Akú tašku či kabelku s deťmi na ihrisko?

martinkaarastik
25. mar 2015

Prosim poradte mi, aku kabelku alebo tasku nosite na ihrisko s detmi. Myslim, taku co sa vam tam zmesti aj pitie, prip. nejake keksiky/jablcko, zopar formiciek na piesok a malu lopticku, ale aby som mohla behat za malou aby mi taska nepadala z pleca, alebo drzat ju v ruke. Viem, ze mi niekto poradi ruksak, ale ja proste ruksaky nemam rada. Nenosime uz von kocik, mala je na motorke, a chodit von s igelitkou tiez nechcem. Ako to robite vy?

terezka1947
25. mar 2015

@martinkaarastik ...ruksak...crossbody kabelka(vacsia)...

ichbinich
25. mar 2015

@martinkaarastik: Suhlas s @terezka1947 - veeelka kabelka na jedno veeelke ramienko😉 😀

Odkedy mam deti kupujem kabelky podla zasady c.1: aby sa dala dat cez jedno plece (crossbody) a zasady c.2: aby sa mi tam vosiel trojizbovy byt 😉

Niekedy mam ale tiez "superelegantny" ruksak, zvlast ked viem, ze pojdem este aj do obchodu. Taky trojpriecinkovy Jansport, do ktoreho zmestim aj tyzdenny nakup 😉 😀

Moja momentalna kabelka ma rozmer ako DIN A3, po vyske. Tato je z Bibione z trhu, ale casto najdem kabelky v Carpisa - tam maju aj crossbody.

bubelko
25. mar 2015

@martinkaarastik velka kabela cez plece alebo teda ruksak, aby som mala volne ruky.
a ak nechces ty ruksak, tak flasu s vodou si deti mozu v ruskacikoch niest same, a nakrajane jablko v krabcike ci keksiky za zmestia aj do kabelky 😉 a hracky do piesku som nosila aj tak vzdy separatne v igelitke - kvoli tomu piesku co bol na nich pri odchode z ihriska 😉

siska53
25. mar 2015

@martinkaarastik jedine najst nejaku velku tasku cez jedno rameno.. Ale mne pride ruksak najpraktickejsi aj kvoli zatazi na chrbat...ale tiez to vidim na hracky v igelitke a mozno maly ruksacik,kde si to jablcko ci keksik s vodou odnesie dieta. My zatial chodime s buginou a ked aj nie,hracky tu mame erarne a dzus nejak odnesiem.v kabelke (ale ta je dost neprakticka,leno je cez plece a pada,ked ju mam aj cez hlavu,zas ma.to tlaci... Pokazila sa mi taka ta ladvinka a novu s si nekupila,kedze som si myslela,ze pojdem do prace....

abbey1
25. mar 2015

Veď stačí vrhnúť so obchodu, vybrat, čo sa páči a je dostatočne veľké.

namornicka
25. mar 2015

Jednoznačne LOUIS VUITTON 😀

horana
25. mar 2015

Ked nemas rada ruksaky, tak tu kabelu cez rameno (jeden cas som pouzivala tu co patri ku kociku), aby nepadala, tak cez jedno pleco ale krizom cez hrud konciac na druhom boku.Nie je to asi vrchol modnosti, ale prakticke...

simca06022011
25. mar 2015

@ichbinich že 3i byt.... no šúlam sa :P

ichbinich
25. mar 2015

@simca06022011
Mam ti vymenovat, co tam mam, aby si mi verila? 😉 😀

moni244
25. mar 2015

ja mám ruksak, mám aj tašku na rameno, ale keď beriem veci na prezlečenie, je mi malá, čiže malej detský ruksak, tam má ovocie, pitie, hračky do piesku a loptu si nesie v ruke v igelitke, lebo to do tašky nedám ani za svet, nechce sa mi piesok sypať a ja ruksak s vreckovkami, vodou a oblečením

marika39
25. mar 2015

crossbody, jednoznačne, ja ich nosím skoro všade

simca06022011
25. mar 2015

fiii ja som divná, vystačím si s cca A4 kabelkou cez plece a to do nej po ceste spať aj kúpim napr. mlieko🙂, do nej dam aj vodu aj vreckovi.. jesť nenosíme väčšinou nič... keď tak aj jablko/keks sa zmestí aj peňaženka napr. a prezlečenie nenosím pre malú od... asi 1,5 roka vôbec🙂)) ak berieme nebodaj pieskové hračky alebo dačo na hranie/kriedy, tak tie extra v taške látkovej nesieme....
konkretne minuly rok som si na tento styl kupila dve: http://www.sashe.sk/Sidonie-Design/detail/kabel... (nie preve tuto, ale presne rovnaky styl)

ichbinich
25. mar 2015

@simca06022011:
No hej, "iba" A4 mam tiez, ale ona je aj na hrubku dobrych 15cm 😉 😀 Teraz je v obehu tato DIN A3 😉

Penazenka, obal na karticky, notes, obal s knizkami tehotnej a dietata (to je tak tu v Rakusku, a mam v nich karticku poistenca deti), obal s okuliarmi, podla pocasia aj slnecne, dazdnik, plienka plus male balenie utierok, utierky na ruky (take jednotlivo zabalene), vreckovky, minmalne dve auta, minimalne jednu malu dozu s keksami, latkovu tasku na nakup, telefon,... No a potom pri plateni je penazenka uplne dole a ja pri pokladni vykladam a hrabem 😅 😀
No a ked sme na dovolenke, tak mi da svoju penazenku, okuliare a mobil aj manzel... Ze jemu je to tazke vo vreckach... Ale aspon mi nefrfle, ked si kupujem novu kabelku 😉 😀 Pekne so mnou do Carpisa nabehne, este ja vybera veci pre jeho mamu 😀

ichbinich
25. mar 2015

A hracky do pieskoviska su v modrej IKEA taske. Este sa mi zmestia do jednej 😅 😀

simca06022011
25. mar 2015

@ichbinich no sa divim 🙂 ja uz roky som nevidela dazdnik.... :P preto nemam silne ruky... musim viac nalozit do kabely :P ja teraz prevlacam obalky na postu :P tak v sportovej taske z tchiba nosim vsetko, inak ta je perfektna, obrovska, kupila som ju na 2x osuska, plavky a vstky drobnosti na kupanie a doklady :P cize ta by tiez pomohla na ihrisko 🙂))))

ichbinich
25. mar 2015

@simca06022011
😀
Ze sportova taska, to je dobre!
Len pozor, ked dojdes ku velkosti sportovej tasky, co maju hokejisti, tak by som si uz asi robila o teba starosti 😉 😀
Ale zase, ked si vyberies taky fesny caddy, co maju na golfove palice, tak sa tolko nenanosis 😉 😀 😀 😀

simca06022011
25. mar 2015

@ichbinich jaaaj no 🙂))) nahodou tato sa supis nosi :P a ja mam rada vsetko pokope ak sa da 🙂 a nie kabelocka na pleci a uteraky hala bala nosit v rukach :P

reni1512
25. mar 2015

ja beriem ruksacik 🙂 ...mam taky mensi s 2 priehradkami...vojde sa mi tam vsetko 🙂 aj plienky 😀

peaace
25. mar 2015

No ja sa divím ženám, ktoré nosia kabelky. Ja mám tašku cez plece-brucho a nosím ju tak roky. Asi nikdy neprídem na chuť kabelkám cez jedno plece, mne to furt padá 😀 🙂

meusicka
25. mar 2015

@martinkaarastik ja mam tasku z DM; taku co sa predava a je vhodna aj na kocik, kocik uz nemam ale tasku nosim este stale, cez plece, alebo len na plece a vojde sa mi tam kopa veci. ale ked ideme na ihrisko a deti chcu aj hracky do piesku tak si ich musia niest same... to uz im fakt nemienim nosit.

simca06022011
25. mar 2015

@peaace no to su tie crossbody kabelky, alebo "cez"... ja som si na nu tak zvykla, ze nedokazem mat normalnu kabelku :P kukaju na mna ako na skolacku doma, ale co uz

gapre
25. mar 2015

aj ja uz od strednej nosim,take kabelky cez plece,musim mat volne ruky 🙂 ,ale teraz v parku uz mi zavadzia aj ta,tak som si objednala ruksak,ale taky elegantny nech som sik aj na piesku 😉 😀

kika546
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriamka001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkanovakkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vivi2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vreckamartinka001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vivi2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
painkiller12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatranka321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz