70% mužov dostane povolávací rozkaz. Bude vojna?

denisse1311
18. jan 2016

ahojte, je to pravda, treba sa báť či nie?

deltaa
18. jan 2016

to ti kto povedal? alebo z ktoreho zdroja to mas?

cerez
18. jan 2016

Nemáš tieto informácie z toho zdroja?
http://panobcan.sk/povolavaci-rozkaz-kto-by-odm...
To je ale z roku 2014!

pribinak
18. jan 2016

Netrep hovadiny !!!!

acer11
18. jan 2016

Jasnééé bububu 😀

denisse1311
autor
18. jan 2016

volal švagor že to počul na ministerstve....tak preto sa pytam či je to pravda alebo nie.

8291
18. jan 2016

Ked ti volal švagor až z ministerstva,tak načo sa pýtaš na MK

denisse1311
autor
18. jan 2016

pytam sa preto či to o tom počul aj niekto iny, alebo či su to len vymysly

mawka
18. jan 2016

zase panika jezisi kriste. ano, keby sa nieco pokaslalo, tak budu povolani chlapi, je to normalne. ale nesir tu zbytocnu paniku.

alana1
18. jan 2016

no to by som chcela vidiet, kam by vsetkych , co by to odmietli, pozatvarali, ked uz teraz vaznice praskaju vo svikoch 🙂

denisse1311
autor
18. jan 2016

@mawka nie práveže som z teho cely den vystresovana, preto sa pytam aj tu, či sa niečo môže stať, lebo si neviem predstavit život bez môjho muža.

mawka
18. jan 2016

@alana1 mojho tatka povolali na manevre, ked som bola mala, bol dva tyzdne kdesi na lazoch, mama nevedela, nikto nevedel, po dvoch tyzdnoch sa chlapi vratili. vtedy sa s tym nesrali. a teraz sa tu panikari zbytocne. nie je dovod.

mawka
18. jan 2016

@denisse1311 a to ty chapes tak, ze ked ich povolaju, ze bum bum a je po nich? prestan sa stresovat.

jadelka
18. jan 2016

Je zle nevediet si bez niekoho predstavit zivot. Bud slobodna

alaguema
18. jan 2016

@denisse1311 hovorí sa, že vojna bude. A bohužiaľ, zakaždým, keď sa to v histórii hovorilo, tak vojna bola, minimálne v minulom storočí obe svetové mali svojich hlásnikov. Len ľudia do poslednej chvíle neverili, že reálne bude. Nebezpečenstvo sa im zdalo vzdialené. Neostáva nám iné, než myslieť pozitívne, aj keď to znie ako klišé. A prípadne sa aj pripraviť. Žiť musíme až kým nepríde náš koniec 😎

bonaqa2013
18. jan 2016

môj otec počúva správy stále a nepočul nič také - to by už dobehol cez záhradu mi povedať....

natalym
18. jan 2016

A čo je na tom? Čo by ste nešli brániť svoju vlasť? Čo by ste sa skryli do pivnice a nech sa deje čo chce? Však to je povinnosť každého občana, ktorí je na to spôsobilý.
Soc. dávky áno ale brániť krajinu nie. 😠

mawka
18. jan 2016

@natalym jezis ty si aka bojovne naladena 😀 jake pivnice? vsetky by boli na koniku a kazdy jeden blog by mal foto nejakeho granatu, tanku, jadroveho vybuchu a tak dalej. ako keby si nevedela 😀

natalym
18. jan 2016

@mawka Ma to nasralo. Plno rečí a skutek utek.

sissy27
18. jan 2016

@denisse1311 amen tma... Ty si tiež jedna z tých, čo keď nemajú problém, tak si ho vyrobia, že? 😅

sissy27
18. jan 2016

@denisse1311 amen tma... Ty si tiež jedna z tých, čo keď nemajú problém, tak si ho vyrobia, že? 😅
A teda nechcem byť zlá či necitlivá obluda, ale to tvoje "neviem si predstaviť život bez muža" ma až desí... Ako dlho si žila bez neho predtým, než si ho stretla, a dalo sa, nie? Nerob z nikoho stred vesmíru, neoplatí sa to...

lorela
19. jan 2016

@denisse1311 Blbost.

stary_ujco
19. jan 2016

Až keď tie povolavacie rozkazy prídu naozaj, tak potom začne skutočný cirkus...

samo_blaho
19. jan 2016

prečo by sme mali narukovať, veď po novom sa pred vojnou uteká, zoberieme peniaze, ženy a deti necháme tu a hor sa do nemecka, či to len niektorí môžu?

vroni
19. jan 2016

@natalym, ty si odkedy taka pateticka? Ze branit vlast! Nuz nie, nesla. Vlast, ktora sa nepostavi ani v najmensom za svojich obcanov (myslim formou zakonov, nie vojensky), ktora zo zakona okrada svojich obcanov o vacsiu cast ich zarobku aby ich peniaze potom presustrovala bez najmensieho uvazenia, rype sa v zlozeni rodiny a vychove deti a necha si predpisovat od grupy polo- az celkom dementnych idiotov kdesi za kopeckami, co je pre nu dobre, taku vlast by som nesla branit ani omylom. Proti komu vlastne - inemu udruzeniu blbeckov, ktori budu zase bazirovat na niecom inom? No a? Nie je uplne fuk, aka cizma je na nohe, co ta kope do zadnice? (charakteristika sa vobec nevztahuje len na Slovensko, plati v celej EU)
Inak je to celkom solidna blbost, s vyhlasenim vojny. Prisli sem davy ludi, ktori nas chcu zneuzivat a vyzierat, nie sa s nami bit o pracu. A vdaka tomu, ze nasa "vlast" je taka fasa, aka je, sa im v tomto tazeni uspesne dari. Tak nam treba, ked sme blbi.

natalym
19. jan 2016

@vroni Však ale čo sme si zvolili to máme, nie?
A predsa ide o bránenie krajiny a nie politikov. Nemýľ si pojma a dojmy.
A môžeme polemizovať o tom čo Ti dala táto krajina: vzdelanie zadarmo, zdravotníctvo zadarmo a pod. pod. pod. Takže celkom nič to nie je.

vroni
19. jan 2016

@natalym, vsak vravim, ked sme blbi..... 😉

samo_blaho
19. jan 2016

ešte tu je otázka, proti komu by sme mali bojovať?

natalym
19. jan 2016

@vroni No šak toto a najhoršie, že všetci sú ticho a spoko.

vroni
19. jan 2016

@natalym, nuz, vzdelanie - ktora krajina ti ho dnes neda? Otazka je, na akej urovni. Toto by som za argument nepovazovala. Zdravotnictvo zadarmo? Kde? Ty neplatis mastne sumy kazdy mesiac na to zdravotnictvo "zadarmo"? Tak daj tip, ako to robis, aj do IP mozes 😀 Vzdelanie a zdravotnictvo su nad moznosti obycajneho cloveka spoplatnene hlavne v Juesej, ti nam zrejme vojnu (aspon otvorene) nevyhlasia, otazka je, ci by som si za sumu, ktoru odo mna kasiruje zdravotna poistovna nezaplatila aj tucnu zdravotnu poistku tam. Takze ano, mam isty (pozitivny) vztah k miestam, ktore poznam, kde som sa narodila a kde ziju ludia, ktorych mam rada. Ale ist za ne "bojovat", to teda ani nahodou.

natalym
19. jan 2016

@vroni Nuž je to smutné.