Môj 8-mesačný syn odmieta mlieko

ivca313
9. apr 2023

Zdravím. Potrebovala by som radu. Môj 8 mesačný syn odmieta mlieko. V noci je to zatiaľ OK, vypije 2x 240 ml. Ale rano sa zobudí a vôbec nie je hladný. Ak mu ponuknem mlieko aj o 2 hod tak chyta averziu a odtahuje flašu. Prikrmy papa v pohode. O 17stej mu davam kašičku a pred spanim okolo pol 8 mlieko ale nechce. Nerozumiem tomu a som z toho zufala. Čitala som že mlieko je v takomto veku ešte základ. Ďakujem za radu.

jan510
9. apr 2023

Moj ako zacal jest kasicky a ine veci mlieko nechcel. Je tu zivy a zdravy ma 5 rokov aj bez mlieka😃

beata_k
9. apr 2023

@ivca313 2x 240 je velmi vela mlieka. Ty si daj pol litra, ci budes rano hladna.

ivca313
autor
9. apr 2023

@beata_k ja si to tiež myslím že pre take bábätko to je veľa, ja som mu skušala davať v noci menej ale potom je nervozny.

beata_k
9. apr 2023

@ivca313 skus mu postupne znizovat davku. On mlieko este potrebuje, je maly, ale to je vela naraz 240. Skus 220.

zorkahorka
9. apr 2023

Tak mu ho isty cas nedavaj, ked nechce

dobrotka1
29. máj 2023

@ivca313 Ja mam 9mesacnu dceru a a mlieko neznasa od narodenia.. Nikdy ho pit nechcela vzdy len v polospanku, bol to neskutocny boj, zachranilo nas prikrmovanie, a Doteraz vypije mlieko len vecer pred spanim, ako taky ritual a raz v noci ale to 150 ml, rano nechce mlieko, ale ja mu uz davam plnohodnotnu stravu 5x do dna,samozrejme mliecne kase, jogurty, aby mliecna zlozka bola v strave. Skuste znizovat mu to mliecko, pretoze on ss v noci naje a rano uz hladny nie je, popripadne sksute mu na raanajky spravit kasu, ci by kasu zjedol, a vymysla len s mlieckom alebo nie je realne hladny