AKo funguje práca v Nuskin?

laura159
7. aug 2019

Ahojte, viete mi povedat ako funguje praca v tom Nuskin? O co tam vlastne ide ?? dakujem

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emmi101
8. aug 2019

Kamoška to predáva a vyzerá to tak, že to funguje tak isto ako oriflame, avon a všetko toto predávanie kozmetiky. Nie každý má na to aby sa tak nútil ľuďom

baskustek
8. aug 2019

Presne tak, MLM, sieťový marketing...

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelusiatko
9. aug 2019

Aj bývalá kolegyňa to stále ponúka na fb. Už je to otravné. Stále sa fotí s nejakým novým odtieňom rúžu, alebo ako si nanáša masku. Top bola fotka zadku v tangáčoch, tiež reklama na nejaký produkt. A tie fotky je jasné, že sú upravené filtrom, akoze pred a po, bez vrások 😀 Neviem, no to naozaj človek musí byť taký typ, aby aj niečo zarobil, stále ponúkať. Ja by som to nemohla robiť. A je to dosť drahá kozmetika, no podľa mňa žiaden extra zázrak, mala som tú bieliacu pastu, ale nič moc efekt.

laura159
autor
10. aug 2019

Dakujem vsetkym👍ako vidim to nebude moj salka kavy haha 😃

majja007
27. sep 2019

Je to pre take, ktore bud podnikali a vedia co je to podnikanie, alebo chcu zacat podnikat. Nemate nad sebou ziadneho sefa, cize vela báb nevie co ma robit, lebo tomu nerozumie a ma zleho sponzora, ktory ho nenauci. Robim s nuskinom vyse roka a zarobim viac ako ked som sedela 8 hodin v praci za pocitacom. Potrebujete disciplinu a aj pracovat a vonkoncom nie nukat produkty na silu, ci ako to podaktore hovoria 😁. Produkty som zacala najskor skusat a bola som nadmieru spokojna, tak som sa stala obchodnym partnerom. Nuskin je americka vedecka spolocnost 35rokov na trhu. Skratka je to novodobe podnikanie, bez kapitalu. Nemusim mat doma sklad a firma riesi za mna pripadnu reklamaciu a vsetko. Inu pracu by som ani nechcela.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivcek110
17. dec 2019

100 ľudí 100 chuti, každému vyhovuje niečo iné. Ja tiež s touto kozmetikou pracujem a mne tieto produkty sadli a pomohli mi na pleť. Ak by chcel niekto vedieť viac o tejto možnosti práce kľudne mi napíšte súkromnú správu 🙂 nie je to len také jednostranne ako tu uvádzate

jarush20
3. apr 2020

@majja007 presne tak ☺️

jarush20
3. apr 2020

@ptmt1011 nikto tam nedáva pravidla ani zákazy ani príkazy všetko si riadite vy ☺️ Ak ma človek dobrého sponzora a super tým tak nieje o čom. ☺️☺️

malia18
3. apr 2020

Vyjadrím sa aj ja po mojej skúsenosti a tiež som vydržala tak 3 dni. Veľká pravda že tie ktoré s tým robia tak to budú vychvaľovať ale podľa mňa je to naozaj oblbnutie ľudí. Netvrdím však že výrobky sú zlé alebo nekvalitné. Sponzor ti pošle skopírované texty ktoré posielajú každému kto má záujem začať. Potom ti pošle taký formulár ktorý vyplníš dáš tam svoje údaje. A potom sa môže práca začať. Všetko sa mi najskôr pozdávalo aj keď som tušila že to bude na princípe MLM podobne ako Avon Oriflame a tak ďalej. Ale povedala som si že pokiaľ je to cez net že by to nemuselo byť až tak nepríjemné čo sa týka vnucovania sa ľuďom. Lenže práve v tom som sa mýlila. Každý deň ti tvoj sponzor pošle fotku a k tomu text čiže príspevok ktorý zverejníš na profile. Pokiaľ ti na to niekto zareaguje že má záujem tak mu pošleš odpoveď ktorú taktiež skopíruješ od svojho sponzora a prepošleš. Mňa skôr zarazila na tom jedna vec. Ty sa zaregistruješ a pod meno do informácií si dáš nejaký znak a napíšeš si beBupe. To je známka pre ostatné že patríš do tímu nuskin. A tu sa dostávame k pointe veci ktorá ma zarazila. Môj sponzor mi povedal aby som si každý deň pridávala okolo 500 -1000 priateľov na Facebooku. Každý deň pridávala post ktorý mi vždy sponzor určil. A zostala som šokovaná keď som videla že po pridaní postu zrazu 30 komentárov aká je to dobrá značka a ako to funguje výborne atď. Pričom som to mala robiť aj ja popridávať sa do skupiny a komentovať si navzájom príspevky akože recenzie. No komentovali to aj baby ktoré žiadnu skúsenosť so značkou nemali. Len aby sa predávalo. Samé príkazy a zákazy ako to bolo povedané. V názve svojho profilu nemôžete mať že nu skin. Pridávať by ste si mali len ľudí s ktorými máte tak 1-4 spoločných priateľov čím menej tým lepšie. Ak by tá značka bola taká výborná tak určite by nepotrebovali takýto predaj. Predsalen to pôsobí lacno keď to funguje ako Avon Oriflame a xy takýchto spoločností. A príde mi choré ako si to všetky navzájom komentujú dávajú falošné recenzie že aké je to výborné a pritom samy si to pomaly ani nekúpia pretože je to naozaj drahé adobrá značka nepotrebuje takýto predaj, čo je podľa mňa dosť neprofesionálne z môjho pohľadu beriem, že to nemusí byť niekoho názor, ale nepotrebuje takúto kvázi reklamu pretože skôr si myslím že to tej značke uškodí ako pomôže, pretože ľudia si pomyslia, že to je zas len nejaký podvrh je to drahé predávajú to len tak hocijakí ľudia už pomaly ako teleshopingy tam všetko funguje a je super a príde ti to a povieš si že za tie PENIAZE radšej obyčajný krém alebo maska za 8€ nepáči sa mi to preto, že to môžu robiť fakt hocijakí ľudia ktorí o type pleti a potrebách pleti nič nevedia k n predávajú za prehnané peniaze, takže za mňa určite nie vravím je to len moja skúsenosť, ale chcela som sa s ňou iba podeliť pre tie, ktoré moc nie sú na toto vnucovanie sa ľuďom a zaujíma ich aj to "zákulisie". Pozor netvrdím, že sú výrobky nekvalitné no za tie peniaze to nestojí za mňa

malia18
3. apr 2020

@malia18 nevedia a predávajú to za prehnané peniaze*

majja007
3. apr 2020

@malia18 to si bola v koho tíme preboha? 😂😂😂, musim sa smiat, ze ten vas sponzor absolutne nema šajnu ako robit tento obchod a prave kvôli takým stráca meno táto firma. Mám pod sebou kopu distribútorov, ale ja nie som ich šéfka, každý si robí svoj biznis iným štýlom, žiadne také že ja pošlem texty mojim babám. Dokonca sa to može robit aj tak, že vobec nemusis byt na socialnych sietach a da sa aj tak, ze nepredavas produkty. Je strasne vela ciest ktorými môžeš ísť. Tak ako si to robila ty je príklad toho, že ako sa to robiť nemá. Pozri si napr. taayblue na IG, alebo herečku z BeverlyHils90210 ToriSpelling obe sú na vysokých pozíciach a myslis si, ze posielaju texty a fotky svojim distributorom😁? Samozrejme to nie je pre kazdeho praca 🤷‍♀️. No ale chápem ťa, že kvôli sponzorke máš teraz takýto názor a toto je problem u vela dalších báb.

dovozadokoca
3. apr 2020

@malia18 falošné komentáre je to, na čom som sa najviac zabávala. :D všetky na jedno kopyto.

miskaska
3. apr 2020

Ja milujem ich ruze 🙂

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
outfit4you
3. apr 2020

@malia18 Jemineee.. Grciam... Fuuuj.. A toto je presne tá línia ktorá kazí meno spoločnosti.. Žiaľ si sa dostala aj ako iné namotitované dievčatá do takého tímu, ktorý demotivuje asi každého.. My sme úplne iná skupinka a fungujeme na inom princípe.. No škoda.. :(

elisse247
4. apr 2020

@majja007 nedá mi sa neopýtať aj ja mám takú skúsenosť že je potreba meniť profilovku, dávať srdiečka na statusy, blahoželať k narodeninám všetkým priateľom a oslovovať aj cudzích ľudí súkromnými správami z kadejakých skupín. Čo mne tiež príde trochu pritiahnuté za vlasy. Ako je teda možné že sa dá robiť dokonca aj bez predaja produktov? Ďakujem za odpoveď 😉

dovozadokoca
4. apr 2020

@ptmt1011 "*dopln meno* objednaj mi, prosim, už mi dochádza!", "Mamina pozdravuje, je veľmi spokojná!", "objednaj mi ešte jeden pre maminu!" Neznášam falošné recenzie. :D

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baskustek
4. apr 2020

@ptmt1011 presne a ešte keď sa niekto ozve, čo to je zač...tak predajkyna napíše, info pošlem v súkromnej správe..ako keby rovno nemohla napísať 😄 Sa divím, že im to Facebook ešte nestopol.

baskustek
4. apr 2020

@elisse247 veď tým, že im robia aspoň reklamu na FB a ig. Odfotia sa s rúžom, maskou, bielymi zúbkami, ktoré sú upravené filtrom a dajú zdieľať, aby to videlo čo najviac ľudí. Zrejme aj za takúto reklamu sú platené

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majja007
4. apr 2020

@elisse247 ak nie ste registrovana, tak sa mozte pripojit na nas zoom meeting v stredu 8.4., kde si mozte vypocut o com je tato praca a potom ked vas to zaujme, tak mi napisete a mozem vam povedat este viac, to sa neda napisat takto, ale fakt to nie je o tom co pisete

elisse247
4. apr 2020

@majja007 práveže som a toto všetko som musela spraviť preto sa pýtam

outfit4you
5. apr 2020

Baby čo čítam tak toto je katastrofa... 😨
Som sama distribútor, ale určite NIE takýmto prístupom...
Veď to je Hrôza...
Ja sa už všeobecne nečudujem, prečo má tak veľa ľudí averziu na toto...
Osobne som začala spolupracovať so spoločnosťou až keď som si produkty skúsila a zistila, že sa mi páčia a som spokojná a preto to IBA odporúčam ďalej..
Kto chce kúpi si.. A NIE TOTO... OMG 🙈

majja007
6. apr 2020

@elisse247 to ste v divnom tíme potom ak vas toto nutia robit. Jedine comu rozumiem, je ze ked niekto chce robit biznis cez socialne ciete, tak musi mat upraveny profil, aby pôsobil reprezentatívne, ale to maju tak aj manažeri, ci ine pozicie v iných firmách, lebo to je prve, ked si niekto hlada pracu napriklad, ze mu pozru profil na FB, ze co je zač. Takze ako chcete pôsobiť na ludí, taký majte profil. No toto ale neuci nuskin, toto je tema o FB. No a FB aj Instagram ma svoj algoritmus, takze tie lajky budu kvôli tomu, ze ak mate napriklad v skupine 100ludi a nemate lajky, tak su nizke dosahy a vas prispevok ukaze Fb potom iba par ludom z tych 100. No a komentare takeho typu su hlupe, ked napise distributorka distributorke, ze si chce objednat 😁. Skoda, ze vam to nevysvetlia takto v tom tíme, ze preco si upravit profil a tak a nielen davaju take prikazy, lebo to fakt vyzera ako keby nam to nuskin kazal a to je blbost. O FB a IG je dobre si nastudovat viac, lebo fakt je toho vela, ja sledujem na IG profily, ktore ucia taketo veci.