Špeciálna pedagogika Prešov - rozširujúce dvojročné štúdium

mariamay
8. sep 2018

Ahojte baby. Študovala / študuje niektorá z Vás tento odbor? Alebo poznáte niekoho kto tam bol, či je? Začínam teraz od sept. a chcela by som vedieť niečo viac. Mám 3 malé deti. Dá sa to zvládnuť? Myslím náročnosť štúdia a pod. Ďakujem za každý ohlas, či radu 🙂

pininka
8. sep 2018

@mariamay aj mna by to zaujimalo, chcela s zacatnod septembra,ale nestihla som sa zapisat.

mariamay
autor
8. sep 2018

@pininka Mozno by sa este dalo..zapis bol len teraz v piatok..a ja som to riesila len minuly tyzden a este sa dalo..

pininka
9. sep 2018

@mariamay fakt? Tak to si ma velmi potesila a plati sa tak ako sa pisalo?

mariamay
autor
9. sep 2018

@pininka Urcite skus zavolat hned zajtra zrana pani Alzbetu Sabolovu..pozri na nete cislo..je to studijne oddelenie pre specku na Pedagogickej fakulte a popros ju,ze by si chcela..Plati sa 670 za studium...20 za elektronicku prihlasku a 23 za zapis vratane preukazu....

ajkuska
7. dec 2018

Aj mňa by zaujímalo, aké to je, síce ešte to študovať nemôžem ale do budúcna ma to zaujíma, koľko je skúšok na semester a tak, ďakujem.

dididi
1. feb 2019

Ahojte. Prosim vas, ako dlho vlastne trva studium specialnej pedagogiky - poradenstvo, ked som Mgr. ucitelka pre 2. stupen? Chcela by som si to dorobit ale akosi sa neviem dopatrat kolko to trva. Ci musim robit klasicky 3 roky bakalara a potom 2 roky magistra alebo je to len nejake 2-rocne rozsirenie kvalifikacie (co musim na to splnat?). Chcem studovat externe. Velmi pekne dakujem za odpovede

katarina161
17. feb 2019

Ja som si tam podla prihlasku ale nenastupila som ... medzitym som spoznala jednu holku co tam akurat dostudovala a po tom co vsetko si vyzaduju a tie skripta a pripravy ked mi ukazala ... :( na plac ... tak som isla na stradnu ped. skolu - kvalifik. pomat. studium spec. pedagogiky a OK super

roselyn
7. jún 2019

@mariamay @pininka
Ahojte. Chcem sa spytat ci ste nastupili a ci studujete rozsirujuce studium specialnej pedagogiky v Presove? Mohli by ste mi napisat blizsie info? Dakujem.

roselyn
7. jún 2019

@katarina161 A v akom meste to studujes? A to budes moct ucit potom v specialnych triedach na ZS?

roselyn
7. jún 2019

@katarina161
Ja som citala, ze absolventov VS na toto pomaturitne studium spec.pedagogiky neberu.

katarina161
7. jún 2019

@roselyn Ja budem kvalifikovana ako spec. ucitel ms ( v beznych ms, v spec.ms, ms pri dets.nemocnici ) a vychovavatel ( Škd a internatoch )

katarina161
7. jún 2019

@roselyn to neviem ... ked sa chces uistit napis na ministerstvo skolstva ja tak robim vzdy

roselyn
10. feb 2020

@katarina161 Dobry den, chcem sa spytat, vzali Vas, ked ste “vysokoskolacka” na tu specialnu pedagogiku na tu strednu skolu pomaturitne studium? Vdaka za info.

katarina161
10. feb 2020

@roselyn Áno lebo som mala neučiteľský smer VŠ

roselyn
10. feb 2020
serene3
11. feb 2020

prosím ak by som chcela nejakú nadstavbu špeciálnu pedagogiku a mám strednu školu odevnu, zdravotnu a vysokú 2. stupen sociálna práca kde by ma zobrali? Najradšej niečo pri Prešove, alebo východ....dakujem

serene3
11. feb 2020

@katarina161 prosím kde idete študovat?

katarina161
12. feb 2020

@serene3 Košice no som z Prešova

roselyn
12. feb 2020

Cize ked mam VS pedagogickeho smeru,nemozem si ziadnu “nadstavbu” specialnu pedagogiku spravit, len klasicke rozsirujuce studium specky na VS? 🙄🙄🙄🙄

katarina161
12. feb 2020

@roselyn pokial viem tak ANO ... ja som si preto po specke robila DPŠ, aby som mohla ucit ... sucasne som nemohla

katarina161
12. feb 2020

@roselyn Ak mate titul napisany v OP tak smola ... lebo budete musiet zdokladovat tym padom aku mate VŠ ... Fotokopia diplomu ide do vasej zlozky. Na kazdej skole to tak robia. V septembri to nahadzuju do ich stredoskolskeho systemu, kde musia vsetko uvadzat ... dostavaju potom na ziaka peniaze

roselyn
12. feb 2020

@katarina161 Ano, mam. Dakujem za info 😉

katarina161
12. feb 2020

@roselyn Neni zač

serene3
15. feb 2020

@katarina161 prosím a ja by som tam mohla študovat? Čo myslíte?

katarina161
15. feb 2020

@serene3 Ano zobrali ... mas vs neucitelskeho smeru

katarina161
15. feb 2020

@serene3 Chod do Kosic na Požiarnicku ulicu. 100% odporucam

serene3
16. feb 2020

@katarina161 dakujem velmi pekne...za radu... skusim...

serene3
16. feb 2020

@katarina161 idem pozriet aké su podmienky a či to stíham ešte

katarina161
16. feb 2020

@serene3 Ak nestihaš, zavolaj tam alebo chod osobne. Zo SAD Košice je to pešo do školy asi 10-15 min

serene3
16. feb 2020

@katarina161 Súkromná pedagogická a sociálna akadémia Požiarnická 1, Košice- to je toto? ale to je stredná....