Kde kúpim tehotenské legíny?

15. apr 2022

Poraďte mi prosím vás, kde kúpiť kvalitné tehu legíny s bavlnou, ktoré aj vydržia pár mesiacov. Ďakujem 🙂

nana8989
15. apr 2022

Ja som kupovala z Lidlu alebo zo Sinsay a za tu cenu sú super, nosím ich celé tehotenstvo 😊

nika0204
15. apr 2022

Ja som kupovala z calzedonie a som spokojna velmi…su ozaj kvalitne.. su take nornalne na vonku..aj z lococo ale tie su skor take teplakove..

anjelikdianka
15. apr 2022

Ja som kúpila z bonprix ale mám aj z Lidla.

vevulik18
15. apr 2022

Aj ja z calzedonie odporúčam 🙂 najlepšie 👍

autor
15. apr 2022

Z lidl sú priesvitné píšu v recenziách, aspoň tie čo zostali. Tie lepšie hodnotené sú vypredané.

selest
15. apr 2022

V lidl ale nie sive lebo sa rychlo vyzmolkovali.

riskoh
15. apr 2022

Z lidla a veru ani nepresvitali ani sa mezmolkovali

autor
15. apr 2022

@vevulik18
@nika0204 z calzedonie ste kupovali tieto bavlnené ? Sú vhodné aj na leto? Lebo píšu že majú dve vrstvy. https://www.calzedonia.com/sk/product/bavlnene_...

anushka123
15. apr 2022

Ja mám Lelosi, sú extrémne pohodlné a môžem ich vynosiť aj po tehotenstve 🙂.

uriva
15. apr 2022

@anjelikdianka Ja mám tiež z bonprixu, konkrétne dvoje už sedem rokov, držia stále (a nosím ich aj normálne, majú len vyšší pás). A nosila som ich aj ďalšie tehotenstvo a žiadne známky poškodenia po toľkých rokoch ;)

54tinka54
15. apr 2022

Ja som kúpila v HM-ku a bola som s nimi spokojná 🙂

autor
15. apr 2022

@uriva neviete či ich ešte predávajú?

ajka0207
15. apr 2022

@anushka123 a tie lelosi natiahnes aj cez brucho? Lebo ja som ich nosila jedine pod bruchom, cez brucho som ich nenatiahla a v tom prípade som nejak necítila rozdiel oproti normálnym legínami.

surama
15. apr 2022

Kupovala som z Decathlonu leginy s vysokym pasom. Super kvalita, nepresvitali, nosila som ich odkedy mi vykuklo brucho az do konca ☺️

saxana000
15. apr 2022

H&M

zuzka102
15. apr 2022

Mala som z Bonprixu, ktoré som nosila doma, a z H&M, ktoré som nosila von. Oboje boli veľmi pohodlné.

nika0204
15. apr 2022

Ano tieto🙂 podla mna urcite hej,ani som si nebsimla ze maju dve vrstvy.🙂

matovicova
15. apr 2022

Lelosi 100% polyester 🤢

zuliku
15. apr 2022

Ja som kupila online v Uk a teraz ich na Mk predavam, nestihla som vynosit

lyci
15. apr 2022

adidas su super. kvalitna bavlna. z lidlu su tenke a malo elasticke a este sa na nich aj robili diery

autor
15. apr 2022

objednala som trojo z hm 2 druhy, a ešte objednám asi z calzedonie. Mala som 6 ks z TCM a všetky sa mi dotrhali v rekordne krátkom čase 2-3m :(, síce majú vysoký podiel bavlny ale teda nevydržali nič.

vevulik18
15. apr 2022

Ja som mala tieto konkrétne 🙂 https://www.calzedonia.com/sk/product/krycie_te...

basska_b
15. apr 2022

Ja som mala z Brendonu, ale tam su rozne znacky a nie kazda je dobra. Teraz mam ako netehotna Lelosi, viem si v tom predstavit aj tehotenstvo, nosila by som ich pod bruchom. Ano, je to zmes umelych vlakien, ale neskutocne prijemna a pohodlna

autor
15. apr 2022

@vevulik18 objednala som si bavlnené z calzedonie.

emboska
15. apr 2022

Ahoj, ja som mala viacere z HM online. Cena okolo 20e, perfektne drzali brusko a zaroven boli makke, pohodlne. Maju velky vyber, kratsie, dlhsie, umele vlakno, bavlna... . Potom som ich lahko predala tu na Konikovi, neboli vobec sprane, znicene a to som ich nosila pri dvoch tehotenstvach. Za mna vyborny pomer cena/vykon.

autor
15. apr 2022

Ďakujem kočky. Objednané na vaše rady HM a Calzedonia. Ste ♥️.

lienka.7
15. apr 2022

Lidl... tie čierne a sede. Žiadne zmolky ani priesvitne

anushka123
16. apr 2022

@ajka0207 ja ich natiahnem tak do 1/3 brucha, ale aj tak sú pohodlnejšie ako bežné legíny, lebo nemajú silnú gumičku v páse, ktorá by ma tlačila

autor
22. apr 2022

Ahojte, tak:

H&M - trištvrťové 2 kusy v balení príjemný materiál avšak M mi boli malé vrátila som,
L sivé melírové bio bavlna, troška hrubšie, hryzú ale fajn sedia nechala som si.

calzedonia- dvojvrstvové v. L nejakých 92% bavlna a 8% elastán. Žiaľ presvitajú mi na zadku keď sa zohnem trocha a teda vraciam ich späť. Celkovo na mňa pôsobia ako hrubšie pančuchy a materiál ja necítim bavlnu, mne to príde ako nylón. Mám aj obyč legíny hlavne termo na zimu z calzedónie ale s tými som veľmi spokojná. Strihovo mi príde sed nižšie so spodným šitím na brušku, takže buď som mala sed nižšie alebo spodné šitie v 1/3 spodného bruška. Jediná výhoda, že fakt netlačia a sú pohodlné. Takže za mňa nesadli.

Ešte čakám lindex 🙂.

mess123
7. máj 2022

@anushka123 prosím vás netlačia na brušku? Že ho tak sťahujú alebo ako to nazvať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre