Mgr. Alžbeta Lazíková verzus Mgr. Daniela Jánošíková PhD.

nanka23
27. mar 2023

Ahojte, prosím Vás ktorú psychologicku by ste odporučili? Lazikovu alebo Janosikovu? (Dcéra 2,5 roka, nerozpráva). Dá sa u nich objednať telefonicky? Aká je čakacia doba ? Ako prebieha prvé vysetrenie? Vopred ďakujem za akékoľvek info

1mina
27. mar 2023

Ja som za Lazikovu aj ked s Janosikovou nemam osobne skusenosti, vraj je kapacita ale - mna odradza to ze sa jej neda dovolat absolutne ludia sa chodia objednat osobne, ma vysoke ceny, a vraj po vysetreni uz znova nekomunikuje kym Lazikova je v tomto ochotna ak chcete nieco riesit aj potom co ste uz boli u nej. Ja som u nej bola uz so starsiou dcerou, v juni idem s 2rocnym (2 roky a 4 mesiace bude mat vtedy). Ja som jej vzdy rano volala a ak mi nedvihla do par hodin zavolala nazad. Terminy dava tak o tri, styry mesiace od objednania, ale kdesi som citala zevraj momentalne neobjednava ze ma.plno, vtedy dava terminy zas o par mesiacov.

zubrienka100
27. mar 2023

Ahoj, ja som bola so synom vo februári u p. Lazikovej a bola som spokojná, aj keď sa mi zdalo, že to bolo také rýchle vyšetrenie. Len si vypočula aké máme problémy, ale nič moc neporadila. Ale viac som bola spokojná v Žiline v ADEPT s.r.o. Tam bola veľmi príjemná a zbehlá psychologička. Robia aj pravidelné sedenia a pekne s deťmi vedia pracovať. U pani Lazikovej to nie je možné, lebo je plne vyťažená a robí len posudky. Platila som 90 EUR.

brezza
27. mar 2023

Lazikova. Cakacku ma teraz 4 mesiace. Janosikovej sa nedovolas, k nej ludia cestuju aj cez cele Slovensko len kvoli terminu objednania. A tento rok zase zdviha ceny, uz pyta tusim 220 € za diagnostiku. U Lazikovej je potom este lacnejsia aj rediagnostika ak treba znova po roku alebo neskor.

brezza
27. mar 2023

@nanka23 a okrem toho, ze nerozprava mas este nejake podozrenie? Sprava sa "inak"?

gabika252
29. mar 2023

@nanka23 ja som zrovna vcera objednala dcéru k Lazikovej. Termín koncom augusta, povedala že vyšetrenie trvá dve hodiny a poplatok je 100€. Tak som zvedavá,aj keď je to ešte veľmi ďaleko...

lienocka4411
4. jún 2023

Prosim vas sme objednany k pani dr lazikovej na utorok len som chcela pre istotu spytat..da sa platit aj kartou alebo v hotovosti si nachystat? Dakujem

zuzuliennka1
4. jún 2023

bola som so synom u oboch - viac sa mi pozdavala Lazikova (da sa jej dovolat, financne je to menej nez Janosikova a celkovo som z Lazikovej ako cloveka a jej pristupu - mala lepsi dojem)

lienocka4411
4. jún 2023

@zuzuliennka1 prosim vas platili ste v hotovosti alebo sa da aj kartou ?

zuzuliennka1
4. jún 2023

@lienocka4411 v hotovosti

lienocka4411
4. jún 2023

@zuzuliennka1 dakujem

sluchatka
21. jún 2023

Momentalna cakacia doba u Lazikovej 4-5 mesiacov. Aj my mame termin k nej

miyus2412
24. nov 2023

@gabika252 dobrý deň, ja by som sa chcela opýtať, ako ste dopadli, či ste bola spokojná s priebehom vyšetrenia. Ďakujem

gabika252
24. nov 2023

@miyus2412 napíšem vám spravu.

pkgirl30
24. nov 2023

@brezza prosím ? 200 euro za diagnostiku ? fakt zarábajú na chorých ľuďoch...

duracelka13
5. jan 2024

@pkgirl30 už 220€ pani Jánošíkova

pkgirl30
5. jan 2024

@duracelka13 preboha, ako ja som u nich nikdy nebola a nebudem kritizovať, možno naozaj dokážu pomôcť ale toto už je zdieranie, nato koľko chorých detí k nim chodí.....ja so synom chodíme do Nových Zámkov a pýtali iba 20 eur.

duracelka13
5. jan 2024

@pkgirl30 ja som bola u oboch, u Janosikovej, pred 4 rokmi, vtedy brala 95€ a to sa mi už v tej dobe zdalo veľa...teraz ani nehovorím a s Lazikovou som spokojná, zaplatím síce 100€, ale všetko vysvetlí, s našimi deťmi to vie a chodím na diagnostiku len kvôli predlžovaniu OP, takže to nieje také hrozné

pkgirl30
5. jan 2024

@duracelka13 áno, človeka to vtedy netrápi že je to drahé keď skutočne vie ten odborník pomôcť, išli by sme aj na koniec sveta aby sme našim deťom pomohli

zuzuliennka1
5. jan 2024

@duracelka13 😳 to uz je riadna palka..
ja som bola u Lazikovej teraz v oktobri, sprava na op, platila som 60€

duracelka13
7. jan 2024

@zuzuliennka1 teraz podľa najnovšieho sa platí u Lazikovej 100€

zuzuliennka1
7. jan 2024

@duracelka13 🫣🫣🫣 no vidim ze to sme este celkom dobre “stihli”

zuzuliennka1
8. jan 2024

@duracelka13 ale stale menej, ako Janosikova🙈

duracelka13
8. jan 2024

@zuzuliennka1 to áno, obe robia to isté a pritom to nieje to isté....🤦🤷

zuzana822
8. jan 2024

@pkgirl30 prosím vás ku.komu ste chodila, náš syn nerozpráva a potrebujeme naozaj dobrú psychologicku a následne terapie ak poskytuje, ďakujem

pkgirl30
8. jan 2024

@zuzana822 Úprimne či sú dobrý Vám neviem povedať, my k nim chodíme len raz ročne aby ho nanovo vyšetrili lebo pri každoročnom zápise je potrebný papier do školy. vždy ho vyšetrovali dve psychologičky, no ale keď ho vidia len raz za rok tak spolupráca je nijaká lebo syn s nimi nechce spolupracovať. Ale je pravda,že veľa ľudí k nim chodí a vždy keď tam prídeme budova je plná deti rôznych diagnóz a je tam kopa terapeutiek. Skúste si tam zavolať a zistiť čo všetko ponúkajú ja chodím so synom v DS na terapiu

dadka58
13. jan 2024

@duracelka13 Dobrý deň môžem sa opýtať keď ste sa objednávali tak tel ? Kedy je lepšie volať ? Lebo potrebujem dcérku objednať dr.Lazikovej je prváčka v bežnej škole ale od kedy tam chodí tak máme dosť problémov a potrebujem to riešiť, ďakujem

duracelka13
13. jan 2024

@dadka58 vypísala som na jej stránke formulár, a po 16stej sa pani psychologička ozvala sama, cez pracovný týždeň.Objednávky na +421 905 965 968
Objednajte sa telefonicky v stredu medzi 18,00-18,30, na e-mail: sindelartt@gmail.com alebo vyplnením kontaktného formulára.

dadka58
13. jan 2024

@duracelka13 ďakujem pekne 😊

daniela17121991
16. jan 2024

@zuzuliennka1 dobrý deň prajem môžem sa spýtať kedy ste sa objednali potrebujem zo synom ísť tam že kedy môžem volať na stránke je streda od 18 00 do 18:30 a aká je odborníčka či pomohla ďakujem

zuzana822
16. jan 2024

@pkgirl30 ďakujem, tam je už objednaný, termín samozrejme o 7 mesiacov, takže skúšam hľadať aj inde kde majú viac času, ale ďakujem veľmi pekne