Pricvikla som dcérke prstíky do bráničky

baska777
19. sep 2014

Maminky strasna vec...Pricvikla som mojej skoro dvoj rocnej dcerke prstiky do branicky...Jeden ma zasivany a druhy nalomeny ☹ Fakt om si ani len nevsimla kedy ich tam dala ☹ Som uplne na prasky ☹

tt247
19. sep 2014

Takéto veci sa stávajú a neovplyvníme ich, nevyčítaj si to, veď si nechcela, bola to hlúpa náhoda.

miskacharly
19. sep 2014

@baska777 neumre z toho,este sa jej stanu aj horsie veci.

mamjka
19. sep 2014

neurobila si to schválne nevyčítaj si to....ja som malej pricvakla prsty do okna v aute :( chcela som dat dole okno aby som jej ich neprivrela a ono jej ich stiahlo dole do dveri.... 😕 😕 😕 tiež som si poplakala aj viac než ona ale zahojilo sa a ona na to ani nepomysli..🙂

neboj zahoja sa prebolia teraz je to čerstve tak ti je to ľuto....ale neobviňuj sa 🙂 nebolo to naschvál 😉

stefka33
19. sep 2014

To sa predsa stáva. Bola to nehoda, tak sa neobviňuj. Prstíky sa zahoja a ty jej to vynahraď nejakým pekným výletikom, napr. do ZOO, alebo na zmrzku.

2712sasenka
19. sep 2014

@baska777 ..aaauuu....neboj,viem,ze je to neprijemne,ale stavaju sa aj ovela,ovela horsie veci,urcite si to neurobila naschval..nedavno tu pisala mamicka,ze jej maly 2,5 rocny syncek mal uraz na ocko,cele ocko zdeformovane,nebude nan uz nikdy vidiet,ponesie si nasledky na cely zivot,co su oproti tomu prstocky,tie sa zahoja ani nebudete vediet ako,samozrejme teraz to boli,ale ona si to pamatat nebude,co to je oproti ocku toho chlapceka,nechcem samozrejme zlahcovat tvoju situaciu,ale to sa jej zahoji...ja som nedavno zatvarala auto,takym sposobom,ze som nechala prsty hore na dverach a buchla som,samozrejme aj s prstami a tie mi zostali vo vnutri 😀 ,nevies,fakt si nevies predstavit tu bolest 😅 rucala som na celu ulici,totalna panika,prsty vo vnutri auto zamknute a ja som bola tak natocena,ze som nemohla pichnut kluc do auta,ale ide o to,ze ked som si predstavila,ze by tam zostali prsty maleho-lebo vystupoval so mnou,tak este teraz je mi zle...za par dni som na to uplne zabudla a deti este skor,hlavne sa tym netrap,aj ked sa lahko povie,ja viem,mna by to tiez hrozne mrzelo

kafedame
19. sep 2014

Aj mne sa to stalo vlani,malému som privrela 2 prsty,ako som ich zatvárala,ani som nevidela,že ich tam má chudáčik,zľakla som sa,až som sa triasla,plakala som spolu sním,prosila som ho nech mi odpustí 😢 Ale našťastie ich mal iba červené 😨

adeala
19. sep 2014

@baska777 to sa stáva 🙂 mama mi takto privrela prsty do dverí, keď som mala cca 3 roky, doteraz si to pamatám, lebo to bola prvá veľká bolesť, ale nikdy som to neriešila a nenapadlo ma obviňovať mama, skor som už nikdy nepchala prsty do dverí 😉 neboj sa, to prejde, neurobila si to naschvál 🙂

baska777
autor
19. sep 2014

@tt247
@adeala
@kafedame
@2712sasenka
@stefka33
@mamjka
@miskacharly
@miskacharly
babulky ste uzasne...ale najhorsie na tom ze este aj v nemocnici som pocuvala aka som priserna matka a ze ci si ju chcem skantrit, ze som jej mohla tie prstiky aj amputovat...to som si bola samozrejme plne vedoma!!!potom samozrejme doma od vsetkych...fakt som to nechcela a malu to uz asi ani neboli lebo je taka ista neposedna ako pred tym zranenim, ale ja sa akosi z toho nemozem dostat...stale si to vycitam

adeala
19. sep 2014

@baska777 aký blbec ti niečo také povedal? je jasné, že si to nespravila naschvála a riešiť "čo by bolo keby" fakt nie je na mieste, nestalo sa to a buďme radi. Musela by si tým fakt hoodne tresnúť, aby si jej "amputovala" prstíky, tak neviem, čo rieši. Normálne mám chuť ísť toho človeka opľuť!

terezka1947
19. sep 2014

@baska777 manzel tak privrel prsty synovi do dveri auta....obaja sme tam boli,obaja sa pozerali,ale tomu momentu,kedy sa dvere zatvarali a maly tam vlazil prstiky sme nedokazali zabranit....nic sa mu nastastie nestalo-akurat modrinky mal....aaaaaaale mam pocit,ze vtedy sme prisli o par rokov zivota....a este dav dni riesili,ci neist na rontgen-hoci s prstami hybal a o hodinu ani nevedel,ze sa daco stalo
nic si z toho nerob-bohuzila,clovek niektore veci neovplyvni ☹

jaja1979
19. sep 2014

@baska777 Prosim ta, nic si z toho nerob, kazdy je mudry, dokedy sa jemu nieco taketo nestane. Mne moja mama zlomila nohu v clenku, ked som mala tri roky, strcila som ju do bicykla, ked som sedela vpredu na sedacke - vtedy este neboli tie chranice na kolesa. No a som tu, ani nemam ziadne nasledky, akurat si pamatam, ako som si ihlicou na strikovanie stuchala dovnutra sadry, co ma to tak strasne svrbelo - bolo to v lete a vtedy byvali sadry minimalne 6 tyzdnov. Jasne, ze cloveka to mrzi, ale nic si nepomozes, akurat uz clovek bude urcite opatrnejsi. Tych urazov este bude...
Prsty sa zahoja, hlavne ze sa horsie nestalo.

baska777
autor
19. sep 2014

@adeala doktor aj sestricka...otrasny pristu ☹

baska777
autor
19. sep 2014

@terezka1947
@jaja1979
babulky ja mam pocit ze to horsie znasam ako moje ditko...
stala som od nej meter ak nie menej a vobec absolutne vobec by ma nenapadlo ze tie prstiky tak vopcha!!!to bola mikrosekunda a uz to tam mala...este stale mi je na nic ked si na to spomeniem ☹

janka279
19. sep 2014

@baska777 Aj taketo veci sa stavaju. Mne tiez ako dietatu ocino pricvikol prsty vo dverach auta. Vystupovala som z auta, nechala ruky vo dverach, ocino iniciativne zabuchol, ja som revala, ocino nechapal co tolko kricim. Dnes sa na tom uz len dobre zabavame. Ale musim povedat, ze je to dobra historka a stale si z ocina robime srandu. Psychicku ujmu z toho nemam ziadnu. 🙂 A mame este jednu historku, kedy ma ocino pritopil na dovolenke v Rumunsku. 🙂

baska777
autor
19. sep 2014

@janka279 ocino bol teda riaden pestun 🙂

janka279
19. sep 2014

@baska777 to teda bol, ale podarilo sa mi prezit detstvo. 🙂

baska777
autor
19. sep 2014

@janka279 dufam ze aj pri mne to dcera prezije bez ujmy 🙂

sintra
19. sep 2014

veru, klidek,,, aj pri najvacej opatrnosti sa stava.
Ja som zas otcovi raz spadla zo skrine a o par rokov ma skoro utopil, ked som mu pri hre vypadla z clna do jazera, este ako neplavec.

evina313
19. sep 2014

@baska777 aj ja som taka " príšerná matka ", malemu som pricvikla pred 16 r.a ruky ma zdrave 😉 mal ich prasknuté, mal iba dlahu nastastie. takže vidíš, je nás viac...človeka to jasne že mrzí, ale bohužial, stava sa to. Inak teraz mam 6r. syna a od tej nehody so starším dávam sakra pozor na prsty 😀

janka279
19. sep 2014

@baska777 Neboj prezije, casom stres a bolest vyprcha a stane sa z toho vesela historka. 🙂

terezka1947
19. sep 2014

@baska777 tak ja som taka ista-strasne prezivam vsetko s drobcom a co sa tyka takych zraneni,tiez mam potom vycitky zopar dni...ale tak....asi take su mamicky 😉

adeala
19. sep 2014

@baska777 by ma zaujímalo, či nikdy vo svojom živote neurobili žiadnu chybu, kde im aj šťastie napomohlo, aby to nedopadlo moc zle. Mali ťa utešiť a nie ti ešte prihoršovať! Pritom prsty vo dverách už mal privreté snáď každý z nás. Ak ťa to poteší, tak snáď každý z rodiny mi niekedy sposobil ujmu na zdraví, partner, ktorý moju hlavu spojil s klasickým rebrovým radiatorom, po čom mi zostali asi 3 veeľmi hlboké rany, bratranec, ktorý ma zase spriatelil s tyčou, po čom mi zostala na hrudníku pod prsiami asi 7cm dlhá a pol cm hlboká rana, hnusného, nepravidelného tvaru atď. atď. a napriek všetkým predpokladom žijem! 😀 A akurát sa na tom smejeme 😉

cenculinka
19. sep 2014

@baska777 nic to,zahoja sa a je to...skratka nemozeme mat oci a ruky vsade,znie to ako vyhovorka,ale je to tak...mne sa felix zrubal zo schodov na smykacke,na poslednom schode bol (piaty schodik),zle dal nohu na tu sedacku a suuuuup,letel dole ako vo filme oekne rovno na chrbat,rozpleskol sa ako fasirka...jezis nastastie mal hrubu bundu a dopadol hlavou na kapucnu,lezal tam jak placka a reval...taky otecko hned vyletel ho dvihat...a este sa mi tam aj pozvracal,ale to.preto.lebo jak reval mu natiekol sopel do krku a jak kaslal tak si grcol...o 3 sekundy bol na tej smykacke znova 😠 som matka roka...u nas su pady ten problem...on nepcha ruky nikam,on bezhlavo ide a pada...zo schodov sa zrubal asi 3x,vkuse vypadne cez sietkove dvere na terasu,... davam pozor no ked sa na sekundu otocim,bum je na zemi...

alias313
19. sep 2014

@janka279 stava sa to....kamaratka mojmu malemu zaplesla ruku do balkonovych dvier..mal to nastastie len odrete. Deti su žial obcas take pchaju ruky a prsty na neskutočné miesta. Keď sme išli letecky na dovču tak pred nami si sklopili sedadlo a maly mal pod tou packou napchate prsty na nohach. Bola to katastrofa...Netráp sa preto. A pan doktor so sestričkou keby mi povedali čo tebe, tak by som tam s nimi taky cirkus narobila, že by sa zbláznili. Zahoď to cele za hlavu a naozaj sa netráp

demeterka
19. sep 2014

@baska777 ja osm zase pricvikla synovi prsty do umyvacky riadu, nastastie mal len modrinu pod nechtom, ale tak proste niekedy sa neda, clovek ma oci vsade a aj tak sa stane. Urcite to nebolo nascvhal, stavaju sa aj horsie veci.

svetlusska
19. sep 2014

stava sa to...nas maly si sam pricvikol prsty do dveri auta, nastastie nie velmi....chodil popri aute, akurat sme nieco z neho vykladali a bolo na miernom kopci, stala som od neho par centimetrov ale prosto nestihla som ich zachytit...nastastie sa mu nic nestalo, nemal nic zlomene..ale strasne som sa zlakla...

mojmacik
19. sep 2014

neboj,preboli....ja som zase zehlila a dcera(vtedy 3 rocna) mi vlozila ruku priamo pod zehlicku...proste okamih,uz som nemohla zastavit...tak to schytali 2 prsteky...no nic vazne(neboli sme ani na pohotovosti..rachlo pod vodu a panthenol),mala sice pluzgieriky,trochu si poplakala...spominame dodnes ale aspon sa poucila

mojmacik
19. sep 2014

@baska777 a este tot nedavno sme boli na urazovke so synom,lebo mu dalsia z dcer hodila knihu do oka...a tiez tam bolo kazanie zo strany lekara,ze za to mozu aj tak rodicia,ze maju na deti davat pozor...no chcem ho vidiet ako by daval pozor na viacerych miestach zaroven..asi mu treba trojicky domov(ja ich totiz mam)...a to som podotykam sedela prave na WC,ked sa to stalo 🙂

tt247
19. sep 2014

@baska777 och ako keby v nemocnici boli bezchybní 😒 každému sa to môže stať...nerozumiem prečo Ti to vyčítajú, aj im sa môže niečo také prihodiť, len ľudia radi kritizujú iných, ale na seba už nepomyslia...trápiť Ťa to ešte bude, ale prejde to, hlavne že sa nestalo nič vážnejšie, toto sa zahojí

cristi
19. sep 2014

tak ak by som ja mala pisat o vsetkych skoro urazoch co sa nam prihodili pri oboch detoch, tak by sme boli neraz na pohotovosti a ratovali by nielen deti ale aj mna.... 🙄 😕 🤐 sme mali doteraz sakra stastie ,ze sa nic vazne nestalo.Az mi mraz beha po chrbate ,ked si na to spomeniem.Uz by sme boli aj mozno bez prstov,ci prekonali otras hlavy, ak nie este horsie... ☹ a do teraz ma to trapi,tak si davam viac pozor na deti,ale vies ako to je..vzdy to nejak inek dopadne... 😒 a tie reci, aka si matka nezotpovedna hod za hlavu,je to tazke,ale tebe i malej to nepomoze...ty sama vies, aka si a ako sa to stalo...
skore uzdravenie dcerke zelam 🙂