Dali by ste dieťaťu vestu?

6. júl 2023

Akoze baby, pri tomto si budete myslieť že nie som normálna , ale už ja to straší dlhší čas..ideme na dovolenku, chceme ísť aj na loď(čo sa tie výlety robia)..rozmýšľam , mám veľmi neposedneho , hyperaktívneho syna..neposedi, nepostoji, rozmýšľam mu kúpiť na palubu vestu , normálne, bojím sa že spadne do vody ,pud sebazáchovy 0 bodov..a všetci vieme akoby to skončilo, keby skončil v mori..cherek rukavniky máme , ale nechcem aby behal po palube v rukavnikoch..tie vesty penové čo sú..či paranoidne je to veľmi ?ako jasné budeme dávať na neho pozor, ale bojím sa aj tak ..

anjelicek26
6. júl 2023

Bez vesty na lod dieta nikdy nepustit... a je jedno, ci je - nie je hyperaktivny, staci sa potknut... na kazdej lodi vyletnej tie vesty ale maju a detom automaticky oblecu.

autor
6. júl 2023

@anjelicek26 my sme boli tak a neobliekli..to nie sú tie malé loďky ,ale veľké lode ja neviem zo 100 -200 ludmi

nikasmile
6. júl 2023

Dala by som určite.

autor
6. júl 2023

@anjelicek26 ale vtedy hovorili že vesty majú , ale dcéra mala 5 rokov a nedali jej , ani nikomu na palube inemu

petamich
6. júl 2023

ak nedaju automaticky, ano dala by som vestu alebo by som s nim na lod nesla

anjelicek26
6. júl 2023

Tak aj na takej davaju, mozno trebalo len vypytat. Urcite budes kludnejsia.

autor
6. júl 2023

@nikasmile nebude to sproste ? Ale ozaj sa toho bojím, stačí keď sa viac nahne

autor
6. júl 2023

@petamich automaticky určite nie , boli sme už s tou istou a nedali , ale že v prípade potápania majú 🤷

prasiatko30
6. júl 2023

tak ale velke vyletne lode je teda komplikovane aby niekde skocil z paluby do mora- vsak ked vies aky je tak som mu stale za zadkom. ja si neviem predstavit, zeby som nebola nad dietatom ktore lieta kade tade a nebyt pri nom

autor
6. júl 2023

@prasiatko30 ale samozrejme že budeme pri ňom , veď ho nenecham samého ale viem aký je

nikasmile
6. júl 2023

Nebude to blbé.

zuzana76
6. júl 2023

@autor daj mu vestu, ty si poznas dieta, navyse teraz asi tyzden dozadu padlo dieta ( sedemrocne) do mora a matka skocila za nim, plavili sa z Polska do Svedska trajektom, sice to uz vysetruju ako vrazdu, obaja zomreli. Z vody ich po hodine vytiahli, ale v nemocnici zomreli.

prasiatko30
6. júl 2023

my sme boli s mladsim ditkom na takej malej lodi na rieke a ditko po 10 min zahlasilo ze ma toho plne zuby a vybralo sa rovno ku vychodu, ktory bol zavrety retiazkou - a boli sme pri dietatom vsak vidim co robi a nespustim ho z oci mala som ho za ruku a prechadzali sme sa

prasiatko30
6. júl 2023

@zuzana76 tam nakoniec vysvitlo, ze matka zobrala dieta do narucia a skocila s nim do vody

autor
6. júl 2023

Takúto myslím , vtedy to bola fulovica určite nás tam bolo vyše 100..ale všade sú lavičky aby sme videli samozrejme more ,tak rozmýšľam radšej nad tým takto

autor
6. júl 2023

@prasiatko30 áno samozrejme že nás ním budeme , on ani bez dozoru nemôže byť

miadi
6. júl 2023

Videla som aj dvojicky co stvornozkovali na voditku v aquarium 😀kludne Daj dietatu co chces. Moc sa zamyslas nad druhymi. Ked to Neni blbe tebe to je Hlavne . Kup taku malu nafukovaciu vestu nech to nana zbytocne tazke.

zuzana76
6. júl 2023

@prasiatko30 aha, nevedela som, takze samovrazda a vrazda

veselo_neveselo
6. júl 2023

Samozrejme. Daj mu vestu, blbe to nebude. Vobec by som sa neobracala na inych, je to uplne ine, ked pri lodiach vyrastas, mas zazite tie rizika a vstepuju ti to od mala, co robit, na co davat pozor.
Ak je to dieta co videlo lod raz, dvakrat, a bohvie ako vie plavat (ci vobec), tak urcite vestu na celu dobu co ste vonku na palube. Alebo stale drzat za ruku. Alebo byt chcilu vonku a potom zaliezt dnu kde nema ako vyskocit 🙂

autor
6. júl 2023

@veselo_neveselo má 4 roky nevie plávať

viestta
6. júl 2023

@veselo_neveselo ked spadne z takej lode do vody je lauter jedno ci plavat vie alebo nie. Aj dospelemu plavcovi ide o zivot, lebo ho moze vtiahnut pod lod.
Autorka, daj mu vestu. Tvoje dieta, tvoje pravidla, nech si o tom mysli kto chce a co chce.

autor
6. júl 2023

@viestta áno máš pravdu

nikpa
6. júl 2023

Poznáš si dieťa a keď je taký ako píšeš tak mu daj v kľude vestu a je úplne jedno čo si kto bude myslieť. No podľa mňa na tom nie je nič čudné, že bude mať dieťa vestu.

autor
6. júl 2023

@nikpa ja len pre istotu , jasné že budeme pri ňom ,ale bojím sa lebo je neposedný veľmi a by som sa zbláznila keby sa mu niečo stane

babulkomale
6. júl 2023

Ja by som si myslela ze nie si normalna, keby si mu vestu nedala.

euka210
6. júl 2023

Ked ma len 4r a je zivy...ved si ho poznas...tak jasne, ze kup vestu a na ostatne mozes kaslat

marcellka32
7. júl 2023

Takže tá žena s dieťaťom skočila do vody? Prečo hneď píšu že spadlo a ona skočila za ním?

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanka.zuzu
7. júl 2023

na hentej lodi dať vestu je maximálne zvláštne a aj to bude čudne vyzerať 😀 ale nie je to moje dieťa a čo si oblečieš svojmu by mi bolo úplne jedno, takže kludne daj.

autor
7. júl 2023

@zuzanka.zuzu áno bude to zvláštne , zato som sa aj pýtala ,lebo tam nikto nemal vestu keď sme boli..na druhej strane ,ak sa mu niečo stane , budem s tým musieť ja žiť dokonca života ..a ktovie možno som len priveľmi úzkostliva