Ako sa rozísť v láske?

21. jún 2020

Šup šup rady sem ako sa s niekým rozísť aby si nemyslel ze ho nemilujem
Nemôžeme spolu byť 😢

srandujete
21. jún 2020

pohadaj sa s nim ( nazivo alebo cez spravy) . . aby si myslel, ze to ukoncil on . .

h2
21. jún 2020

Ak sa chceš naozaj definitívne rozísť, tak by si dotyčný práveže mal myslieť, že ho nemiluješ.
A prečo vlastne nemôžete byť spolu?

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sandrika1986
21. jún 2020

V poslednej dobe su tu temy zaujimave...

ayanamirei
21. jún 2020

mna by zaujimal ten vazny dovod na "nemozeme byt spolu"

damtiporiti
21. jún 2020

Kup si Bravíčko

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
21. jún 2020

Ste fakt originálni 😁 vypálilo to inak. Najprv sme sa posekali potom som mu povedala že aj keď ho milujem musíme sa nechať ale on to nepochopil 😞 on si myslí že len mám zlú náladu.
Ten vážny dôvod je 6000km medzi nami 🙂

prasiatko30
21. jún 2020

Nenapisem ti pozyvaci list a nebudem ti robit garanta na vstup de eu

ckocka
21. jún 2020

A on tú vzdialenosť ešte nepostrehol?

lindusss2016
21. jún 2020

A preco by si mal mysliet, ze ho milujes? Ak by to bola laska, tak 6000 km by ju urcite nezastavilo. Laska to nie je a teda sa musite rozist. Ale nerozumiem, preco by si mal mysliet, ze ho milujes.

prasiatko30
21. jún 2020

@ckocka ak sa potrebuje dostat do eu - vzdialenost nie je prekazka v jeho cistej laske😅

leyla9
21. jún 2020

@ahoj0 🤣🤣🤣

ckatka
21. jún 2020

6000km...len som sa tak zamyslela...koľko je obvod zeme? Nestačilo by ísť opačnou stranou? 😂🤦‍♀️
Ale bez srandy...keď niekoho milujem tak nebudem vymýšľat a tvrdiť mu ze ho nemilujem a rozchadzat sa s ním. Ak to urobím...nie som zamilovaná...ale vypočítava chudera/chudák. Láska si cestu nájde. Vždy.

sissy27
21. jún 2020

Ak je niekto 6000km ďaleko tak sa netreba špeciálne rozchádzať, stačí ho bloknúť alebo proste ignorovať. Tu nehrozí, že by ti prišiel opitý spievať pod okná 😂
Aj ste sa už stretli naživo niekedy, či len láska cez net na diaľku?

lindusss2016
21. jún 2020

@sissy27 😂

damtiporiti
21. jún 2020

A ako ste sa posekali, nechcela si mu poslat peniaze na letenku, tak sa Mohammed urazil? Dievca, takto si chlapa neudrzis, hned otvaraj IB :D :D :D

jajka71
21. jún 2020

Tomu nerozumiem, teraz ste fyzicky blizko seba a nadide cas, ked sa bude musiet jeden z vas niekam vratit? Ak ano, tak to takto postav, ze nemozete byt spolu, lebo vase "svety" su inde, vase zivoty sa odohravaju v inom state a nejde(?) To urobit inak, ak ide o to, ze fyzicky spolu nieste tak nieje co riesit, lebo uz teraz ste "od seba". V prvom rade si musis ujasnit co chces a potom to riesit tu, lebo vzdialenost ktoru si zadala hovori o tom, ze bud je to somarina, alebo si len dopisujete alebo sa tak ci tak vase cesty rozidu, lebo vas delia hranice statov...co mi pride k tomu ze bud sa nastahujes ty k nemu alebo on k tebe, najdete si ine neutralne miesto na existenciu SPOLU fyzicky alebo sa vase cesty rozidu tak ci onak...

h2
22. jún 2020

@ckatka Len som sa tak zamyslela... obvod zeme je cca 40 000 km, takže asi nestačilo. 😉

jaskolka
22. jún 2020

Veď ak sa rozidete, môže ti byť jedno, čo si on myslí, či ho miluješ, alebo nie. Podľa mňa je najväčšia hlúposť pri rozchode slová, že si skvelý človek, milujem ta, ale nemožme byť spolu.... To nemá nijakú logiku.
Ak je jediný problém vzdialenosť, tak toto normálne použi ako argument, skrátka vaše svety sú úplne rozdielne, a hotovo. Neviem, či je African, Arab ci dačo také, lebo podľa tej 6000 km mi toto približne vychádza. Nijaké siahodlhe emocionállne výlevy netreba.

miadi
22. jún 2020

Tak mu povedz ze aj ked je medzi vami 6000km vytàča Ta tak že može byt rad že je daleko a tvoje myšlienky nevedia vraždit. Milujes ho ako holuba na streche no vrabec v hrsti by vyhovoval viac 😂vies co kašli na to nepochopi nevadi je dost daleko aby to bolo uplne jedno. .

misa11111
22. jún 2020

To si predtým nevedela že 6000km je prekážka??

akinom0077
22. jún 2020

6000km???? a to ste ako fungovali?:D

deti95060810
22. jún 2020

@prasiatko30 😀😀👍👍

laila22
22. jún 2020

@deti95060810 myslím, že odpoveď nedostaneme.

ave_eva
22. jún 2020

kamaratke toto povedal jej ex z Čiech: Miluji Tě, ale rozcházím se 🙂)))

ckatka
23. jún 2020

@h2 jaaaj to je priemer 🤦‍♀️😂👍

h2
23. jún 2020

@ckatka 😂 V pohode. (Už ma budeš asi nenávidieť, ale je to polomer. 😉 )

mimca77
23. jún 2020

@h2 @ckatka inak mi nikdy nenapadla varianta, ze "sme od seba 6000 km" moze znamenat, ze ja som doma a on dakde okolo jadra, diky, teraz ked budem pocut o takej vzdialenosti, budem sa smiat jak sprosta 😀

h2
23. jún 2020

@mimca77 Myslím, že si prišla na jadro problému. 😂