asi polovica skrine by mi k nej pasovala. 👍🏻 prezraď odkiaľ a čo za materiál.
Biele tričká, čokoľvek vo farbách sukne, broskyňový sveter, rifľovka, platenky, sandále, aj rolák béžový, košeľa, z fotky možno aj mušelín by pasoval...

samkolea
17. máj 2023

Ano ale aj skor hladke tricka a este ma napadla taka lanova kosela bezova, kludne “oversized”. Alebo keatky pletenny sveter -do pasa, uz bolo tiez spomenute. Velmi pekna sukna. Len pocasie uz na to 👍

autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
galganka
17. máj 2023

Veľmi dobrý úlovok, tiež sa mi pár super vecí podarilo tadiaľ. Dobre vyber k nej. 👍🏻

babulkomale
17. máj 2023

Aka roleta 😃

domiklik
17. máj 2023

Pekná sukna... Ako ti už písali, jednofarebné tričko zemitej farby (obtiahnute, oversize aké chceš), tmavohnedé sandále, alebo niečo ako birkenstock... Pekný klobúk a môžeš ísť

marianarem
17. máj 2023

Aj ja by som ju hned brala 🙂

slavomira236
17. máj 2023

To je taka retro sukna pamatam ze ked som bola n zakladke mala som taku podobnu aj mama aj saty take

lasona
18. máj 2023

Veľmi zaujímavá sukna, biele tenisky a biele tricko

autor
18. máj 2023

@babulkomale
@taminka1986 vtipné ste dievčatá, ako decká na základnej škole.

Takéto sandálky môžu byť? Či skôr niečo bez tej mašle?

taminka1986
18. máj 2023

To nemalo byt vtipne. Nemam rada taketo "handrene" sukne. A tie doplnky navrhovane k tomu sa sice hodia,ano ale je to presne ten prirodny styl co sa mi nepaci🤷

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
merlinja
18. máj 2023

v pohode tričko akejkoľvek farby aká je na nej, resp. tielko, rovnako aj jednoduchý svetrík do pása tiež v daných farbách. Tiež aj rifľová bunda, tá môže byť aj modrá, ale aj v tých farbách. Topánky, tie biele na platforme s uväzovaním sú super, ale tiež v pohode aj vo farbách zo sukne, rovnako plátenky, ale myslím, že aj tie sandálky čo máš unesie. Tiež kožené jednoduché šlapky - hnedé môžu byť. Hlavne k nej nedávaj nič so vzorom.
Ale pozerám, že pán nadomňou je iný odborník, predpokladám, že to čo navrhol by najradšej videl ale bez tej sukne. Ach jaj.

autor
18. máj 2023

@taminka1986 a načo to tu píšeš? Ja som položila otázku čo k tej sukni obliecť, nie či sa niekomu páči.. ale to je fuk, potrebovala si sa vyjadriť, vyjadrila si sa...

@merlinja podobné sandálky ako tie zaväzovacie som dnes kúpila, vrch som nevybrala zatiaľ žiadny, ja mám dosť atypickú postavu, musím nakupovať v obchodoch pre pubertiačky a tam samé tričko do pol pupku v kikiriki farbách, to už nedám na seba 😂. Niečo pohľadam on-line .

sovica
18. máj 2023

@autorka Super sukňa👍 Môžem sa opýtať, kde si ju ulovila? Ináč, pripájam sa, tiež by som k nej dala basic tričká/tielka vo farbe sukne, košeľu uviazanú do pása (nie zastrčenú do sukne), rifľovú bundu, biele tenisky, biele/béžové/bledo hnedé plátenky alebo sandálky s klinom alebo na platforme.
@maros313, kočka sa v tej sukni chystá medzi ľudí, nie do postele🙈

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
18. máj 2023

@maros313 to čo si pridal k tej sukni nepasuje bez ohľadu na postoj. Navyše do toho nemôžu ísť vložky do podprsenky, takže je to pre mňa nenositeľné v akejkoľvek kombinácii.

autor
18. máj 2023

@sovica písala som už vyššie, aké zmazali to, je z bazára, ktorého meno tu nevyslovujeme . Nemá žiadnu značku, zrejme to bude nejaké home made

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
uglybetty1234
18. máj 2023

Odkial je sukna? Je skvela!
Tiez to vidim na biele tielko alebo aj tu koselu uviazanu v pase, espadrilky, sandale lanove

sovica
18. máj 2023

@maros313 Z čoho si vydedukovala, že mám obmedzené postoje a neorientujem sa v odevoch? Lebo tá podprsenka a body sa k tej sukni nehodia ani omylom. Sú to kúsky buď na večernú príležitosť, do baru alebo to body (pod ním podprsenka) si viem ešte predstaviť na nejakej spoločenskej akcii, ale s úplne inou sukňou, či nohavicami, tak aby to nepôsobilo vulgárne. Jednoducho, s tou sukňou, ktorú pridala @autorka, sú tie tie dva kúsky, ktoré si pridala Ty, nevkusné.
Keďže sa tu prezentuješ pod pánskym nickom, tak mi to prišlo sexistické. Ale keďže si nás vyviedla z omylu a si žena, tak mi to príde “len” nevkusné.