European Education Agency

izidoraaa
7. feb 2022

ahojte

má tu niekto skusenosti s European Education Agency?je to výučba cudzích jazykov online doma...dik

ganyiczova
9. feb 2022

@izidoraaa zistila si niečo prosím.. Mam nejaku intuitívnu nedôveru... Neviem.. Ma mi prísť balík za 80€

izidoraaa
autor
10. feb 2022

aj mne prisiel,ale som to neprevzala...tiez akasi cudna intuicia....ale nic ine neviem

mima88
10. feb 2022

tiež mi teraz volali, ale nejak sa mi to nepozdáva..ani google o nich veľa nevie

ingrids7
14. feb 2022

@izidoraaa Tiež ma kontaktovali, podmienkou bolo spĺňať len vekovú kategóriu. Po telefonickom kontakte to bolo už s doplatkom 87,0€, pričom do 5 dní som mala potvrdiť záujem. To som mimochodom neurobila
A po 3 dňoch mi prišiel email, že balík bol odoslaný kuriérom.

dievca76
1. mar 2022

@ingrids7 Ahoj. Môžeš mi, prosím, preposlať ten mail, ktorý Ti prišiel? Ďakujem.

marikost
8. mar 2022

Dobrý deň, aj mne volali, ale na fb https://www.facebook.com/European-Education-Age... majú iba 32 sledovateľov a žiadny + ani - komentár. Prosila som info o ich IČO, DIČ, aby som si to preverila a neposlali, takže tiež nepreberiem.

vierocka241
10. mar 2022

@izidoraaa aķo ste s tym dopadli???

vierocka241
10. mar 2022

@ganyiczova ako ste dopadli?

vierocka241
10. mar 2022

@ingrids7 neotravovali potom uz?

vierocka241
10. mar 2022

@mima88 a ked ste ich odmietli, uz nevolali zas? Joooj...lutujem, ze som tam klikla...

ganyiczova
10. mar 2022

@vierocka241 nijako. Nikto viac nevolal ani ne zisťoval prečo som neprebrala

vierocka241
10. mar 2022

@ganyiczova a oni, ked Vam teda prvykrat volali, ste suhlasili s balikom? Ci oni neriesia suhlas ci nesuhlas a surovo poslu?

mima88
10. mar 2022

@vierocka241 nevolali

dievca76
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
foru
7. apr 2022

mne volali, ze poslu kuriera, ktoremu mam zaplatit a ze do 14 dni si to mozem rozmysliet a vratia peniaze, takze z vas si to nikto neprevzal a neabsolvoval kurz, hej?

mima88
7. apr 2022

@foru to nie je žiadny kurz ale aplikácia podobná duolingu...neprevzala som to

foru
8. apr 2022

a neskusil to nikto hej?

errika86
11. apr 2022

@foru ja som dnes prebrala. V obálke boli kódy, ešte som neskúšala. Večer to zapnem. Spolieham sa na možnosť vrátenia, ak sa mi to nebude páčiť 🙂

ink
11. apr 2022

@errika86 ahoj. Prosím, dáš vedieť, ako sa ti to pozdáva, keď to vyskúšaš? ďakujem 🙂

darkswan
12. apr 2022

@errika86 ahoj, mna len zaujima ci si to uz skusala a ako to vyzera, vdaka🙂

errika86
12. apr 2022

@ink
@darkswan Zatiaľ nebolo veľa času, ale má to tri úrovne,- základ, medzistupen a pokrocily. Dala som základ,- tam sú 4 možnosti,- lekcie, opakovanie, gramatika a cvičenia. Lekcie sú formou okruhov - pozdrav, jedlo, dovolenka, kancelária, farby, slovesa, prídavné mená atď. (30-40 lekcii po cca 20 slov a k nim prisluchajucich viet). Napr. Slovo Children - dieťa a veta: Moje deti žijú v zahraničí. Dá sa to virtuálne "otáčať" ako kartička,- jedna strana slovenský, druhá anglicky + zvuk- výslovnosť. V cvičeniach sú 3 druhy: dopisovanie slov (preklad), spájanie dvojíc slov (svk/ang) a "jedno zo 4"- napisane 1 slovo slovenský a na výber 4 ang.slova a je potrebné tuknut na správne slovo. Gramatiku som veľmi nepreluskala, lebo je to dosť podrobné, takže kto sa chce ucit, urcite sa aj naučí. Zatiaľ som to prebehla len cez mobil popri chorých deťoch. Chcem to skúšať aspoň týždeň a dám vediet

janake1
19. apr 2022

@errika86 ahoj ako si zatial spokojna? Ma mi prist balik dakujem za info

janake1
22. apr 2022

@errika86
@foru ahoj prevzala si balik?

visnaaa
22. apr 2022

ahojte, aj mne uz parkrat volali, mne to znie celkom zaujimave. Pokial to niekto este otvoril a vyskusal, mohli by ste dat recenziu? Je to aj pre takych, co uz anglicky maju nejaku uroven? Aby to nebolo len pre zaciatocnikov resp. vecnych zaciatocnikov. Dakujem

laardilla
27. apr 2022

Tak já se taky nechala "ulovit", vyplnila jsem dotazník na fb, vybrala jsem si španělštinu. Poté mi volali, slečna mi po telefonu vše vysvětlila s tím, že to tedy stojí necelé dva tisíce. Tak jsem to riskla a dnes mi přišel kód, tak uvidím, jestli to stojí za to. Nejsem v šj úplný začátečník, ale už jsem hodně zapomněla.

janake1
27. apr 2022

@laardilla ahoj aj ja mam spanielcinu a anglictinu. Este som to neskusala. Ide ti to? 😃

laardilla
28. apr 2022

@janake1 Ještě ne, mám nemocné děti, tak se teď k tomu nedostanu.

janake1
28. apr 2022

@laardilla uplne presne aj ja . Dvojicky 5r 🤭🤣

palusik
7. máj 2022

@errika86 dobrý deň.
Chcem sa ešte aj ja opýtať či ste s tou angličtinou spokojná. Myslela som že takto budem učiť aj deti.
Ďakujem

mishelinko
12. máj 2022

@errika86 Dobrý deň, prosím Vas mne ma prist balik toho kurzu a kurier mi volal ci to vazne chcem, alebo nie,lebo vraj vela ľudí to nepreberie,ze je to blbosť, ale ak to ani nevideli,tak ako mozu vedieť, tak som sa chcela spytat Vás či mi vedieť povedať uz svoj nazor k tomu,ci je to dobrá vec,alebo sa to vobec neoplatí. ďakujem