Je vhodná kytička pre 8-ročného chlapca po tanečnom koncerte?

26. máj 2023

Ahojte je vhodna kyticka pre synceka 8r. po tanecnom koncerte? Koncert je v mestskej sale, normalne sa na neho kupuju vstupenky, je to taka slavnostna udalost. Mame dojst v peknom obleceni, bude to vyse hodinovy program. Len neviem ci je pre chalana vhodna kytica. Dcerka mala tiez tanecne vystupko, jej sme davali kyticku ked stali na javisku. A dostali od rodicov skoro vsetky dievcatka, len oni su iba baby takze neviem ci sa nosi aj chalanom.
Ps: take nieco si predstavujem ako na foto, len by som dala cisto modre kvety a namiesto macika by som kupila spidermana alebo nejako maleho pokemona, lebo na tom fici teraz, supla by som tam lizatko… Co myslite?

beatrixx1525
26. máj 2023

Áno, prosím, začnime už konečne normalizovať kvietky aj pre chlapcov/pánov. Veď pekný kvietok poteší a hádam nezáleží na tom čo má kto medzi nohami. Super začať takto od mala, za mňa plná podpora a ďakujem, že to u vás vôbec zvažujete. Klobúk dole

autor
26. máj 2023

@beatrixx1525 vsak? Ja som tiez za to, ze kvety su sj pre muzov, a moj maly je este milovnik kvetov, teraz sme herbar dokoncili, pozna vsetky nazvy kvetov co ani ja nepoznam🙂 ked sme niekde na luke vzdy mi kyticku natrha🙂 aj ja dakujem za podporu🙂

mirkava
26. máj 2023

Je veľmi pekná a veľmi vhodná aj pre chalana

pribinak
26. máj 2023

Ja som za kvety aj pre chalanov, prečo nie?
Ale tato je príliš ružová a príliš infantilna

miadi
26. máj 2023

Ta na obrazku mà pre mna priliz vela veci malo kvetou ale kludne si ju uprav ako chces Ja by som dala jednoduche kvety - ale to je len otazka vkusu a preferencii. Bude to fajn nech je ta kytica z cohokolvek Aj ked je chlapec, + vsetci ostatni nieco dostanu.

autor
26. máj 2023

@pribinak
@miadi
ano to je iba ilustracna, nejak som nenasla nic podla mojich predstav, ale v hlave mam predstavu, snad ju s kcetinarkou aj zhmotnime🙂 Urcite chcem hustejsiu a viac kvetov, ale chcem ju aj trosku veku prisposobit preto ma napadlo ze tam supnem aj nejaku hracku co ma rad

nelca84
26. máj 2023

Kludne kyticka aj pre chlapca, ale ta, co si pridala je hrozny gyc. Urcite ju nepouzi ako inspiraciu.

autor
26. máj 2023

@nelca84 nie nie to je iba ilustracna, prva co mi vyskocila na pintereste😂

nelca84
26. máj 2023

Mozno by som tam namiesto hracky zakomponovala oblubenu sladkost.

janka1011
26. máj 2023

Tak ja som asi iná, za mňa pre malého chlapca kvety nie. Jednak mi to akosi nepasuje, jednak - čo on z toho bude mať? Ono podľa mňa celkovo pre tak malé deti kvety žiadny význam nemajú.

chances
26. máj 2023

Mne sa to pre chlapca nehodí. Dala by som napríklad malú krabičku Lega, alebo nejaký balíček "zdravších" sladkostí, napríklad sušené ovocie, oriešky, tmavú čokoládu...

autor
26. máj 2023

@nelca84 ano aj to chcem dat🙂

autor
26. máj 2023

@janka1011 on ma rad kvety celkovo, dcerka mala 3,5 roka ked sme jej davali kvety na javisko a bola taka pysna ze ich dostala🙂

autor
26. máj 2023

@chances mne pride divne dat mu na javisko lego😂 to mu mozem dat na nejaky sviatok, ale na javisko sa mi to nehodi, neviem pozerala som si koncerty , na youtube a dostavali chlapi po klanacke kytice, dam asi na svoj pocit a kvety mu kupim

heidy222
26. máj 2023

Jasne prečo nie, môj malý má 3 roky a zbožňuje žlté kvety, nosí si ich z lúky domov do vázy. Ale záleží na preferencii, nie každý má nejaký vzťah ku kvetom. V tomto prípade prečo nie, malú kyticu, nic zložité, ja by som dala farebné kvety napr žlté, červené, modré, alebo nejakú zaujímavú Čečinu zelenú, aspoň niečo dostane na pódiu a keď sa mu nebude páčiť tak čo - nic sa nestane. Alternatíva by bola ešte 🌵 kaktus 😁

autor
26. máj 2023

@heidy222 aj moj miluje kvety, naozaj, teraz dostal z albi ten box rastliny a skakal od stastia, hned sme herbar robili🙂 kaktus neni zly napad uz 3 ma v izbe, tak mozno pekne zabaleny

h2
26. máj 2023

Kytička v pohode, len tam, prosím ťa, necpi Spidermana. 😁

autor
26. máj 2023

@h2 to bol iba napad😂 mam este 2 tyzdbe na premyslanie a urcite si necham poradit od kvetinarky

h2
26. máj 2023

Malú kytičku môže dostať priamo na javisku, Spidermana neskôr doma.

autor
26. máj 2023

@h2 🙂

euka210
26. máj 2023

Ked sa mu pacia kvety, tak ano...inak by som nedala...kazdy si pozna dieta ci ho to potesi.

marca12
26. máj 2023

Urcite ano. Ja som davala krsniatkam po vystupeni,chlapec,dievca a velmi sa tesili. Dala som robit taku detsku. Krsniatko zbiera futbalove karticky,tak ich tam kvetinarka zakomponovala. Chcela som aj sladkost,ale bolo vtedy horuco,tak nakoniec sme sa rozhodli dat tam len hracku a tie karticky.

marca12
26. máj 2023

@h2 preco by nemohla? Bude to vyzerat super. Dolezite je,ze sa potesi.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. máj 2023

@marca12 super napad, to by som mohla dat pokemon karticky🙂

prasiatko30
26. máj 2023

Moje ditka vystupovali aj vystupuju ale nikdy sme im nekupovali ale tiez je pravda, ze ziadne z deti nedostalo kytku. Tu dostavali akurat tak ucitelky alebo dirigentka. My sme chodili za odmenu na olovrant a to sa im viac ratalo a rata ako kyticka😅

kp7333
26. máj 2023

Deti (aj dievcata) viac ako kytica potesi sladkost. Ak chces kompromis, tak kup alebo sprav kyticku z cukrikov, bonbonov ci lizatiek. Alebo z ovocia.

miadi
26. máj 2023

Niektore zeny tu celkovo nemaju radi kvety a rezane su Podla nich skoda penazi. Na podium herci spevaci tanecnici muzi dostavaju kvety. Lego hracky lizatka sladkosti alebo zdrave susene ovocie dat na vystupeni je odveci . Aj jedna obyc cervena ruža je vhodnejsia ako spomenute veci. Potesi ho Aj ked je chlapec . Nie su to vianoce ani narodeniny netreba sa predhanat s mega naj top vecou za vystupenie nemusi dostat elektricku kolobezku 🤣co by mu Mozno urobilo najviac radost .💐vies ze sa potesi kvetom tak daj. 🌺🌼

autor
26. máj 2023

@prasiatko30 no my mame olovrant kazdy den😂🤷‍♀️🙈 ale samozrejme aj ucitelky dostali kyticky, ale aj dievcatka, velmi vela ich dostalo a tie co nedostali boli mozno aj skamane, moja este vytiahla zo svojich kytic ( lebo dostala aj od babky) kvet a dala dievcatku co nedostalo. Uprimne som si myslela ze budem jedina co donesie, ale vela nas bolo a kytickou🙂 po koncerte urcite pojdeme na palacinku alebo kolacik niekde

autor
26. máj 2023

@kp7333 chcem nakombinovat sladke aj kvety