Plávacie koleso, rukavníky alebo vesta

lelinka611
11. aug 2021

Dievčatá potrebujem poradiť , z vašich skúsenosti pre ročné dieťatko je čo z týchto troch možnosti najpraktickejšie v pohybe čo sa malého týka ?
Po do veľkého bazéna aj bazéna kde je úplne malo vody. Vďaka👋

dijka123
11. aug 2021

@lelinka611 koleso kde moze sedieť

dskjhfdlkdjhl
11. aug 2021

@lelinka611 Rukavniky alebo vesta.

lelinka611
autor
11. aug 2021

Je to veľmi živé dieta , vodu miluje. Nerobí mu problém mať ju všade 😊 Potrebuje byt v pohybe vždy a všade.

lelinka611
autor
11. aug 2021

@dskjhfdlkdjhl nevieš či vesta pekne udrží dieťatko nad hladinou? Tá mi prišla ako naj varianta. Že by ho to neobmedzovalo v pohybe

dskjhfdlkdjhl
11. aug 2021

@lelinka611 Ked sme mali male deti, tak mali vestu a bolo to v pohode, ale zase nikdy neboli bez dozoru-proste musis byt blizko a vzdy pripravena🙂 Rozhodne nie koleso. Inak, ani tie rukavniky az tak neobmedzuju v pohybe.

lelinka611
autor
11. aug 2021

@dskjhfdlkdjhl to je samozrejmé, nepohla by som sa od neho na krok 😊 ďakujem

zuzkablazejka
11. aug 2021

Pozri si koleso baby ring. Dava sa okolo krku, dieťa ma volne ruky aj nohy 😊

dskjhfdlkdjhl
11. aug 2021

@lelinka611 my sme mali oboje (rukavniky, aj vestu), nejako sme to striedali-uz si ale nepamatam, cim sme zacali (deti mam uz dost velke). Rozhodne oboje bolo fajn.

dskjhfdlkdjhl
11. aug 2021

@zuzkablazejka musela som si vygooglit, to vyzera fajn, take nebolo, ked som mala male deti. Tie klasicke kolesa su skor topitka na deti, ale toto sa mi paci.

zuzkablazejka
11. aug 2021

@dskjhfdlkdjhl mne a hlavne dcere sa to veľmi páčilo, v klasickom babysafe (take žlté kde sa sedi) vôbec nechcela byť, nemala z vody žiaden zážitok 🤷‍♀️

kristina2412
11. aug 2021

Pozri koleso Swimtrainer

zuvelyn
11. aug 2021

Koelso kde sedí nie je bezpečné. Ja som kupovala koleso tetaz pre maleho z mallu, ktoré sa ale zapína okolo telíčka ako vesta, cize sa nemá ako prevážit ani vypadnúť a prekoprcnut. Este sme ho skúšali len vo vani ale zatiaľ som spokojná.

Edit: pozerám ze je to to swim Trainer koleso co ie spomenuté vyššie.
Mam aj babybring okolo krku ale to som pouzivala iba pre úplne malého prcka, cca 3-4mesiace. Pre ročného si to neviem predstaviť

nikha2809
11. aug 2021

Nás v kolese už byť nechcel,vo ceste sa celý prekacoval.U nás topka cherek rukavniky.aj keď čakala som na ne 2tyzdne.

dskjhfdlkdjhl
11. aug 2021

@zuzkablazejka tak ja uz mam deti velke, dokonca su akvabely, takze ja to uz vyuzijem jedine pri vnucatach, ale aspon som uz pripravena😉 Inak, spokojni sme boli aj s vestou, aj rukavnikmi a ani deti sa nestazovali.

patus_2
11. aug 2021

@lelinka611 keď je dieťatko rado v pohybe tak určite vestu, ak je smelšie a už ma trošku skúsenosti s vodou tak by som skúsila aj rukavniky 🙂

littlebubble
11. aug 2021

@kristina2412 Najväčšia somarina akú som kedy videla keď sa dieťa behom sekundy prevrátilo a koleso ho držalo prevrátené.

littlebubble
11. aug 2021

Ženy nič nie je bezpečné.Pri každej pomôcke sa môže dieťa zatopiť.

Nech má koleso, vestu, hocičo čo je dieťaťu pohodlné, vždy treba byť pri deťoch aby ste ich zachytili.Neexistuje 100% pomôcka.

kristina2412
11. aug 2021

@littlebubble obidve deti som v tom mala,v mori , kde boli vlny ,v bazene a plávala som popri nich . Nikdy sa nič nestalo. A to teda mám veľmi živé deti. Otázkou je či to bolo správne nafúknuté a zapnuté!

littlebubble
11. aug 2021

@zuvelyn Nemôže sa prevrátiť? Videla som ako môže dolu hlavou.Malé asi 2 ročné dieťa.

Presne swim trainer koleso.

littlebubble
11. aug 2021

@kristina2412 Mamička sa otočila k staršiemu a mladšie sa prevrátilo.Nahlo sa veľmi dopredu.

dskjhfdlkdjhl
11. aug 2021

@littlebubble to su presne tie, ktore maju druhe meno topitko.

moninah
11. aug 2021

@lelinka611 plavavie kolieska cherek. Tie zeleno-zlte. Nas mal od jedneho roka. Denne v bazene. Plaval ako stupel-ani brada sa mu nenamocila. Hybat mohol nohami a trupom, rukami trocha obmedzene. Ovela bezpecnejsie a prirodzenejsie ako koleso okolo pasa.

littlebubble
11. aug 2021

@dskjhfdlkdjhl Koleso je to najhoršie čo poznám, akékoľvek.Tak či tak je jedno, akú pomôcku dieťa má.Dieťa nemá taký reflex a nedokáže sa prevrátiť naspäť.

Vždy je dôležité aby rodič bol hneď pri deťoch.Nič nie je bezpečné.Aj s vestou sa dá zatopiť.

Deti nie sú schopné reagovať.

kristina2412
11. aug 2021

@littlebubble neexistuje aby sa dieťa nahlo veľmi dopredu,keďže koleso nepustí. Predpokladám že to bolo červené to najhrubšieho pri tom už vôbec nie. Zrejme malo veľmi navolno tie biele popruhy okolo tela. Keby bolo do toho poriadne zapnuté nemohlo sa to stať.

veronica23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
littlebubble
11. aug 2021

@kristina2412 Áno bolo červené a dieťa sa topilo v 40cm vode.Malo plienku takže bolo malé.To ja už neviem.Prekotilo sa mu telíčko a popruh držal.

zuvelyn
11. aug 2021

@littlebubble netvrdím že nemôže, ale je to pre mna bezpečnejšia voľba ako koleso kde sedí. Každý nech používa to čo on považuje za bezpečné.

littlebubble
11. aug 2021

@zuvelyn Hlavne nech sú rodičia vždy pri deťoch.Nedá sa spoliehať na nič.

zuvelyn
11. aug 2021

@littlebubble tak to je jasné o tom snáď netreba ani diskutovať 🙂

nikha2809
11. aug 2021

@littlebubble aj mne sa malý prevrátil v kolese Tom kde sedel.jasne že sa to dá.preto sme kúpili tie cherek rukavniky sú fakt topka prefektne.nehovorim že sa s nimi tiež nemôže potopiť asi deň mu trvalo kým prišiel na to ako to funguje že musí ležať a nie hodiť sa ako zemiak