Ako často a aké sladkosti jete?

25. jún 2024

ahojte, zaujíma ma či jete sladké, ak áno, ako často a čo máte najradšej?
ja si aj poviem že budem jesť iba tmavú čokoladu, datle, sušené slivky, čerstvé ovocie atď. a potom aj tak nevydržím a kúpim si nejakú hnusnú nezdravú sladkosť

pribinak
25. jún 2024

Každý deň. Milujem sladké ❤️❤️❤️❤️

lakebabe
25. jún 2024

Ja si to uz ani nehovorím 😄 dám si na co mam chuť a kedy mam chuť radšej to potom vypotim vo fitku. Ale najčastejšie teraz cez leto frcime na dobrej zmrzke, máme radi kinder čokolády, Milku a v podstate akukolvek cokoladu 😄 horká mi nikdy nechutila nebudem ju jest nasilu

vieronika14
25. jún 2024

Kazdy den

salamistka
25. jún 2024

najradšej mám keksíky typu mila, lina, horalky a dávam si tak 3x denne...ale nie je to dobré, lebo síce cvičím, ale na bruchu sa mi aj tak všetko ukladá, mala by som zredukovať max. 1 x denne

januska12323
25. jún 2024

Možno 3x po jednom za týždeň ale stane sa, že 3 za deň. Nejak zo nesledujem.

dzejsik
25. jún 2024

top sú horká čoko s kúskami malín alebo tvarohové krémiky - Pilosáčik, Lipánek alebo Míša mls 😁 keksíky sú u nás málo ale z nich sú naj Esíčka

kiwi3
25. jún 2024

nehovorim, ze jem len cisto zdrave veci, ale uz sa snazim fakt len max 2x do tyzdna a to tiez nieco, co stoji za to. najlepsie dobry kolac, zakusok. take kupovane keksy a ine somariny ma skoro vobec nelakaju

jaass
25. jún 2024

Ja raz týždenne, mne nejako extra sladké nechuti 🥲 skôr slané. A keď raz týždenne tak aj to len kúsok, žiadne prejedanie sa. Ale zas, ja si idem zdravší životný štýl

malaopicka
25. jún 2024

Skoro vôbec, respektíve veľmi výnimočne. Ja radšej ovocie, to musím mať každý deň. Ak si už ale dám, tak kinder vajíčko alebo kinder cokoladky 😅 a Milu mám veľmi rada.

ika11123
25. jún 2024

Ja si dám sladké ale iba na raňajky nie keksy a také skôr buchtičky...

kristina2412
25. jún 2024

V zime vôbec( s výnimkou Vianoc, to sa rozšupnem a dám si ku káve grilážku😀, v lete sorbet , tak dva krát do týždňa.

diewcatqoo
25. jún 2024

Kazdy den, nemohla by som bez sladkeho existovat. Aktualne som tehotna a mam pocit, ze posledne dni prezivam len na sladkom - ratam do toho aj ovocie. Najviac milujem sladke pecivo, buchticky, kolaciky.. vcera som piekla brownies, tak dnes som si dala kusok po ranajkach, dalsi kusok k popoludnajsej kave a este si jeden dam zachvilu. Medzitym som uz jedla dnes aj hrozno, jablko a nektarinky.
Kedysi som si kupovala aj keksiky a cokolady, ale mam pocit, ze to vsetko slo za posledne roky kvalitou strasne do kytek a uz ani ta Mila alebo Kofila mi nechuti, ale pripomina mi to nejaku nepozivatelnu mastnu hmotu.
A nie, nie som obezna. Snazim sa mat dostatok pohybu, aby som to nejako kompenzovala. Aj teraz v tehotenstve som pribrala relativne malo.

veselo_neveselo
25. jún 2024

Ovocie mam denne. Ked sa snazim, tak si dam susene ako dezert. Ked je zle, tak si dam aj horalku, salonku, ci zmrzku, alebo kusok cokolady - to skor cez vikend.
Obcas napeciem, to mam potom ku kave, alebo na ranajky.
Vychadza to ze asi aj kazdy den zjem nieco taketo, a ono to podla toho aj vyzera :-/

deti95060810
25. jún 2024

čo najmenej... určite nie denne, niekedy aj celé týždne nič. horálky, M ily a pod. veci mi nič nehovoria...
moja slabosť je tonic.... 😢

nika23t
25. jún 2024

Veľmi casto a veľmi veľa... Tiež si dookola opakujem, ze končím, par dni vydržím a potom niekto prinesie sladké deťom a som tam, kde som bola. Keď si kupujem sama, tak Kit kat, Bounty, Deli a také blbosti tomuto podobne. A čokoládu, mliečnu. Všetko nezdrave a nevhodne... Potom si sám par dni pauzu a jem len jogurty s musli. No ale nie som prieberciva. Všetko, kde je čokoláda a cukríky, najmä kyslé a sumienkove. Joooj, až mi je zle, keď si toto po sebe čítam 🫣 A nemám veľa kíl, ani nie 50,ale cítim, ze mi to sladké nerobí dobre. No neviem si pomôcť...

lalilla
25. jún 2024

Kazdy den idealne, ale tak asi kazdy obden a povacsine len jedni sladkost. V lete zase zmrzlina, snazim sa kontrolovat, ked viem ze ideme na zmrzku tak si uz ine sladke nedam.
Vedela by som jest od rana do vecera sladkosti, a samozrejme mam dni kedy zjem aj 3 sladkosti za den ale to fakt tak raz za mesiac

ndrag
25. jún 2024

ja si davam sladke ranajky - jogurt, vlocky, alebo domaci kolac. Potom uz iba ovocie po zbytok dna po jedle Vyhybam sa kupovanym sladkostiam, max obcas riadok drahsej cokolady, alebo hrst gumenych cukrikov ked mam velmi chut.

janulka1802
25. jún 2024

Každý deň si niečo dám. Hlavne ku káve milujem. Najradšej mám nejaký dobrý koláčik, ale nie vždy sa mi chce piecť, tak si dám napr. šľahačku, vanilkový puding s malinami, sem tam rafaello, ferrero guličku, dve. Nezjem hocičo. Mám obľúbené sladkosti a ostatné so mnou nič nerobia. Obľúbenú mám čokoládu lyru s mangovou plnkou. Mám rada aj ovsené emco sušienky. Tak narýchlo, čo mi zišlo na um.

henka123123
25. jún 2024

Vobec..2x za rok palacinku nutelou

iffushka
25. jún 2024

Ja jem sladké iba keď mám PMS. Inak 3 týždne nič absolútne.

tenerifka
25. jún 2024

kusok 99% cokolady obcas (cokoladu milujem, ale chcem byt zdrava, preto len ciernu), inak parkrat do tyzdña domaci ovocny mini nanuk. U nas sa uz desatrocia nekupuju ziadne keksy, piskoty, wafle, croisanty, mufiny a pod. Palacinky , lievance atd....tiez nemusim. Zo sladkych rañajok by som hodila sablu, a nikdy mi nechutili tie vselijake farebne gumenne hluposti, brrrr

laurita285
25. jún 2024

Kyslé pelendreky sú moja guilty pleasure :D pomaly denne

veronika2021
25. jún 2024

Aby si sa vyhla hnusnym nezdravim nejedlym cosik,tak si urob doma kolac alebo kludne aj narychlo palacinky ci puding.Vzdy je to lepsie ako ten ultra vysoko spracovany bordel.Ja si nechavam zarobeny pravy grecky plnotucny jogurt s ovocim a piskotami/ak je to vazbe tak posypem grankom…To je prva pomoc ked ma prepadne mlsna,dobre na tom je,ze to je extra syte a nedokazes zjest vela,plus tam mas aj dostatok bielkovin.

danica2711
25. jún 2024

ja na sladké veľmi nie som, keksíky a také somarinky vôbec, jem denne veľa ovocia (kde je tiež cukor), ale raz za čas ma chytí neodolateľná chuť na zmrtlinu, to doslova zožeriem na posedenie polovicu veľkej vaničky - našťastie sa obetuje môj muž a zje druhú polovicu, inak by som bola asi schopná spratať to celé...potom ale mám zas na dlho pokoj

svokrinjazykmonika
25. jún 2024

Ja som vyradila sladkosti úplne, zakázala som ich nákup nech ich ani nevidím doma. Občas sa niečo naskytne tak si výnimočne s čistým svedomím dám. Skôr si dám dupetky a tyčinky keď to na mňa príde.

sssss123
25. jún 2024

kedysi denne, aj dve, váha sa vyšplahala nechcite vedieť až kam, prišli zdravotné problémy a nastala výrazná redukcia sladkého, ovocie áno, ale sladkosti typu čokoládky, tyčinky, ...som znížila na minimum, nekupujem ich a aktuálne ťahám bez nich štvrtý mesiac.

luccija
25. jún 2024

Raz za týždeň koláč,puding,alebo palacinky.. kekse vôbec ja radšej slane oriešky, popcorn.A, keď už sladké tak Milka čokoládu, alebo raffaelo a zmrzlinu.

malinovka333
27. jún 2024

Niekedyaj 3-4dni si medam nic sladke.nechyba mi to
.ak sa do toho nerata napr pohar coly.ale aj to si nedavam kazdy den.mam radsej slane veci.aj obed slany

suge
27. jún 2024

Sladké nejem, keď spím. Aspoň dúfam.😀

mantilka
28. jún 2024

Každý deň, niekedy aj viac ako by malo byť...keď zahanam stres. Čokoládové trubičky, Kakaové venčeky, Bebe keksy, Ľadové gaštany, Margot tyčinku, Ľadové čokolády, Disco keksy, Čokoládu, Sójový kmeň...alebo domáci koláčik.