Ako znáša vaše bábätko návštevy u rodičov/svokrovcov aj s prespaním?

jajajajka
27. jún 2019

Ahojte, chcem sa vás opýtať kto chodit na návštevy s bábetkom k svojim rodičom alebo svokrovcom aj na noc .ako to znásalo vase dieťa . Dakujem

zlatica99
27. jún 2019

@jajajajka podľa toho, aké je veľké tvoje dieťatko. Keď bol náš Lukáško úplne malý, tak sme na noc nechodili. Iba tak na pár hodín a na kúpanie sme chodili domov, aby mal svoj kľud a svoju postielku. Ale teraz keď je už väčší, tak chodíme aj na noc a úplne v pohodičke.

ajka0207
27. jún 2019

@jajajajka chodili sme od.dvoch mesiacov malej,znasala to dobre, prvu hodinu bola nesvoja, ale tak to vsade a potom uz ok

tropkica
27. jún 2019

@jajajajka podla mna malemu dietatu to je uplne jedno, on aj tak nevie ci je doma si myslim, starsi to maju inak

jajajajka
autor
27. jún 2019

@zlatica99 mala zacina 4 masiac ma 3 a chceli by sme ist na noc ku svokre muz chce ist

jajajajka
autor
27. jún 2019

@ajka0207 a v noci vam spal dobre tak ako doma prosim ?

jajajajka
autor
27. jún 2019

@tropkica myslim si ze xitia ze niesu domka

lucie0505
27. jún 2019

Ja som so synom chodila k mojim rodicom na cely vikend od jeho 3 mesiacov .. cestovali sme 80km ... uplne bez problemov ... ved ked to dieta okolo seba vidi zname tvare, tak ho to upokoji ... ak to tak mozem nazvat, lebo môjho malého teda nebolo treba upokojovat vôbec, absolutne neriesil, ze je niekde inde ... dieta sa bude citit podla toho, aku atmosferu mu vytvorite vy dospeli ..

zlatica99
27. jún 2019

@jajajajka a bývajú niekde ďalej? Že budete aj cestovať? Veď treba vyskúšať, pokiaľ nevyskúšaš tak nebudeš vedieť.

lala123
27. jún 2019

Hlavne aby si aj ty chcela ísť nie len muž...deti cítia či je mama v pohode....

jajajajka
autor
27. jún 2019

@lucie0505 ďakujem aj my teraz cgceme ist k svokrovcom prvy orat prespat aj s malou tak uvidime 🙂

jajajajka
autor
27. jún 2019

@lala123 ved aj ja chcem len ona sa prilis do vsetkeho stara a hlada nedostatky . A muz povie ze nevadi a mna to teocha trapi ze ked vidi vnucku po mesiaci tak jedine co robi je povie nieco co ma totalne rozculi..ako ju to obliekam
.atd

lala123
27. jún 2019

@jajajajka chápem....jedným uchom dnu, druhým von ....

jajajajka
autor
27. jún 2019

@lala123 ved hej len ja som ten druh osoby ktora taketo veci prilis preziva :D

evkamotka
27. jún 2019

V 4m to budete mat v pohode to este tolko nevnima. My chodime k svokrovcom od 6m a az od 8-9m vnimal ze je inde. Doteraz sa mu prvu noc zle spi, dalsie uz v pohode

fkata
27. jún 2019

@jajajajka Prvýkrát sme s malým boli u našich na predĺžený víkend, keď mal 3 týždne. Na otočku by to bola dlhá trasa.
Aj u mojich rodičov, aj manželových rodičov má svoju postieľku, vaňu, pri zaspávaní svoj rituál a kľud.
Jemu to bolo vždy jedno, kde spí. Zase je pravda, že sa mi nikto do toho nemiešal - ani mama, ani svokra.
Obaja starí rodičia bývajú v dome, tak mu je tam fajn.
On má od malička svoju obľúbenú hračku na zaspávanie a tá je hlavnejšia ako miesto.

ajka0207
28. jún 2019

@jajajajka nasa nespala ani doma dobre, tak po dvoch hodinach sa budila na krmenie, a to az do roka a pol ked som odstavila, ale nebol ziadny rozdiel kde spala.

janickacrazy
28. jún 2019

@jajajajka No obdivujem ťa, ja som s deťmi u svokry ani raz nespala, neviem, necítila by som sa tam ok ani ja, čiže ani ma niečo také nenapadlo. Ani u našich sme s deťmi spolu nikdy nespali, ja mám rada svoje súkromie a pohodlie.

0silvia0
28. jún 2019

@janickacrazy ja som taká istá, neznášam prespávať takto u príbuzných, ja tam neviem zaspať a kukám celú noc do plafónu 🙄

ajka0207
1. júl 2019

@janickacrazy ale asi mas rodicov, svokrovcov blizko ze? Ked byvaju 100 km a viac, tak to moc bez prespania s malym dietatom nejde podla mna.

jajajajka
autor
1. júl 2019

@ajka0207 no nie velmi blizko svokrovcov u rodicou aktualne byvame lebo staviame dom 🙂

jankalukasova
1. júl 2019

@jajajajka no zalezi aj od toho ako bude tam. Moja mala tak od 4. mesiaca znasala navstevy velmi zle. Teda moji rodicia chodili sem, tak to bolo este ako tak ok. Su dvaja, respektovali malej spanok aj potreby. Ale k svokrovcom sme museli ist sami (oni nikam chodit nebudu, oni museli chodit ked boli mladi...) a to bolo zle. Manzel ma velku rodinu, kazdy ju chcel na ruky, kazdy nieco s nou riesil, nenechali ju poriadne ani spat... no po navrate domov (nikdy sme tam nespali, nie je to daleko) revala mala este dva dni. Teraz pri malom som tieto hromadne navstevy zatrhla. Som na nich dvoch cely den sama a nepotrebujem ine, len tu tisit male dieta, ktore chuda vobec nedokaze spracovat tolko ludi a vnemov a vsetkeho.

janickacrazy
1. júl 2019

@ajka0207 No mala som aj daleko, ale aj tak som tam nikdy nespala, nevidím v tom problém, že ráno prídem, podvečer odídem aj s malým dieťaťom, my sme žili aj v Irsku, lietali sme hore-dole aj s malým 6mesačným, celá cesta trvala 12 hodín, takže nejaká 2-hodinová cesta po SK by ma fakt nezabila. Ale každému vyhovuje niečo iné.

ajka0207
1. júl 2019

@janickacrazy jasne 🙂 kazdemu sedi nieco ine, moje dieta bolo schopné dve hodiny v aute prerevat, tak ja by som dve take cesty za den nedala :D

janickacrazy
1. júl 2019

@ajka0207 hmm, chápem, náš tiež raz tak reval, ked mal asi 2 roky, manžela skoro porazilo 😀

jajajajka
autor
1. júl 2019

@jankalukasova ved to a svagor ma frajerku ktora ju vkuse cjce fotit bez mojho dovolenia ani sa nespita nic beru si ju na ruky ani sa nespyta.fotky dala na instagram ktory ja nemam a ked mi to povedal brat tak som sa snimi pohadala ..a ja som bola ta najhorsia aj v svokrinych ociach :D

jankalukasova
1. júl 2019

@jajajajka aha no.. tak toto ja som zatrhla rovno... žiadne fotky na internete... žiaden instagram ani facebook. Nedali sme ani keď sa deti narodili. Kto chce a má záujem, príde sa pozrieť osobne. Všetci sú vítaní. Takže musíš vedieť Ty. Ja už som toto teraz pri malom nedovolila, žiadne naťahovanie jak žabu a podávanie z rúk do rúk a desať ľudí nad kočíkom. Malá vždy kukala ako puk veľa krát sa aj rozplakala, oni všetci v dobrej viere sa jej začali ešte viac prihovárať... raz sa hrozne rozplakala a nechceli ma k nej pustiť, že neboj postaráme sa... kludne papaj. No ako mám asi kludne papať, keď vo vedľajšej miestnosti reve moje hladné, štvormesačné dieťa? Ale ako hovorím, už som to teraz zatrhla a malému dopriavam klud.
Keby boli svokrovci len dvaja a nenahrnie sa tam vždy celá rodina, tak by to bolo super a nemala by som problém.

eliska13
1. júl 2019

@jankalukasova toto som neznasala dieta este nezobudene po ceste zaspal a hned ho brali vsetci na ruky a plalal, ked ich videl.
@jajajajka to by som tiez nedovolila, aby cudzi ludia fotky dietsta kade tade uverejnovali.svokru ber ako ucitelku do zivota prave pretp, aby Ta naucila oponovat a ozvat sa.Ale syn dobre znasal prespanie inde takym malickym to je jedno hlavne nech citi mamu v noci

hipuska
1. júl 2019

Podla mna, nazov mal byt: Ako znášate návštevy u rodičov/svokrovcov aj s prespaním? Uvedom si, ze vobec nejde o tvoje dieta-aky pokoj/nervozita pojde s teba, tak sa bude spravat aj tvoje dieta

jajajajka
autor
1. júl 2019

@hipuska ryp si do svojho muza ked si zakomplexovana . Ja riesim svoje dieta nie mna

jajajajka
autor
1. júl 2019

@jankalukasova ved som to aj zatrhla ziadne fotenie na interner . Svokra malu nepride ani poztiet mi musime chodit s malou tam..