Ako sa stať neviditeľnou?

22. mar 2022

Začnem otázkou .....AKO SA STAT NEVIDITELNYM/OU ? 🤔.... Človek chce len normálne žiť a nič neriešiť (okrem beznych veci samozrejme ) ... 😡Len VZDY sa nájde niekto kto má za potrebu riešiť mňa poprípade moju rodinu ...vymýšľať si veci riešiť veci o ktorých ľudia HOVNO vedia 😡... Riešiť pre ich životy TOTALNE NEPODSTATNE veci !!! 😡Mňa by vo sne nenapadlo riešiť také veci ako riešia ľudia naokolo mňa ... PRECO?🥴 to vážne majú ľudia TAK nudné životy ? BOZE ... v akom svete žijeme 😓😭??? Dá sa mi vracať🤢🤢🤢🤢🤢 ..... (Potrebovala som to napísať) ďakujem za uvoľnenie ventilu 🙏

0silvia0
22. mar 2022

staci tym ludom normalne povedat, ze ty si svoje zalezitosti vyriesis sama.

lilyianka
22. mar 2022

Co také riešia na tebe a tvojej rodine?

muzik
22. mar 2022

Autorka, však si ty z okolia Žiliny? :D

autor
22. mar 2022

@0silvia0 ale to sa nedá .... To sa už x krát stalo ale stále sa nájde niečo čo riešia a stále sa to týka mňa a ja ani neviem prečo ....neviem prečo som pre ich zrak a uši taká ,,populárna" .... Ničím som není výnimočná .... Žena manzel dve deti .... Žiadna extravagancia ... Normálny život ....žiadny luxus ... A aj tak .... Ja to takto nechcem proste

autor
22. mar 2022

@lilyianka to som sem neprišla riešiť.... Že čo konkrétne ....len potrebujem pustiť ventil !!!!

autor
22. mar 2022

@muzik takže asi je viac takých ,,populárnych " 🥴🤢

vsauce_
22. mar 2022

Jedným uchom dnu, druhým von. Čím viac ťa to bude štvať, tým viac to budú riešiť. Proste vykašli sa na takých ľudí. Stoja ti vôbec za to sa takto rozčuľovať?

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
22. mar 2022

Keby si si z tych kecov nic nerobila, mykla plecom, tak ich to prestane bavit. Teba to serie, si z toho vo vyvrtke a oni maju pocit, ze ich intervencia ta hlboko zasiahla a prave sa nad ich slovami hlboko zamyslas🤔

autor
22. mar 2022

@vsauce_ však to že nestoja ...len tá faloš nemá hraníc .... A tie vymysli ....že sa bojím CO BUDE NASLEDOVAT .... Vždy je dva mesiace kľud že si už myslím že je všetko ok a potom BUM. Dozviem sa takú vec že mi sánka padá ....ZE KDE na toto chodia !

autor
22. mar 2022

@zoro9836 ja som na materskej ....sedím doma celé dni Max nákup ihrisko ....okrem môjho muža a mamy sa s nikým nerozprávam .... A keď aj áno nikdy sú to není veci z môjho súkromia ....len ľudia sú asi príliš všímavý a preto by som sa najradšej zakuklila

autor
22. mar 2022

@0silvia0 Len o Tom nikto nevie že ja viem tie veci a že mňa to serie ....

0silvia0
22. mar 2022

Tak im to povedz narovinu, ze vies ake kecy vypustili a nech sa nabuduce krotia.
Sama si robis zle, ked to tym ludom neukazes, ze si to neprajes.

letnakrasa
22. mar 2022

Chapem tvoje rozrusenie, aj mna to vytaca, ked niekto riesi tvoj zivot a nic ho do toho nie je. Velakrat si ale zopakujem v hlave tento uzasny citat a je mi lepsie 😊 "Su ludia, ktori ta budu milovat, nech urobis cokolvek. A su ludia, ktori ta budu nenavidiet, nech urobis cokolvek. S tymi prvymi si daj kavu, a na tych druhych si pripi vinom. Zivot nie je o tom, aby si kazdemu vyhovel." 🥂

autor
22. mar 2022

@0silvia0 no a práve toto nechcem ....nechcem sa hádať není som taká povaha .... Radšej s každým vychádzať a jednať na rovinu a keď ma niekto niečo prostí mne alebo nejaké otázky na mňa ...tak nech to riešia priamo somnou a nie tá s tou a potom henta s hentou .... A ja som to dozviem nakoniec .... Ja nebudem nikomu nič vysvetľovať .... Len by som ocenila keby si každý určí hranice a každý riešil to čo riešiť má

autor
22. mar 2022

@letnakrasa vyyyborneeeee .....normálne si to asi dám vytetovať ....ďakujem 🙏🙏🙏🙏🙏

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
22. mar 2022

Nemyslela som s niekym sa hadat. Myslela som tym to, ze ked sa k tebe dostane nejaky vyplod, tak niekto ti ho asi zvestuje, ci? Tak tomu dotycnemu treba dat razne najavo, ze to je vyplod, ktory ta nezaujima a nebudes sa tym zaoberat. Bodka.

loliki
22. mar 2022

Nič ma do toho nie je, ale natíska sa mi otázka: Nemáš PMS? Čo tak dať si Magnézium? Kým si sem nenapísala, ani som nevedela, že existuješ. Ale teraz si sa stala viditeľnou. 🙂

savanna
22. mar 2022

Nebyvas nahodou na dedine? Mnohe slovenske dediny su v tomto, bohuzial, stale zaostale, ludia uzkoprsi a klebetni, starajuci sa do vsetkeho.
Cim vacsie mesto, tym vacsia anonymita a tym vacsi pokoj, co sa tyka klebiet a vsetecnych ludi.

autor
22. mar 2022

@loliki PMS nemám .... A ani galon magnézia by mi nepomohol 🙄🤔🤦 ale ďakujem ....mám len oslabené nervy z debilou

autor
22. mar 2022

DebiloV*

autor
22. mar 2022

@savanna mesto teda o niečo väčšie ako dedina ..... Asi som len natrafila na taký typ ľudí ..... Moja smola

loliki
22. mar 2022

Takéto maličkosti ma nemôžu rozčúliť. 😉

autor
22. mar 2022

@loliki keby sú to maličkosti 😭

autor
22. mar 2022

Ok ľudia idem ja radšej spat ....a čakať čo prinesie ďalší ,,úžasny " deň ....možno budem od zajtra zlatokopka alebo krkavcia mater ....tak sa tu majte a riešite veci na rovinu 🙏🤦🥴😁😫 mier vsetkym

miadi
22. mar 2022

Ty riesis ludi ze riesia ludi ( teba) riesit veci na rovinu to je rich od teba . Sa trosku ukludni. Ked ta Niekto ohovara treba ich otvorene zastavit. Alebo kaslat na to.

loliki
22. mar 2022

Poriadne sa skry pod paplón a budeš neviditeľná.

ivangeline
23. mar 2022

Ze to ignorujes.

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz