Aká by bola vaša reakcia, keby vám cukrárka namiesto 2-poschodovej torty upiekla malú?

5. aug 2022

ahojte maminy chcem sa poradit ohladom minulo tyzdnoveho zazitku ktori sme mali vdaka jednej nemenovanej cukrarni u nas v meste..mam 5 rocnu slecnu a kadzy rok na jej narodeniny jej davam upiect mensiu tortu v cukrarni u nas v meste je to moja oblubena cukraren su tam sikovne pekarky cukrarky a aj ceny su fajn..kazdy rok ma dcerka taku mensiu oslavu tento rok na jej 5. narodeniny ktore sme oslavovali minuly vikend som sa rozhodla ze povzeme aj deticky z jej triedy v skolke.do cukrarne som preto prisla s tym ze si prosim objednat dvoj poschvovu velku tortu frozen..kedze bude velka oslava..zaplatila som nemalu zalohu za tortu a takto pred tyzdnom som ju bola vyzdvihnut..ked mi cukrarka doniesla tortu najskor som si myslela ze sa pomylili lebo doniesla daco male okruhle na com bol obrazok elsy a anny ale hlavne to bola asi stvrtina z velkosti torty aku sme pozadovali..nebola poschodova len jedno poschodie a na tom nacapeny obrazok..velkost torty asi taka ze odrezete tri kusky a torta je fuc..tak sa slusne pytam ze co to je ze to som si neobjednala..ze som chcela ich velku tortu ktoru maju mimochodom v ponuke a ktoru som im aj v ich ponuke oznacila ze tuto si prosime..vtedy si to poznacili vypytali si 50 eur zalohu ..a ona zacne vysvetlovat ze uz dvakrat si niekto od nich tuto velku poschodvu tortu objednal a ked mal doplatit zvysok tak odmietli s tym ze je torta draha..tak sa toho isteho bali aj u mna preto mi spravili len taku malu tortu a ze aj tak kazdy rok od nich len taku malu beriem..ze oni nechceli byt stratovi ked si to aj ja rozmyslim ked mi povedia kolko treba za nu doplatit..ze mi radsej takuto mensiu upiekli ...uz zo zufalstva som zobrala aj tu malu tortu lebo uz hostia aj malá čakali..samorzejme torty bolo tolko ze sa ledva usla detom..nam dospelym neostalo ani na ochutnanie..chcem pocut vase naazory akoby ste reagovali v takejto situacii..a prosim nenapiste mi ako to viete niektore expertky tu ze vsak som mala byt vdacna ze mi vobec daco upekli..dakujem vopred

elizabet173
5. aug 2022

Urobila by som im "reklamu" a už by som si u nich nikdy nič neobjednala

surama
5. aug 2022

Asi by ma porazilo. A ako nahradu by som ziadala nejake kolace, kedze si tym padom ludi nemala s cim ponuknut.

autor
5. aug 2022

Ja som trošku vyletela na tú pekarku ale bola tam.svokra a tá má.schladila že však mám byť vďačná aj za tú tortu čo mu upiekli a že som aspoň ušetrila 🙈

lintu
5. aug 2022

Nemala by si byť vďačná. Keď ste sa na niečom dohodli, tak to mali splniť. Keď majú s vysokými tortami problém, nemusia ich vôbec predávať alebo mohli dať slušne aspoň telefónom vedieť dopredu. Doplniť aspoň koláčmi by bolo dobré riešenie, ale návrh mal prísť z ich strany.

autor
5. aug 2022

Viete ako som sa hanbila keď sme krajali tortu a sa zdalo ku koncu že nevyjde všetkým deťom?

petulda333
5. aug 2022

Aka? Zvysila by som riadne hlas a vycistila jej zaludok. Potom by som si dala zavolat sefku a bud by mi dobalili nieco pre hosti este -zdarma! Alebo nech vratia peniaze a tortu si nechaju. To ,ze ich niekto oklamal je smutne,ale takto sa zachovat nemali. Amatersky pristup

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
au1994
5. aug 2022

V prvom rade sú oni tí, ktorí by mali zákazníka HNEĎ oboznámiť s cenou torty a nie až keď je torta upečená, oznámiť koľko ešte musí zákazník doplatiť. Výhovorka absolútne neobstojná, lebo sú si na chybe len a len sami. Ty si si niečo objednala a nedostala si to. Keďže si to už zaplatila, ja by som im pridala recenziu v tomto duchu. Mimochodom, toto je na podnet na SOI-ku, lebo to rozhodne voči spotrebiteľovi nie je normálna praktika, neoznámiť vopred cenu služby/tovaru.

jasminet
5. aug 2022

Žiadala by som ďalšiu tortu, prípadne adekvátny pocet zákuskov pre každého hosťa a viac by som tam nenakupovala...

kacena4
5. aug 2022

no ja v zasade platim za tortu vopred potom sa ti toto nestane

petulda333
5. aug 2022

@zoro9836 aj to je moznost. No v prvom rade,ak mali taky problem,mali ju nato upozornit a nechat zaplatit hned celu tortu. Toto je otrasne,bez upozornenia si zmenia tortu

pribinak
5. aug 2022

Robit poriadky s nejakou zamestnankyňou je zbytočne. Ta o tom zrejme nerozhoduje

V nasledujúci deň by majiteľ mal taký telefonát že dovi dopo. A takú reklamu by som mu urobila že až. Všade by to bolo.

Ja by som si vzala spat peniaze a tortu nech si strčia do riti
Šla by som do prvého supermarketu a kúpila by som mrazený tortu alebo niečo take

A samozrejme už by dom tam viac tržbu neurobila

lowe123
5. aug 2022

@pribinak K tomuto nechcem byť zlý ale ani jedno nebolo dobré riešenie , pretože aj za jedno aj za druhé sa bude ona musieť proste postaviť pred tých rodičov detí , to je najhoršie . Zmajstrovala to cukráreň a potom takto dopadne zákazník a nechápem čo za debilná výhovorka ? Čiže vlastne oni si akože zobrali zálohu už celú cenu tej torty čo doniesli?😓

janetinka27
5. aug 2022

blba situacia, dokupit zakusky a zivot ide dalej.

blumie
5. aug 2022

Toto by ma totalne vytocilo a asi by som ziadala 2 male torty (druhu mozno nejaku z hotovych, v niektoryvh cukrarnach zvyknu mat), kedze neboli schopni spravit 1 velku. Neverim, ze taka mala torticka ako opisujes stala 50eur alebo ano?
Druhy krat by som od nich nebrala.
Mne sa tak stalo na manzelovu 40tku, objednala som tortu online ako vzdy z cukrarne aj mi vsetko prislo, potvrdzujuci email. Este som doposielala obrazok ako presne ma vyzerat. Den pred volam do cukrarne a pani, ze ja som vam poslala este emial, na ktory som cakala od vas potvrdenie (nikdy som ten email nenasla, ani v spame) a tym padom ziadnu tortu neupiekla.
Nakoniec som rychlo obejdnala z inej cukrarne, sice nevyzerala ako povodne mala ale bola vynikajuca a na pohlad velmi pekna. Nastastie v BA je cukrarni ako maku. A druhy raz si premyslim, ci este od nich objednam.

autor
5. aug 2022

ja som chcela kompenzaciu ale samorzejme akčna svokra hned ze nie netreba ze aj tato torta je pekna a ze bude stacit ze ved naco taku velku ze maju pravdu a debiliny..viem ze ona je clovek co keby jej tam aj lajno kravske dali do krabice aj tak zaplati a podakuje ale ja proste chcem co som si objednala a zaplatila

blumie
5. aug 2022

To su ti starsi ludia, lebo co by si o nej pomysleli. Treba byt so vsetkym spokojni. To je ina generacia, este ze my uz taki nie sme 😄.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
strudlikmalicky
5. aug 2022

Riešenie? Keďže už je po oslave, tak jedine, že by som sa tej cukrárni vyhýbala oblúkom.

lowe123
5. aug 2022

Poslať daňové 🤭

martinka13
5. aug 2022

Nakoľko si zaplatila zálohu, tortu by som aj ja vzala . Nebolo na výber. Patrične by som im to na mieste okorenila a nikdy viac tam nič neobjednal. Pokiaľ majú FB alebo niečo podobné, uverejnila by som recenziu.

maminkadeticiek
5. aug 2022

Tak toto je absurdne!Poziadala by som ju kde mozete ist do sukromia a tam na nu navrieskala z ktorej jahody spadla alebo si kdesi inde hlavu uderila ked nepocula co si objednavas!Ako si vobec dovolila zmenit svojvolne takto absurdne objednavku a nakontaktovala sa na majitelku cukrarne a ziadalanod nej po oslave kompenzaciu.

gabika128
5. aug 2022

Volaj ešte majiteľovi, že si prosíš nejakú kompenzáciu za túto nepríjemnosť, napríklad nejaký zľavovy voucher. Odpíš mu, ako si vždy bola spokojná a si dlhoročný zákazník, ale toto ťa veľmi sklamalo, chyba je na ich strane a ty očakávaš nejakú kompenzáciu.

mandzula
5. aug 2022

Som zvedava, ako by pani svokra reagovala, keby takto dokechlili jej objednavku napriklad nejakej torty na svadbu, prijimanie..., proste niekde, kde by sa chcela ako chrumkava odprezentovat ona.

klarolinne
5. aug 2022

Ja by som sa asi nezdržala a vybuchla. Svokre odkáž, že nemá byť za čo vďačná, lebo veď ti nerobili láskavosť, ale zaplatila si za službu. Tie zákusky ti mali zbaliť automaticky. Neuveriteľná drzosť. Aj keby majú najlepšie koláče na svete, viac by som tam nič nekúpila.

andreatytler
6. aug 2022

Absolutne nehorazne. Toto by som snad dala aj na sud. Ak by sa mi ospravedlnili ze doslo k omylu a ze ich to mrzi, ale oni tam z teba urobili zlodejku, klamarku a nesvojpravne decko. Oni uz dopredu vedeli ze za tortu nezaplatis a tak ti objednavku zmenili podla svojho uvazenia. Oni vedia na co mas peniaze a co je pre teba vhodne to ti urobili a mas byt vdacna. O to horsie to je ze vedia ze si ich staly zakaznik a napriek tomu sa k tebe spravaju akoby si bola pochybna, podozriva klamarka.
Tych 50 co si zaplatila... bola ta mala torta hodna 50 eur?

vierkainka
6. aug 2022

Ja to iba čítam a som normálne vytocena... Nehorázna drzosť!!!Urobila by som im reklamu a dodatocne tam este šla a povedala im svoje.Uz by som tam nechodila nakupovať.A svokre by som tiez naložila.Mas byť vďačná??A za čo???A cukraren nechcela byť stratová....to co za blby argument??To ta kam zaradili len tak?Medzi neplatičov?No moja reakcia by bola velmi velmi nepríjemná.Ber to ako poučenie a na tvojom mieste,by som tam uz neminula ani cent.A inak,tvojej malej dodatočne všetko najlepšie.🙂

gionella
6. aug 2022

Urob cukrárni poriadnu reklamu s viac tam neobjednaj nič. K torte by som prikúpila koláčiky a okrem pekarky v som vyletela aj na svokru.